Kamil Cygan wicemistrzem Polski dziennikarzy MTB!
Dzisiaj w Warszawie, podczas wyścigu rozpoczynającego tegoroczną serię maratonów Czesława Langa, przy pięknej słonecznej pogodzie w pobliżu Pałacu Wilanów na starcie stanęło łącznie ponad 1200 uczestników.
Trasa wyścigu w Warszawie była całkowicie płaska, jednak szybkie tempo, miejscami wiejący silny wiatr oraz odcinki wyboistych polnych dróg mogło sprawić problemy mniej doświadczonym zawodnikom.

Na najkrótszym dystansie liczącym ponad 42 km zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Dziennikarzy, Kamil Cygan z Łysej Góry na co dzień reprezentujący Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zajął drugie miejsce i wywalczył tytuł wicemistrza Polski Dziennikarzy.
Podziękowania dla Zajazdu pod Małym Laskiem ( www.zajazdpodmalymlaskiem.pl ) za okazaną pomoc.
www.lysagora.info
