Karczma u Edwarda zwycięzcą pierwszej rundy
14

Zespół Karczmy u Edwarda został zwycięzcą rundy „każdy z każdym” pokonując w ostatniej kolejce swojego bezpośredniego rywala do pierwszego miejsca drużynę Toskanii, a zwycięską bramkę zdobył w drugiej połowie Tomasz Dziobek.
Przed nami druga runda rozgrywek, czyli faza „play offu”, która wyłoni Mistrza Jasła w halowej piłce nożnej w sezonie 2008/09.
Więcej informacji na: www.e6-sport.pl
Pektowin – Guardi 4-2
Jafar – Żmigród 0-3
Lider – Sokół 5-4
e6 – Temida 1-4
Karczma u Edwarda – Toskania 1-0
Jafar – Żmigród 0-3
Lider – Sokół 5-4
e6 – Temida 1-4
Karczma u Edwarda – Toskania 1-0
Tabela po rundzie „każdy z każdym”:
| | Pkt. | Bramki |
| 1) Karczma u Edwarda | 27 | 33-13 |
| 2) Toskania | 24 | 34-18 |
| 3) Temida | 19 | 32-20 |
| 4) Guardi | 18 | 23-31 |
| 5) Sokół | 16 | 38-39 |
| 6) Żmigród | 15 | 35-31 |
| 7) Lider | 15 | 24-22 |
| 8) e6 | 11 | 28-24 |
| 9) Pektowin | 10 | 26-28 |
| 10) Jafar | 5 | 17-31 |
| 11) Solgam | 1 | 20-43 |
W meczach barażowych ( 6 II ) o awans do „play offu” zagrają:
Żmigród – Solgam
Lider – Jafar
e6 – Pektowin
Lider – Jafar
e6 – Pektowin
(KB)
