Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już jutro Czarni zagrają z Żurawianką Żurawica

15
 Święta, święta i po świętach, a przed nami kolejne spotkania IV ligi podkarpackiej. W ramach XXI kolejki Czarni podejmować będą w sobotę na własnym obiekcie Żurawiankę Żurawica, która do Jasła przyjedzie mocno podbudowana dwoma ostatnimi zwycięstwami z rzędu (2:0 z Sokołem Nisko oraz 2:1 z Błękitnymi Ropczyce).

Goście w ligowej tabeli znajdują 12 miejscu, czyli dwie pozycje niżej od jaślan, tracąc do naszego zespołu tylko 4 punkty. Dla Czarnych będzie to kolejny ważny mecz, w którym nie mogą sobie pozwolić na stratę punków. Jeśli jednak nasi zawodnicy zagrają tak jak w spotkaniu z JKS-em, to o wynik powinniśmy być spokojni, tym bardziej, że Żurawianka na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej.

Do gry po pauzie za żółte kartki wraca Dariusz Bernacki, którego brak był nadto widoczny w Sanoku. Historia pojedynków między zainteresowanymi drużynami jest dość uboga, zaledwie dwukrotnie oba zespoły spotykały się ze sobą na stadionie w Jaśle: sezon 2004/2005 - 2:1, sezon 2005/2006 - 1:1. Początek o godzinie 16.30.

Czarni (przypuszczalny skład):
Orzechowicz - Krajewski, Dziobek, Bernacki, Sypień, Dedo, Kukowski, Gazda, Halz, Żuraw, Tłuściak.


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jks
dnia 20.04.2009, 10:27 · Zgłoś
narzekają bo czarni nie grali w piłke wstyd wstyd, przegrac mozna ale z honorem, gra bez pomysłu widać ze im sie nie chciało bez walki, więc bede narzekało bo mam do tego prawo takie samo jak do zachwalania ich po wygranej, nie martw sie nikt by nie narzekał gdyby wygrali, na tym to własnie polega młotku
Odpowiedz
0
@ .
dnia 20.04.2009, 10:06 · Zgłoś
za dużo nerwów, brak pomysłu na atak, bramkarz bez pojecia ... jedym slowem kopanina a ta bramka żurawianki to przypadek, za te 6 zł to wolalbym isc na [...]!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 19.04.2009, 22:11 · Zgłoś
i co cwaniaki jasło przegrało
Odpowiedz
0
@ G. Brzęczyszczy.....
dnia 19.04.2009, 22:06 · Zgłoś
Nie ma w Jaśle zespołu ! tymi kopaczami nie bardzo da się ugrać. Trener Daniło dobry, ale z pustego to i Salomon nie naleje. A do tego użytkownika PIS ! Kolego Pan B. Rz. od dłuższego czasu regularnie jest na meczach, są inni którzy tylko się pojawiają jak jst okazja zdjęcia wykonać, to osobniki typu Adam K. i Maria K. - co kampanie chcą sobie robić?
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 19.04.2009, 13:20 · Zgłoś
jak wygrywaja 2 mecze pod rzad to wszyscy pisza jacy to nasi zawodnicy sa wspaniali a czego ..... jak przegraja to piszecie wezcie sie do treningow nie jestecie kibcami jestescie blaznami nie przychodzcie na mecz skoro macie tylko narzekac
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 19.04.2009, 11:27 · Zgłoś
Dlaczego wszyscy krytykujecie. Za takie pieniądze nie będziemy grać. Proponuję listę nie stu, lecz tysiąca złotych miesięcznie. należy zwiększyć liczbę ochroniarzy na meczu - nie ośmiu lecz 28. Najwidoczniej zbliżają się jakieś wybory - no bo i przed końcemu meczu zjawił się taki jeden, on chyba nazywa się R., na imię ma ta istota Bogdan - zawsze go widuję na dwa miesiące przed wyborami. Mądra bestia - przychodzi na mecz przed końcem - staje przy wyjściu i chce się pokazać, że on jest. Typowy idiotyzm - Panie R..
Odpowiedz
0
@ leśmian
dnia 18.04.2009, 23:54 · Zgłoś
Przegrać z taką szmacianką to naprawdę wstyd.Sanok?ok.nie do przeskoczenia,ale jakieś Żurawianki,Mulawki iinne pipidówki,wstyd...
only V ligaB)B)
Odpowiedz
0
@ xxz
dnia 18.04.2009, 20:26 · Zgłoś
Szkoda na tych .......... złotówki.Muł, dno i wodorosty - parafialna drużyna.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 18.04.2009, 20:23 · Zgłoś
Ja myśle że wygra Żurawianka,wręcz jestem pewny:[...]hehehe
Odpowiedz
0
@ Porażka..
dnia 18.04.2009, 19:26 · Zgłoś
szkoda gadac dostali 0-1 Ludzie weźcie się do treningów a nie PRZEGRYWAĆ u siebie z niewiadomo jaką drużyną
Odpowiedz
0
@ Biały
dnia 18.04.2009, 18:48 · Zgłoś
Poziom > dno!!! Wynik > klęska!!!
Czy taka jest obecna forma zespołu ??? Przegrana bez walki z osłabionym przeciwnikiem w Sanoku, przegrana na własnym boisku z słabą Żurawianką. Czy to jest to czego oczekiwaliśmy ???:(:(:(
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 18.04.2009, 13:14 · Zgłoś
Ja również myślę,że czarni zdobędą komplet punktów.Do zobaczenia na meczu.
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 18.04.2009, 13:11 · Zgłoś
flecie nie podawaj sie za diabla bo zabki stracisz za takie brednie wycieraczko [...]!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.04.2009, 23:22 · Zgłoś
ja myśle ze wygra zurawianka
Odpowiedz
0
@ Forewer
dnia 17.04.2009, 21:30 · Zgłoś
Ja jestem zwolennikiem naszej drużyny i liczę zawsze na jej dobry wynik w meczu Tak jest i teraz panowie trzeba dać z siebie wszystko to co macie najlepszego i tak jak najlepiej potraficie a wynik jestem spokojny. Pokażcie tym niedowiarkom i krytykantom że Nasz Klub potrafi i niech zamilkną na chwilę. Pozdrawia i życzę zdobycia 3 punktów w sobotnim meczu. JKS JKS JKS to normalni ludzie a nie wy!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.