Karatecy z Jasła przywieźli złoto!

5

Trzy złote medale wywalczyli seniorzy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate w Mistrzostwach Makroregionu Południowego które odbyły się 30 marca w Leżajsku.

Dariusz Bochnia do 65 kg, Kamil Berkowicz do 70 kg i Kamil Mastaj powyżej 80 kg zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych, a Kamil Mastaj otrzymał puchar najlepszego zawodnika Mistrzostw.

Również juniorzy spisali się bardzo dobrze zdobywając 3 srebrne i 2 brązowe medale. Srebro zdobyli: Grzegorz Bochnia do 65 kg, Radosław Król do 70 kg i Greta Wojdyła do 55 kg. Brązowe medale w kategorii powyżej 60 kg zdobyła Nela Czarny i Martyna Łaś. W Mistrzostwach startowało 243 zawodników reprezentujących 34 kluby z 3 województw: Małopolskie, Świętokrzyskie i Podkarpackie.