Karolina Polak laureatką 27. Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu to prestiżowa impreza muzyczna. Soliści JDK wielokrotnie uczestniczyli w festiwalu zdobywając nagrody, wyróżnienia czy nawet Grand Prix. W tym roku w 27. edycji festiwalu przeprowadzonej on-line, w kategorii dziecięcej, znalazła się Karolina Polak, solistka Jasielskiego Domu Kultury.
Terminy imprezy były przesuwane ze względu na pandemię. Ostatecznie 30 grudnia 2020 r. odbył się, także on-line, koncert laureatów, który można było usłyszeć w Radiu z Pasją. W koncercie wystąpiła Karolina Polak, która została laureatką III miejsca tegorocznego Festiwalu „Face the Music”. Przewodniczącym jury był wokalista Jarosław Wasik. Karolina zachwyciła jurorów piosenką „If i ain’t got you” z repertuaru Alicii Keys.
JDK
Ja jestem człowiekiem młodym, ale w niektórych aspektach bliżej mi do oldskulu, czy to w upodobaniu do etosu gentlemana jak również jasnym rozróżnieniu na artystów, sztukę, a rozrywkę.
Tak więc rozrywka i piosenkarze zajmują się zaspokajaniem zapotrzebowania i tworzeniem rozryki natomiast artyści w skrócie powinni poszerzać pole naszej artystycznej i ludzkiej wrażliwości.
Natomiast Pan Szpak, którego lansuje się na wcielenie i inkarnację Niemena i Grechuty jest typowym enterteinerem, który zawodowo zajmuje się przeczeniem samemu sobie, o zgrozo recenzowaniem wystepów innych gdy sam artystycznie nie ma kompletnie nic do powiedzenia, nie potrafi wykrztusić z siebie przez trzy lata płyty, a poprzedni kontrakt menadżerski przypominał cyrograf z Mefistotelesem podpisany w zamian za 5 minut sławy, którą nasz narcyz uwielbia, a dwie poprzednie płyty w swojej nadętej formie nie mówią kompletnie nic ciekawego.
Jego kariera świetnie oddaje charakter Michała: " Dużo wrzasku, dużo krzyku, sporo dymu, zero treści".
Natomiast Pani Roksana w wieku 14 lat śpiewa o rozpadzie kolejnego związku przebrana za lolitę i usmiecha się chodząc na smyczy zarabiającego na niej majorsa co już nawet inni artyści coraz częściej sugerują w kontekście rozwijającego się rynku piosenki dziecięcej.
Dlatego moim zdaniem mając w rękach potencjał, możliwości i pootwierane drzwi skończyli bardzo marnie, oczywiście jeśli dla kogoś główny wyznacznik to zarobki, to wszystko się zgadza.
Na prawdę myślałem, że jest określona ilość absurdu, którą to społeczeństwo jest w stanie przyjąć.
Sztuka, to życie i człowieczeństwo i jak to zrównamy z rozrywką i na miejsce artystów wstawimy Zenków, Michałów i Dorotę, to jest to prosty przepis na tragedię dla społeczeństwa.
Niech zarabiają, grają co drugi dzień koncerty, występują w TV, będą szczęśliwi, ale nie nadawajmy temu większego znaczenia niż na to zasługuje.
Napisz z czym sie nie zgadzasz, co ci się nie podoba, co jest nieprawdą i możemy wtedy rozmawiać jak dorośli, a tak to nie wiem z czego mam ci się tłumaczyć.
Jeśli ta teza, o tym że musisz być muzykiem żeby skrytykować muzyka jest prawidłowa, to działa ona też w drugą stronę i żeby pochwalić muzyka, to najprawdopodobniej tez musisz być muzykiem, który robi te rzeczy tak samo dobrze i tu pojawia się pytanie gdzie sa twoje płyty, klipy i nagrania?
wyluzuj troche i usmiechnij sie
Widziałeś jak wygląda najmłodsza siostra Szpaka? Raczej to tez nie jest słowiańska uroda z Polski południowo wschodniej xDDD
tutaj jesteś zawsze miło widziana. Wokal, to Twój dar od Boga.
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
komentarza: 1