Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Karty Podarunkowe od VIVO! dla ratowników medycznych

16

Lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni to grupy zawodowe, które od początku trwania pandemii dzielnie walczą z nieobliczalnym koronawirusem. Ciężką i odpowiedzialną pracę medyków doceniło Centrum Handlowe VIVO! Krosno, które przygotowało dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie świąteczne upominki. Na ręce Pana Andrzeja Jurczaka - Dyrektora placówki - trafiło aż 156 Kart Podarunkowych o łącznej wartości ponad 31 000 zł.

Karty Podarunkowe od VIVO! Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w walkę z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego.

Przekazania Kart Podarunkowych dokonała Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno – Izabela Malecha. - Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalnej postawy nie tylko ratowników medycznych, ale wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie. Chcieliśmy w symboliczny sposób podziękować im za opiekę, jaką otaczają swoich pacjentów, często niejednokrotnie narażając swoje zdrowie i życie. Liczymy, że dzięki przekazanym przez nas upominkom w postaci Kart Podarunkowych medycy znajdą na terenie naszego obiektu wymarzone prezenty dla siebie i swoich najbliższych – mówi Izabela Malecha.

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią, Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Do medyków walczących na pierwszej linii frontu trafiły już m.in. certyfikowane maseczki z filtrem ochronnym FFP2, maseczki wielokrotnego użytku, a także płyny do dezynfekcji rąk.

Materiał Partnera

Napisany dnia: 19.12.2020, 08:34
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Strażnik Teksasu
dnia 19.12.2020, 10:09
Ocena
komentarza:
7
Wychodzi 198 zł na głowę.
@ pl
dnia 20.12.2020, 09:30
Ocena
komentarza:
-6
od poczatku maja kilkaset zlotych na reke wiecej i druga pensje z naszych podatkow zawsze koperty i malo
@ cooo
dnia 19.12.2020, 12:22
Ocena
komentarza:
11
Znów brawo Krosno! Można? Można sobie ująć na nagrodach i podziękować tym co na to zasłużyli i przez ten rok pracowali a nie urlopowali się!
@ łodyniec
dnia 19.12.2020, 13:01
Ocena
komentarza:
9
A galeria Jasło coś zaproponowała medykom ?
@ QQQ
dnia 19.12.2020, 13:49
Ocena
komentarza:
15
Już niedługo dowiecie się jak podziękowano medykom za pracę podczas pandemii i nie będą to karty podarunkowe.
@ do straznika
dnia 19.12.2020, 14:06
Ocena
komentarza:
5
tak,bóg zaplać :)
@ DDL
dnia 28.12.2020, 15:54
Ocena
komentarza:
3
do @łodyniec
Patrząc na to jak współwłaściciel Mateusz R. pokonuje driftem jasielskie ronda, pewnie za niedługo zaproponuje medykom nowych pacjentów.
@ Lolo
dnia 19.12.2020, 20:35
Ocena
komentarza:
3
Lekarze biedy nie maja. Dostali 100% podwyzki wiec po co im te bony. Jest cala masa ludzi ktorzy klepia biede. Ale takim ludzia po co dawac. Chore panstwo.
@ zorientowany
dnia 20.12.2020, 14:49
Ocena
komentarza:
13
Tak sie składa ze rece pana Jurczaka, dyrektora pogotowia w Krosnie,ktore przyjeły owe upominki,nie sa takie "czyste". Pan A.J. chce za wszelka cene przejac pogotowie w Jasle,a co za tym idzie,zwolnienia,okrojenia,a najgorsze w tym wszytskim kolejne przejecie przez krosno czegos co jest wartosciowe w Jasle.Oczywiscie na tym straci tez powiat jasielski pod wzgledem bezpieczenstwa mieszkancow.
@ Zorientowany bis
dnia 20.12.2020, 15:30
Ocena
komentarza:
8
Niech nasze władze robią tak dalej.Najlepiej wszystko oddać do Krosna.Przy odrobinie dobrej woli VIVO mogo być w Jaśle i dawać zatrudnienie Jaslanom,a nawiązując do tematu,upominki fundować naszym medykom. Nie macie o czym pisać,tylko o tym co się w Krośnie dzieje? Żenada
@ Stary Glina
dnia 21.12.2020, 14:49
Ocena
komentarza:
8
A ja tam nie wierzę w żadne ,,gesty". Jakieś drugie dno w tym jest.
@ So cute...
dnia 27.12.2020, 23:27
Ocena
komentarza:
1
Za co oni im dziękują ? To jest ich praca!!!Jeszcze podziękujcie lekarza za to że chodzimy do nich prywatnie ,bo wszyscy pozamykani w przychodniach siedzą !!! Ludzie ogarnijcie sie,nie ma nic za darmo...
@ alvaro
dnia 28.12.2020, 20:02
Ocena
komentarza:
2
To idź do vivo i powiedz że się im nie należy. Dają to wzięli i koniec tematu. Samo byś wzięło (pisze tak bo nie wiem jakieś jesteś płci z tych 50 bajkowych stworzeń).
@ So cute...
dnia 29.12.2020, 22:52
Ocena
komentarza:
-3
Człowieku po co ja mam do Vivo jechać ? Twoje stwierdzenie "dają to wzięli "jest zabawne .Jeszcze raz powtórzę to jest ich praca i nie rozumie tych oklasków .Ps Janusz drobne mnie nie interesują...Byeee
@ Cacaowiec
dnia 28.12.2020, 06:09
Ocena
komentarza:
1
A ilu ratowników pracuje w Krośnie
@ Natural Born Leader
dnia 28.12.2020, 16:09
Ocena
komentarza:
2
Przecież jasielscy ratownicy chodzą sobie spokojnie po Jaśle bez masek, a ktoś nieustannie próbuje robić z nich męczenników.
Jak to jest?
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Akademia Małego Geniusza zaprasza na filmik

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Geniusza, które mieści się na ul. Towarowej 29A w Jaśle. Jeśli szukacie miejsca dla swojego dziecka, w którym może poczuć się jak w domu, zdobywać wiedzę poprzez zabawę, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Weźcie udział w rekrutacji i zapiszcie pociechę już dziś!

 • Dotacje dla klubów sportowych przyznane. Do podziału jest 600 tys. zł

   

  Jasielski magistrat opublikował wczoraj zarządzenie burmistrza Jasła w sprawie wyboru zgłoszonych przez kluby sportowe przedsięwzięć o charakterze sportowym, którym przyznano dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Miasta Jasła na 2021 rok. Do podziału jest 600 tys. zł. Pieniądze otrzyma łącznie kilkanaście podmiotów.

 • Będzie konkurs na dyrektora jasielskiego szpitala

  Michał Burbelka końcem grudnia złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W związku z tym Rada Powiatu w Jaśle powołała czteroosobową komisję konkursową, która podejmie decyzję o wyborze nowego dyrektora jasielskiej lecznicy.

 • Radni powiatowi apelują w sprawie jasielskich ratowników medycznych. Tutaj chodzi o życie i zdrowie mieszkańców

   

  Rada Powiatu w Jaśle wystosowała apel o niezwłoczne wycofanie się z propozycji reorganizacji Zespołu Ratownictwa Medycznego funkcjonującego w strukturze jasielskiego szpitala. Radni postulują zachowanie dotychczasowych rejonów operacyjnych...

 • Jasielscy policjanci wkrótce przeniosą się do nowej komendy

  Już za kilka dni jasielscy policjanci przeniosą się do nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Jaśle mieszczącej się przy ul. Sroczyńskiego. Nowoczesny gmach powstał po ponad trzech latach prac.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • „Nie oddamy ratowników”. Blisko sto osób zamanifestowało solidarność z jasielskimi ratownikami medycznymi

   

  Przy jasielskim szpitalu zebrało się dzisiaj blisko sto osób, aby zamanifestować swoją solidarność z pracownikami Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jaśle. Przez przyległy do szpitalnych budynków teren niosły się okrzyki – „Nie oddamy ratowników”. Jasielscy ratownicy medyczni nie zgadzają się z planowaną reorganizacją funkcjonowania państwowego ratownictwa medycznego, która w ich przypadku oznaczać będzie nieuchronną redukcję etatów.

 • Doszło do awarii sieci ciepłowniczej Jaśle

   

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle poinformował rano o awarii sieci ciepłowniczej w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38. Z uwagi na wysokie ciśnienie wyłączono zasilanie z sieci ciepłowniczej dla wszystkich odbiorców. 

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105