Kamil Cygan z brązowym medalem Mistrzostw Polski Amatorów w Kolarstwie Górskim
3 października na górze Św. Marcina w Tarnowie odbyły się XXV Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim amatorów. W tym dniu do Tarnowa przyjechali najlepsi polscy kolarze-amatorzy, którzy uzyskali prawo do startu podczas eliminacji regionalnych.
Kamil Cygan pochodzący z Łysej Góry po raz kolejny dobrze przygotował się do Mistrzostw Polski, zajmując III Miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal Mistrzostw Polski Amatorów.

fot. nowyzmigrod24.pl
Dla kolarzy-amatorów Finał Mistrzostw Polski Amatorów to najważniejsza i najbardziej prestiżowa impreza w sezonie. Tym bardziej cieszy fakt ze zdobycia przez Kamila brązowego medalu w tych zawodach.
Źródło: nowyzmigrod24.pl
