Kamil Cygan Mistrzem Polski dziennikarzy MTB
W Warszawie, podczas wyścigu rozpoczynającego tegoroczną serię maratonów Czesława Langa, przy deszczowej pogodzie w Parku Agrykola na starcie stanęło łącznie ponad 800 uczestników. Trasa wyścigu w Warszawie była całkowicie płaska, jednak szybkie tempo, miejscami wiejący silny wiatr i kilka odcinków wyboistych błotnych polnych dróg mogło sprawić problemy mniej doświadczonym zawodnikom.

Na najkrótszym dystansie liczącym 40 km zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Dziennikarzy- nasz kolega redakcyjny Kamil Cygan okazał się najlepszy i wywalczył tytuł Mistrza Polski Dziennikarzy.
JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW
