Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Karol Madejczyk w Reprezentacji Polski U-16

19
Trener reprezentacji Polski U-16 (rocznik 1994) Marcin Dorna powołał 24 zawodników na konsultację szkoleniową, która w dniach 1-5 marca 2010 roku odbędzie się w Bielsku-Białej. Wśród powołanych piłkarzy znalazł się również nasz młody zawodnik, Karol Madejczyk.

Karol na co dzień występuje w zespole juniorów młodszych “b” pod wodzą trenera Antoniego Wanata. Jego bardzo dobrą postawę można było zauważyć na ostatnich halowych zawodach piłkarskich, co dodatkowo potwierdzają zdobyte indywidualne wyróżnienia: król strzelców na “Standio Cup” w Rzeszowie czy tytuł najlepszego zawodnika ubiegłotygodniowego turnieju w Jaśle. Karol Madejczyk jest jedynym zawodnikiem powołanym na konsultację z podkarpackiego klubu.

Gratulujemy, życząc jednocześnie powodzenia!


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ wowo
dnia 23.02.2010, 17:40 · Zgłoś
antoni a gdzie szczypiorniak
Odpowiedz
0
@ do hahaha
dnia 22.02.2010, 13:58 · Zgłoś
Tak owszem grał, ale wtedy już nie był zawodnikiem Czarnych ;]
Odpowiedz
0
@ ahahahahha
dnia 22.02.2010, 00:02 · Zgłoś
MATEUSZ CHOLEWIAK GRAŁ W REPREZETACJI DO LAT 18 I STRZELIŁ BRAMKE NORWEGII ALE CO WY TAM WIECIE !!!
Odpowiedz
0
@ do jks
dnia 21.02.2010, 13:28 · Zgłoś
Nie myśl tyle bo myśliwym zostaniesz ;)
Odpowiedz
0
@ mix
dnia 21.02.2010, 01:13 · Zgłoś
Jaka promocja Jasła!!! Odwalić się od chłopaka z takimi pomysłami. On ma trenować i rozwijać się DLA SIEBIE. Później dla rodziny, długo długo nic i dopiero wtedy cała reszta. Kluby można zmieniać szybko. Umiejętności nabywa się powoli i ciężką pracą i mając przed sobą wzór - tzw. model mistrza. Tego w Jaśle już nie znajdzie. Jasło to mógłby promować gdyby coś temu miastu zawdzięczał. A wątpię czy coś takiego miało miejsce. Zaraz się zacznie poklepywanie po ramieniu itp... I sodówa gotowa. Rozejrzyjcie się ile talentów w Jaśle się zmarnowało, a ilu wypłynęło. Karol snując plany na przyszłość bądź egoistą. Nie słuchaj patriotyczno-szowinistycznych bzdetów tylko idź do klubu gdzie jest szansa gry z lepszymi, by samemu stać się lepszym.
Odpowiedz
0
@ Ale Urwał :D
dnia 20.02.2010, 21:39 · Zgłoś
Jemu Sodówka nie walnie ;) Spokojnie :P
Odpowiedz
0
@ Zofia
dnia 20.02.2010, 19:00 · Zgłoś
gratulacje dla wspaniałych rodziców , i dla Karola.
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 20.02.2010, 14:58 · Zgłoś
ja myśle ze mu sodówa uderzy
Odpowiedz
0
@ picio
dnia 20.02.2010, 11:42 · Zgłoś
Syn Zenona pogratulowac!!!
Odpowiedz
0
@ blaszak
dnia 20.02.2010, 10:48 · Zgłoś
Sztycha nie ugra tak samo jak jego starszy brat !
Odpowiedz
0
@ Robson
dnia 20.02.2010, 10:37 · Zgłoś
Super! Oby tylko tak dalej
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 20.02.2010, 10:09 · Zgłoś
Brawo ! Z całego serca życzę mu samych sukcesów.
Odpowiedz
0
@ :*
dnia 20.02.2010, 09:54 · Zgłoś
promocja GAMRATU!!
Odpowiedz
0
@ osiedle
dnia 20.02.2010, 08:18 · Zgłoś
ADHD!!! GRATULACJE!
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 20.02.2010, 07:01 · Zgłoś
Byle nie dostał się pod skrzydła p .Daniły bo jeśli to nastąpi to będzie jego koniec z kadrą.
Odpowiedz
0
@ kuzynka:)
dnia 20.02.2010, 00:02 · Zgłoś
no Kari,super oby tak dalej:):)
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 19.02.2010, 23:04 · Zgłoś
O Ile mi Wiadomo to Konsulttacja Szkoleniowa nie jest Jeszcze Reprezentacja Polski,a tylko grupa naborowa ale to tak na marginesie :) a tak poza tym to gratulacje dla chlopaka niech sie rozwija i promuje miasto
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 19.02.2010, 21:23 · Zgłoś
tylko życzyć dalszych sukcesów, bo Karolowi się to należy!!!
Promocja dla Jasła niezła i to się liczy.
Odpowiedz
0
@ Sitooo
dnia 19.02.2010, 20:59 · Zgłoś
Brawo Karol brawo :D Hah :P Pokaż Jak Sie gra :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.