Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Karnety na rundę wiosenną

8
 Są już do nabycia imienne karnety uprawniające do wstępu na wszystkie mecze drużyny Czarnych Jasło rozgrywane na własnym stadionie w rundzie wiosennej sezonu 2008/2009.

Podobnie jak na początku sezonu, tak teraz w sprzedaży są dwa rodzaje karnetów: na trybunę krytą w cenie 50 zł, oraz na sektory otwarte w cenie 35 zł. Wejściówki są do nabycia w biurze klubu przy ul. Śniadeckich 15 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-12.00. Inauguracja wiosny kalendarzowej jak i tej piłkarskiej w Jaśle już 21 marca, w meczu z Pogonią Leżajsk.


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zuzia
dnia 09.03.2009, 06:47 · Zgłoś
JKS - pytałam mamy, dlaczego "ojciec nieznany" i mi powiedziałą, że mając do wyboru takiego [...] stwora jak ty albo prawdziwego faceta wybrała tego nieznajomego :p
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 07.03.2009, 19:39 · Zgłoś
Czarni dostali 180 tysięcy z Urzędu Miasta i jeszcze im mało?:o
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 07.03.2009, 18:52 · Zgłoś
A kto zwróci kase za karnet jesli juz po meczu 1 lub 2 stadion zostanie zamkniety jak w tamtej rundzie?
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 07.03.2009, 00:53 · Zgłoś
Jola Rutowicz jest waszą matką, ojciec nieznany jak rozumiem.
Zuzia i 1297, biedne dzieci...
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 06.03.2009, 21:19 · Zgłoś
Nie wiadomo czy jest sens kupowac karnet skoro widać po transferach że będzie to walka o utrzymanie a nie walka o najwyższe pozycje. Ale nasi działacze są dalej zdania że młodzież jest przyszłością-tylko że na razie nic nie osiągnęli...A napastników dalej nie ma dobrych
Odpowiedz
0
@ były kibic
dnia 06.03.2009, 17:59 · Zgłoś
Za darmo bym nie wzął karnety !!!!!!!!!dziwię się że jeszcze ktoś " chodzi na mecze ", kompletne dno, a przede wszystkim strata czasu.......
Odpowiedz
0
@ anonimowy
dnia 06.03.2009, 17:27 · Zgłoś
Zuzia z Daniłą jest prawie to samo także nie wiem skąd taka myśl ;]
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 06.03.2009, 14:06 · Zgłoś
Patrząc na wyniki sparingów nie mogę się oprzeć myśli: jakie to szczęście wielkie, że Czarni zwolnili trenera Dyląga a zatrudnili trenera Daniłę. Z Dylągiem to same porażkki były a z Daniłą to hoho :p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.