Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Już ponad 40 zawodników zgłosiło swój udział w III Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca.

25

Zawody odbędą się 1 maja na trasie Święcany – Trzcinica. Podobnie jak w poprzednich latach oprócz koronnego dystansu 21 kilometrów równolegle odbędzie się bieg na 5km z myślą o młodzieży, samorządowcach oraz przedstawicielach różnych środowisk z całego regionu, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z tą dyscypliną sportu.

Szczegółowe informacje na temat trasy III Biegu Pamięci, regulaminie oraz zapisach znajdziecie Państwo na stronie http://polmaratonpamieci.pl/ oraz na facebooku facebook.com/ polmaratonpamieci

Serdecznie zapraszamy.

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ andrzej
dnia 09.04.2014, 09:32 · Zgłoś
do "radny PIS"
masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem , a na dodatek nie musisz zmieniać swojego pseudo wyrażając nie trafione, nie przemyślane opinie /chyba że zrobił to ktoś inny z Twojego komputera/
Odpowiedz
3
@ do andrzej
dnia 06.04.2014, 20:48 · Zgłoś
W pierwszej kolejności ciebie czerwony pająku.
Odpowiedz
3
@ radny PiS
dnia 06.04.2014, 17:25 · Zgłoś
Czy miasto jasło jest w powiecie jasielskim, czy w powiecie mytarskim?
Odpowiedz
1
@ radny PiS
dnia 06.04.2014, 15:03 · Zgłoś
Nasze , ludzi regionu jasielskiego, a nie osrołków w [...] Maxa Szyderko!!! A starostwo [...] [...] gdzie się znajduje? W Jaśle, czy w Nowym Żmigrodzie?
Odpowiedz
2
@ radny PiS
dnia 06.04.2014, 13:39 · Zgłoś
W mieście sportem "zajmuje" się starosta Kmiecik. Nic nie daje na sport, i nie utrzymuje żadnych obiektow! Jedynie burmistrz daje grubo ponad 500.000 zł dla klubów, a oprócz tego utrzymuje Halę Sportową, Orliki, Stadiony, Baseny, Park Linowy, Sale gimnastyczne
Odpowiedz
-4
@ andrzej
dnia 06.04.2014, 08:59 · Zgłoś
do "krzaku"
ciebie "czarnego pająka" trzeba by było pierwszego rozdeptać !!
Odpowiedz
3
@ Krzaku
dnia 05.04.2014, 15:10 · Zgłoś
Dla Jasła nic nie zrobił, oprócz jeszcze ledwo dychającej "czarnej pajęczyny"
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 06.04.2014, 15:28 · Zgłoś
Mógłbyś nieco rozwinąć ten temat ? Myślę, że jaślanie mają prawo wiedzieć...
Odpowiedz
1
@ z tej ziemi
dnia 04.04.2014, 18:42 · Zgłoś
optymalną liczbą byłoby 96
Odpowiedz
5
@ rumcajs
dnia 04.04.2014, 07:57 · Zgłoś
Myślę ze mieszanie polityki do biegania, kompletnie nie ma sensu. Kto chce, to biegnie, a kto nie, to nie i wszystko w temacie. Przynajmniej jest jakaś impreza sportowa w pobliżu tego "smutnego jak pissda miasta" bo w nim już tylko gwóźdź do trumny. Wszystkie imprezy cykliczne zostały zlikwidowane...triatlon, bo w lipcu i gorąco, bieg walentynkowy w lutym bo za zimno. Ciekawe kto zajmuje się sportem w tym mieście??? Marność nad marnościami, a nade wszystko marność!!!
Odpowiedz
1
@ liko
dnia 04.04.2014, 21:08 · Zgłoś
Nie ma co pisać , kto chce to biegnie a ci co hejty walą robia to pod kazdym newsem , z prostej przyczyny - oni potrafia tylko klepac w klawiature , w zyciu nie przebiegli nawet 100m a gdyby ich zmusic to padliby i jeszcze narazili podatników na koszty karetki .
Odpowiedz
3
@ do rumcajs
dnia 04.04.2014, 21:56 · Zgłoś
A dlaczego zajace biegną tylko do połowy lasu?
Odpowiedz
3
@ radny PiS
dnia 06.04.2014, 20:40 · Zgłoś
A ile kilometrów przebiegli jasielscy senatorowie i posłowie, poza lotami samolotowymi?
Odpowiedz
-6
@ do Maxa
dnia 03.04.2014, 20:18 · Zgłoś
Wiem, że błaźnienie się jest tutaj twoją domeną, ale jak się nie wie to się pyta samorządowców z Podkarpacie (różnych opcji). Możesz też popytać rektorów URZ lub byłych więźniów politycznych.
Odpowiedz
7
@ Max Szyderko
dnia 03.04.2014, 20:20 · Zgłoś
i lokalnych mafiozów ?
Odpowiedz
-2
@ do Maxa
dnia 03.04.2014, 23:01 · Zgłoś
No tak opluć to można. A jak spytam to pewnie będzie problem z odpowiedzią: "których".
Odpowiedz
1
@ Skiba
dnia 04.04.2014, 11:30 · Zgłoś
A ty wczoraj się urodziłeś czy tylko udajesz ?
Odpowiedz
2
@ Fps
dnia 03.04.2014, 19:25 · Zgłoś
wielki bieg hahhaha co on zrobil wogole dla powiatu albo dla swoich rodzinych swiecan oprocz tego ze polowa swiecan jest przez niego wykupiona na dzialki budowlane i bieckie sady tak samo sprzedano mu za grosze ktore teraz kosztuja krocie jako dzialki budowlane
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 03.04.2014, 20:06 · Zgłoś
Nie bluźnij człowieku. Zając dla regionu i Jasła zrobił bardzo wiele, ale nikt nie wie co :)
Odpowiedz
-6
@ PiS-man
dnia 03.04.2014, 20:11 · Zgłoś
Był znanym człowiekiem z Jasła, a ty max jesteś tylko żałosnym [...] z Jasła! Ot, i cała różnica!
Odpowiedz
6
@ Max Szyderko
dnia 03.04.2014, 20:20 · Zgłoś
Znany z tego, że był znany ? Celebryta taki ?
Odpowiedz
-1
@ uczestnik
dnia 03.04.2014, 18:40 · Zgłoś
Tradycyjnie, grochóweczka będzie? ;-)
Odpowiedz
2
@ run
dnia 03.04.2014, 17:44 · Zgłoś
No to pobiegamy :) chciałabym 21 km ale się boję... pobiegnę 5km :)
Odpowiedz
-1
@ klk
dnia 10.04.2014, 22:41 · Zgłoś
to pożadnie pobiegasz
Odpowiedz
1
@ Agro
dnia 03.04.2014, 12:56 · Zgłoś
Zapowiada się fajna impreza!:) Moje zgłoszenie już poszło.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.