Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Kamil Piątkowski z golem i asystą w meczu z Arką Gdynia

18

W piątkowym meczu piłkarskiej PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa pokonał na własnym stadionie drużynę Arki Gdynia 3:2. Nie mała w tym zasługa Kamila Piątkowskiego. Wychowanek UKS 6 Jasło popisał się wczoraj golem i asystą, dzięki czemu stał się jednym z architektów kolejnego z rzędu zwycięstwa beniaminka w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

W ostatnich tygodniach, Raków Częstochowa radzi sobie doskonale na boiskach Ekstraklasy. Ekipa, której opiekunem jest Marek Papszun, odniosła wczoraj czwarte z rzędu zwycięstwo. Tym razem, częstochowianie, w pokonanym polu zostawili drużynę Arki Gdynia, która jest coraz bliżej spadku. Raków z kolei, może być już pewny utrzymania w piłkarskiej elicie.

Spory wkład we wczorajsze zwycięstwo Rakowa nad Arką miał Kamil Piątkowski. Wychowanek Uczniowskiego Klubu Sportowego 6 Jasło, popisał się golem i asystą. To jego trafienie z 29. minuty gry otworzyło wynik spotkania. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego spadła na piątym metrze przed bramką Arki. Po nieudanej interwencji jednego z obrońców gości, futbolówka trafiła wprost pod nogi Piątkowskiego, który nieco szczęśliwie umieścił ją w siatce. Jaślanin miał również udział przy trzecim golu dla Rakowa. To po jego dośrodkowaniu z prawej strony boiska trafienie zanotował Kamil Kościelny.

Skrót z meczu, w tym trafienie i asystę w wykonaniu Kamila Piątkowskiego można obejrzeć na stronie > https://rakow.com/aktualnosci/skrot-meczu-rakow-czestochowa-arka-gdynia-wideo-8182?fbclid=IwAR2tArigMWnI8aPJ6CRr7-E07MzUqxnivD-llpVNRxJmomFYVYNjwp559lM

Świetny występ Kamila Piątkowskiego nie umknął piłkarskim ekspertom. Nie powinien więc dziwić fakt, że wychowanek UKS 6 Jasło rywalizuje z Jewgienijem Baszkirowem o miano najlepszego piłkarza piątkowych spotkań PKO Ekstraklasy. Oceny dla zawodników można wystawiać korzystając z aplikacji #BliżejGry.

Kamil Piątkowski jest pewnym punktem drużyny Rakowa. Nie pomyli się ten, kto powie, że Marek Papszun między innymi od prawego obrońcy rozpoczyna ustalanie meczowego zestawienia. Piątkowski wystąpił bowiem we wszystkich meczach swojej drużyny po wznowieniu rozgrywek, w pełnym wymiarze czasu. W tym sezonie, ma na swoim koncie jednego gola i trzy asysty.

MD

Napisany dnia: 27.06.2020, 10:28
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ bodi
dnia 27.06.2020, 11:01
Ocena
komentarza:
6
brawo Kamil , daleko zajdziesz
@ Sport
dnia 27.06.2020, 12:27
Ocena
komentarza:
5
Nasz chłopak. Brawo Kamil.
@ :)
dnia 27.06.2020, 17:25
Ocena
komentarza:
6
Coraz lepiej, brawo, będzie dobry klub i kasa.
Byle głowa zagrała.
@ jasło uks
dnia 27.06.2020, 18:56
Ocena
komentarza:
6
wychowankowie uks 6 pójdą w twoje-ślady trzymamy kciuki
@ jasło uks
dnia 27.06.2020, 18:58
Ocena
komentarza:
6
uks jaslo najlepszy jest
@ jasło 6
dnia 27.06.2020, 19:05
Ocena
komentarza:
5
kamil nasz wychowanek brawo dla ciebie i rodziców szczególnie taty dużo pracy plus twój talent . Cały uks 6 Trzyma kciuki
@ piłka kopana
dnia 27.06.2020, 20:52
Ocena
komentarza:
-6
Pio pio pio, żeby nie było tak jak z Piatkiem
@ Zawisza M
dnia 28.06.2020, 07:05
Ocena
komentarza:
-6
Przecież kopnąć piłkę każdy potrafi nawet ludzie po zawale serca. Warto odnotować ze stracił dwie bramki
@ Pit
dnia 28.06.2020, 11:06
Ocena
komentarza:
1
Gol fuks, ale tez trzeba go mieć to najważniejsze w piłce brawo
@ 1910
dnia 28.06.2020, 13:48
Ocena
komentarza:
5
Co te luje mają w głowie że minusują młodego chłopaka, którego pewnie nawet nie znają.
Jakim trzeba być frustratem. W głowie się nie mieści. Homo sovietikus. Mnie uschnie jedno jajo, ale pod warunkiem, że sąsiadowi dwa. Oto jest myślenie tego burka co tu rzyga minusami.
@ bodi
dnia 28.06.2020, 14:13
Ocena
komentarza:
6
dokładnie to co napisałeś ,chłopak doszedł do tego własną ciężką pracą i jest naprawdę dobry w tym co robi , wiem co piszę bo go znam , syn byłego piłkarza Czarnych , pozdrowienia dla Kamila i Sławka taty
@ 1910
dnia 28.06.2020, 21:01
Ocena
komentarza:
6
Ze Sławkiem grałem na podwórku. Talent na I ligę.
@ Jerry
dnia 29.06.2020, 00:04
Ocena
komentarza:
-1
Teraz zamiast w piłke grac powinien pomagac Jasło odbudowac ze zniszczen
@ romi
dnia 29.06.2020, 19:42
Ocena
komentarza:
1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Jerry2
dnia 29.06.2020, 16:51
Ocena
komentarza:
1
Ty wiesz najlepiej co powinien. Wyjdź.
@ jaslo uks
dnia 30.06.2020, 10:36
Ocena
komentarza:
7
Kamil jest w jedenastce kolejki bez komentarzy
@ @@@
dnia 04.07.2020, 14:34
Ocena
komentarza:
3
Ci co piszą jakieś głupie komentarze to albo "koledzy którym się nie powiodło i nie zaszli tak daleko jak Kamil albo ich rodzice z niespelnionymi ambicjami..zal [...] ściska i tyle.A Kamilowi i rodzicom gratuluję i oby dalej szlo mu jak najlepiej . To duma że wychowanek z Jasła zszedł tak daleko.
@ life
dnia 07.07.2020, 07:45
Ocena
komentarza:
1
Waszym wzorcem powinien być Cholewiak.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Jasielscy policjanci obchodzą dzisiaj swoje święto

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj powiatowe obchody Święta Policji. Miejscem uroczystego apelu był plac przy nowej siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Symboliczny klucz do nowo powstałego budynku odebrał Komendant Powiatowy Policji w Jaśle insp. Robert Wróbel. Wydarzeniu, tradycyjnie towarzyszyło wręczenie funkcjonariuszom jasielskiej jednostki aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 • Minister Andrzej Adamczyk z wizytą w Przysiekach i Desznicy. Poświęcono zmodernizowany przed kilkoma miesiącami odcinek DK28

   

  Po upływie dziewięciu miesięcy od oddania do użytku zmodernizowanego odcinka DK28 Siepietnica – Trzcinica, dokonano jego poświęcenia. Do Przysiek zawitał szef resortu infrastruktury Adam Adamczyk. Padły zapowiedzi kierowania kolejnych rządowych środków na realizację inwestycji infrastrukturalnych na terenie powiatu jasielskiego.

 • W Trzcinicy powstanie centrum kultury?

  Radni powiatowi większością głosów przyjęli uchwałę w sprawie przystąpienia i zabezpieczenia środków finansowych na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Wśród wielu inwestycji zaplanowano do realizacji budowę Regionalnego Centrum Kultury Trzcinica Park.

 • Jarosław Pękala odwołany z funkcji. Rada Gminy Tarnowiec ma nowego przewodniczącego

  Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Tarnowiec przeprowadzono głosowanie w sprawie odwołania Jarosława Pękali z funkcji przewodniczącego organu uchwałodawczego. Wniosek złożony przez grupę radnych uzyskał 9 głosów poparcia. Sześciu radnych głosowało przeciwko odwołaniu przewodniczącego. Od dzisiaj pracami rady kierować będzie Michał Dłuski.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • Budowa oddziału psychiatrycznego z poradniami coraz bliżej

  Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Jaśle ogłosiła przetarg na pierwszy etap rozbudowy lecznicy o oddział psychiatryczny z poradniami. W ramach tych prac powstanie budynek do kondygnacji pierwszego piętra. Zadanie oszacowano na blisko 15 mln zł.

 • Czy to koniec marzeń o linii kolejowej nr 166 Dębica – Jasło?

   

  Temat budowy nowej linii kolejowej, która miałaby połączyć Dębicę z Jasłem, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy stał się dla lokalnych polityków i samorządowców jedną z głównych obietnic, jaką  raczyli oni mieszkańców Jasła i okolic. O realizację projektu w ramach rządowego programu „Kolej +” wnioskował Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Okazuje się jednak, że wnioskodawca nie jest w stanie zadeklarować finansowania prac w ramach planowanej inwestycji.  

 • Zdaniem starosty, nowe płatne strefy parkowania nie poprawią rotacji pojazdów

  Wiosną br. Rada Miejska w Jaśle zdecydowała się na zwiększenie wysokości opłaty za parkowanie w płatnej strefie. Co więcej płatną strefą objęła nowe lokalizacje. Do tej pory jednak na wielu ulicach parkowanie nadal jest bezpłatne. Miasto czeka na zatwierdzenie zaproponowanych zmian organizacji ruchu a starosta zajął stanowisko w tej sprawie.

 • Szukasz materiałów instalacyjnych lub chcesz wymienić piec? Jest JANDRO

   

  Już jutro otwarcie nowego sklepu w Jaśle z instalacją grzewczą i sanitarną. JANDRO zaprasza zarówno klientów detalicznych jak również wykonawców, którzy mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy. Sklep mieści się przy ul. Modrzejewskiego 10.

 • Czy w "małej Czwórce" powstanie miejski żłobek?

  Wracamy do tematu utworzenia miejskiego żłobka na terenie Jasła. Wczoraj radni miejscy zabezpieczyli 113 tys. zł na rozpoczęcie działań związanych z tym zadaniem. Najpierw, zanim zostanie wybrany jeden z proponowanych wariantów realizacji tego przedsięwzięcia, powstanie opracowanie, które dokładnie pokaże ich zalety i wady..

 • Jacek Jaworek podejrzewany o dokonanie potrójnego morderstwa poszukiwany listem gończym

  52-latek jest podejrzany o dokonanie potrójnego zabójstwa w Borowcach. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255 lub 112.

 • Czy chcesz cieszyć się i zachwycać swoim ogrodem po zmroku?

   

  Ogród jest doskonałym miejscem, gdzie spędzamy wolny czas. Ważnym więc elementem w ogrodzie jest OŚWIETLENIE!
  Dobrze dobrane i rozmieszczone oświetlenie daje szansę na uzyskanie równowagi pomiędzy dobrą widocznością, a spędzeniem ciepłego wieczoru w klimatycznym świetle.

 • ESSA! Robotyk! Essa reszta! Nowy Ty w ZS3 – biegiem póki są miejsca – Zespół Szkół nr 3 w Jaśle „CHEMIK&rdqu

   

  TECHNIK ANALITYK to elitarny i ponadczasowy zawód. W skali kraju w tym zawodzie kształci się zaledwie kilkuset uczniów. Absolwenci tego zawodu są bardzo poszukiwani przez pracodawców w kraju jak i zagranicą ze względu na duże umiejętności praktyczne, gdyż w ramach kształcenia spędzają wiele godzin w laboratorium.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105