Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już jutro otwarcie odkrytego basenu w Jaśle!

27
 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na basen odkryty, którego otwarcie w sezonie kąpielowym 2009 nastąpi w sobotę 20 czerwca.


Basen czynny od godz. 10.00 do 20.00.

Ceny biletów za wejście na obiekt basenu:
dorośli 8 zł,
dzieci i młodzież szkolna 6 zł,
dzieci do lat 7- 3,5 zł,
po godz 18 - 3,50 zł.

Zapraszamy wszystkich!!!
Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ PoopyMoore
dnia 27.06.2012, 17:15 · Zgłoś
mało . jak ci brakuje forsy to idź nad syfską rzekę .
Odpowiedz
0
@ Gabi.
dnia 23.06.2011, 11:22 · Zgłoś
No weźcie ludzie ogarnijcie.Woda,jest droga tak jak wszytskow tym kraju .
Ci ludzie też muszą z czegoś żyć ,z a cały dzień siedzenia w upale na słocu , lub w kasjerowni. jak nie hcecie chodzic to nie nikt was nie zmusza
Odpowiedz
0
@ Slyxaberus
dnia 26.07.2010, 22:33 · Zgłoś
opłaca sie fajny basenik;D
Odpowiedz
0
@ kasa
dnia 25.06.2009, 19:27 · Zgłoś
Nech sobie sami pracownicy ,dyrektorzy ,kierownicy i ich pociechy zreszta za darmo chodza ...
Odpowiedz
0
@ jowi
dnia 23.06.2009, 18:03 · Zgłoś
basen jest super, dużo zieleni, i wszystko, może tylko te płytki są troche nie równo poukładane, jest fajny sklepik, a w nim wszystko!!!
a poza tym przecież chyba nikt nie wchodzi za pieniądze!!! moje wszystkie koleżanki i ja wchodzimy za darmo!!! trzeba być [...] żeby nie skorzystać z takiej okazji!!! jest super a poza tym za darmo!!! bez żadnego karnetu!!!
Odpowiedz
0
@ sylwia16
dnia 22.06.2009, 20:32 · Zgłoś
ja osobiście wybiore się na krate i sobie popływam tam!!!
DALEKO NIE MAM WIĘC . . . . pozdro i do zobaczenia tym którzy też tam idą !! :*
Odpowiedz
0
@ sylwia16
dnia 22.06.2009, 20:30 · Zgłoś
za niedługo to karnet będzie kosztował 10 zł ;)
Odpowiedz
0
@ sylwia16
dnia 22.06.2009, 20:30 · Zgłoś
ale zawsze jakiś [...] wejdzie
nawet mimo drożeszej ceny
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 21.06.2009, 21:37 · Zgłoś
Ostatnia podwyżka była w 2005r , czyli 4 lata temu.Jak coś piszesz, to sprawdź wcześniej. Pozdro.
Odpowiedz
0
@ basta
dnia 21.06.2009, 17:05 · Zgłoś
no chyba ludzi zdarło ;/ 6 zł?!
Odpowiedz
0
@ onaaa
dnia 21.06.2009, 11:23 · Zgłoś
Ciasno, nie ma leżaków, nie ma parasoli, nie ma zieleni. Za to jest obskurny barak z oranżadą, jedno czynne bajoro dla dzieci i masa ludzi jest...tych co mają wejściówki za darmo. Europa! :D
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 20.06.2009, 14:38 · Zgłoś
Nie będzie nikt chodził to obniżą a jeśli nie to niech sobie sami pracownicy chodzą.
Odpowiedz
0
@ strawberka
dnia 20.06.2009, 13:59 · Zgłoś
no to się im udało otwarcie deszczyk pada aż milo po prostu heh widać to w nagrodę ze te podwyżkę..

nie ma co kryć basen jest w opłakanym stanie i proponowałabym wziąć się za odnowienie albo w ogóle wybudować coś nowego a nie pani burmistrz daje kasę na jakieś bez sensu rzeczy woli się zająć dębem Hitlera niż jasielskim basenem Żal ;D;D
Odpowiedz
0
@ mila
dnia 20.06.2009, 11:44 · Zgłoś
Nie chodzimy na tzw.basen za taka cene ......
Odpowiedz
0
@ Mis
dnia 19.06.2009, 23:18 · Zgłoś
6 zl ! brawo !
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 19.06.2009, 22:25 · Zgłoś
A kto wam każe iść na ten basen,otworzą -żle, nie otworzą - żle.za drogo ,za płytko ,za głeboko,woda zimna ,obsługa zła .
Najlepiej to sobie ponarzekać .
Odpowiedz
0
@ czestybywalec
dnia 19.06.2009, 22:13 · Zgłoś
kochani gdybyscie chodzili na basen regularnie, a nie tak "o otwarcie!" to wiedzielibyscie ze koszty biletow na basenach wszedzie sie podniosly ze wzgledu na wyzsze ceny za wode oraz utrzymanie czystosci. zreszta pisano tutaj o tym nawet na tym portalu wiec nie przesadzajcie. swiat idzie w przod, ceny takze :D
Odpowiedz
0
@ Topola
dnia 19.06.2009, 18:13 · Zgłoś
Jak śmią wołać tyle za wstęp !!!! ten nasz basen to jest śmiech na pustej sali!!! nie ma leżaków, nie ma ławek, nie ma parasoli. Każdy sam dźwiga swój sprzęt a jak już dodźwiga to się okazuje że nie ma miejsca. Dla maluchów dwa bajora i z tego tylko jedno przeważnie czynne. Naprawdę czyste zdzierstwo !!!!Jaślanie powinni zbojkotować ten nasz wspaniały basen !!! ( że nie wspomnę do kompletu o "przemiłych" paniach kasjerkach )
Odpowiedz
0
@ Bioly
dnia 19.06.2009, 18:07 · Zgłoś
haha po 18 po 3,50zl
ciekawe kto na takie zimno bedzie szedl
Odpowiedz
0
@ salka
dnia 19.06.2009, 16:51 · Zgłoś
Goscie jestescie porabani 6zl ? ,za taki brodzik ,to dla tych co starzy pracuja w urzedach albo sa nauczycielami ..................................
Odpowiedz
0
@ PyGyRyp
dnia 19.06.2009, 16:31 · Zgłoś
A chodź sobie ;D złotowki Ci brak? Pożycze
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 19.06.2009, 15:30 · Zgłoś
6 zl za wejsciowke??!! heh...dobrze ze na kraty mam blizej;)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 19.06.2009, 14:51 · Zgłoś
jakie [...]... po 6 zł jeszcze drożej mogli dać...
Odpowiedz
0
@ Patologia.
dnia 19.06.2009, 14:23 · Zgłoś
*** was ja wole na rzeke isc przynajmniej pos[...]c wolno
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 19.06.2009, 13:50 · Zgłoś
dokladnie ! basen coraz gorszy a ceny coraz wyzsze;]
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 19.06.2009, 13:27 · Zgłoś
Co rok to drożej żal;/ jak by to odnowili to zgadzam się. Lodowisko też było droższe zdzieracze na wyższe płace ! ! ! I tak będzie deszczowo więc niech się cmokną :)
Odpowiedz
0
@ dz
dnia 19.06.2009, 13:15 · Zgłoś
no pewnie... 6 zł za wstęp! w tamtym roku po 5 było...
to teraz będę chodził nad rzekę...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.