Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Karczma u Edwarda zwycięzcą pierwszej rundy

14

Zespół Karczmy u Edwarda został zwycięzcą rundy „każdy z każdym” pokonując w ostatniej kolejce swojego bezpośredniego rywala do pierwszego miejsca drużynę Toskanii, a zwycięską bramkę zdobył w drugiej połowie Tomasz Dziobek.

Przed nami druga runda rozgrywek, czyli faza „play offu”, która wyłoni Mistrza Jasła w halowej piłce nożnej w sezonie 2008/09.

Więcej informacji na: www.e6-sport.pl

Pektowin – Guardi 4-2
Jafar – Żmigród 0-3
Lider – Sokół 5-4
e6 – Temida 1-4
Karczma u Edwarda – Toskania 1-0

Tabela po rundzie „każdy z każdym”:

 

Pkt.

Bramki

1) Karczma u Edwarda

27

33-13

2) Toskania

24

34-18

3) Temida

19

32-20

4) Guardi

18

23-31

5) Sokół

16

38-39

6) Żmigród

15

35-31

7) Lider

15

24-22

8) e6

11

28-24

9) Pektowin

10

26-28

10) Jafar

5

17-31

11) Solgam

1

20-43


W meczach barażowych ( 6 II ) o awans do „play offu” zagrają:

Żmigród – Solgam
Lider – Jafar
e6 – Pektowin


(KB)

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gracz1
dnia 06.02.2009, 09:59 · Zgłoś
najbezczelniejsze siateczki dopiero będą zakładane olllleeee pozdro
Odpowiedz
0
@ licznik rybek
dnia 04.02.2009, 19:29 · Zgłoś
a moze by tak na koniec ligi wybrac np 5 najbezczelniejszych rybek,mysle ze chetni do rywalizacji sie znajda;);):D:D ze sportowym pozdrowieniem ooollleeeeee
Odpowiedz
0
@ pytel
dnia 04.02.2009, 18:55 · Zgłoś
no no no fifi tylko raz cię sfaulowałem ale chyba to mniej boli niż rybka heheh pozdro
Odpowiedz
0
@ sk
dnia 04.02.2009, 18:11 · Zgłoś
Dopiero teraz zobaczy która drużyna czycha na mistrza i spróbuje sie wybic niezauważona , dla mnie czarny koń to SOLGAM oraz LIDER czychają się a jak zaskoczą reszta polegnie ...:)
Odpowiedz
0
@ Ancykrys
dnia 03.02.2009, 20:22 · Zgłoś
Puyol jeszcze mi sie sni ta sytuacja po nocach:D ale dochodze do formy:P musze jakos to odplacic:P uwaga na rybki oleee :D hehe ale i tak karczmiaki slabi jestescie:P pozdr chllopaki:)a pytel to faularz:D
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 03.02.2009, 06:26 · Zgłoś
a kiedy play-off?
Odpowiedz
0
@ AWOKADO
dnia 01.02.2009, 19:34 · Zgłoś
PAN EDWARD TO GUT CHŁOP CHODZE Z NIM NA BASEN TO WIEM
Odpowiedz
0
@ <XXX>
dnia 01.02.2009, 16:49 · Zgłoś
3 punkty sie licza co za ole..
Odpowiedz
0
@ Roni9
dnia 01.02.2009, 12:20 · Zgłoś
No to o pierwsze miejsce zagra Pektowin vs. Karczma :) juz sie o to postaram.. Olee;)
Odpowiedz
0
@ meff
dnia 01.02.2009, 00:59 · Zgłoś
jacku gdybys ty jeszcze byl to sporo wiecej by wlazło :D
Odpowiedz
0
@ Karol
dnia 31.01.2009, 23:02 · Zgłoś
"Lider" pewnie dalej [...] siedzi w kanciapie i analizuje mecze w telewizji:) Wiekszosc z nich po meczu moczyla nogi w zimnej wodzie zeby ta opuchlizna zeszla z kostek. ( ole )Musialo bolec...:)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 31.01.2009, 17:01 · Zgłoś
BORUBAR ;):):):)
Odpowiedz
0
@ JACO
dnia 31.01.2009, 15:03 · Zgłoś
Ciekawy jestem czy chłopcy z lidera już doszli do siebie po tym jak sokół pokarał ich tunelami... Przypominam że jedna nawet z piętki (brawo Karol)-ale przeprosił...:) OOOLLLLEEEE musiało boleć:D
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 31.01.2009, 14:05 · Zgłoś
no to jednak Karczma u Edwarda lepiej "żywi"

...fifi opuchlizna z kostek już zeszła? nie martw się poboli trochę ale przejdzie hehehehe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.