Karczma u Edwarda mistrzem Ligi Halowej Sokoła
21

Pierwsza kolejka tegorocznej edycji Ligi Halowej Sokoła została rozegrana w dniu 17 października 2008 roku. Po pięciu miesiącach rywalizacji, 13 marca 2009 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle rozegrano dwa ostatnie mecze decydujące o miejscach medalowych:
mecz o III miejsce:
TEMIDA- GUARDI 3-4 (1-2)
TEMIDA- GUARDI 3-4 (1-2)
bramki dla Temidy: Grzegorz Koszelnik, Tomasz Dziedzicki, Andrzej Zabawa,
bramki dla Guardi: Grzegorz Przepióra- 2, Paweł Smagacki, Jacek Kaszycki,
mecz o I miejsce:
LIDER- KARCZMA u EDWARDA 1-4 (0-1)
bramka dla Lidera: Sławomir Rak,LIDER- KARCZMA u EDWARDA 1-4 (0-1)
bramki dla Karczmy: Bartosz Żuławski- 2, Łukasz Pulnar, Łukasz Kalityński,
Klasyfikacja końcowa ligi 2008/09:
1) Karczma u Edwarda,
2) Lider,
3) Guardi,
4) Temida,
5-8) Toskania, Sokoł, Żmigród, e6,
9-11) Pektowin, Jafar, Solgam.
1) Karczma u Edwarda,
2) Lider,
3) Guardi,
4) Temida,
5-8) Toskania, Sokoł, Żmigród, e6,
9-11) Pektowin, Jafar, Solgam.
(KB)
