Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kino Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

13

Kolejny tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno zapowiada się arcyciekawie. W ramach Projektów Specjalnych, kinomani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie między innymi film pt. „Niewierna” z Juliette Binoche i Vincentem Lindonem w rolach głównych.

Sara i Jean od kilku lat są w szczęśliwym związku. Łączy ich silne uczucie i niegasnące pożądanie. Pewnego dnia Sara przypadkowo spotyka na ulicy François, swojego dawnego partnera i przyjaciela Jeana. Wkrótce potem François proponuje Jeanowi wspólną pracę, a sytuacja między nimi zaczyna wymykać się spod kontroli.

Data seansu: 03.10.2022 (godz. 18:00)

Kultura Dostępna

Z cyklu Kultura Dostępna krośnieńskie kino Helios pokarze za dużym ekranie film pt. „Negatyw”. Bohaterem filmu jest Karol Weber. Urodził się w połowie lat 70. Jako kilkuletni chłopiec osiadł z rodzicami w małej miejscowości. Jego pasją była fotografia.

Poznajemy go w najważniejszych momentach jego życia – w wieku 7 lat, kiedy opuściła go matka, w wieku 18 lat, kiedy przeżywa swoją pierwszą miłość i współcześnie, w wieku 47 lat, kiedy świętuje swoje 25-lecie pracy fotoreportera. Po wystawie dowiaduje się o śmierci ojca. Karol udaje się w podróż, by go pochować. Nocna eskapada pociągiem jest pełna niespodzianek na pograniczu jawy i snu. Karol spotyka postaci z przeszłości – matkę, ojca, Alinę, swoją pierwszą miłość i Adama, przyjaciela, którego zdradził. To, co pamięta okaże się inne od tego, co rzeczywiście się wydarzyło.

Data seansu: 06.10.2022 (godz. 13:00 i 18:00)

Kino Kobiet

Z cyklu Kino Kobiet Helios Krosno zaprasza na amerykańską komedię pt. "Bilet do raju", w której Julia Roberts („Pretty Woman”, „Notting Hill”) i George Clooney ( „W chmurach”, „Grawitacja”) wcielą się w role rozwiedzionych małżonków, którzy wyruszają w podróż na tropikalną wyspę. Ich celem jest powstrzymanie córki przed popełnieniem fatalnego błędu. Reżyserem produkcji jest Ol Parker („Mamma Mia! Here We Go Again”, scenarzysta filmu "Hotel Marigold").

Data seansu: 05.10.2022 (godz. 18:00)

Więcej na temat repertuaru Kina Helios Krosno dowiesz się odwiedzając stronę helios.pl/Krosno.

Artykuł Partnera

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Mmmm
dnia 01.10.2022, 23:29 · Zgłoś
Ostatni raz byłem w Heliosie. 34 min reklam przed seansem to jakaś KPINA
Odpowiedz
2
@ Adam
dnia 01.10.2022, 09:59 · Zgłoś
Dlaczego ciągle Krosno i Helios, przecież to Jasielska strona???
Odpowiedz
9
@ Natural Born Leader
dnia 01.10.2022, 15:09 · Zgłoś
Wiem, że to niesamowite, ale media, nawet te lokalne, nie żyją twoim lokalnym patriotyzmem i powietrzem, tylko z reklam, a lokalność może sięgać dalej niż do sąsiada za miedzę.
Ktoś w Heliosie pewnie po latach obserwacji zauważył ilu jaślan jeździ do Krosna i zwraca się z ofertą również do nich...
No...wow.
Odpowiedz
2
@ Rysiek
dnia 02.10.2022, 08:43 · Zgłoś
chyba kazdy na mysl o kinie to mysli o Heliosie. Woli jechac do krosna czy rzeszowa niz czekac az sufit na leb spadnie lub odwolaja seans bo bedzie 5 ludzi na sali
Odpowiedz
4
@ bolo
dnia 02.10.2022, 12:18 · Zgłoś
Nie odwołują, nawet jak jest 4.
Odpowiedz
3
@ Marta
dnia 01.10.2022, 08:01 · Zgłoś
a kino w jasle jeszcze istnieje? Ten sufit to odremontowali? Dalej [...] w srodku PRL?
Odpowiedz
-7
@ dragoness
dnia 01.10.2022, 11:41 · Zgłoś
Idz, to zobaczysz. Na pewno nie [...] popcornem i colą.
Odpowiedz
7
@ Natural Born Leader
dnia 01.10.2022, 15:10 · Zgłoś
Brak zapachu / [...] coli i popcornu, to wada, czy zaleta?
Odpowiedz
-5
@ dragoness
dnia 01.10.2022, 17:01 · Zgłoś
Zdecydowana zaleta. Podobnie jak chrupiacych, ciamkających i bekających osobników z gatunku homo jeszczeniesapiens.
Odpowiedz
10
@ Vincent Cassell
dnia 01.10.2022, 17:26 · Zgłoś
Jak ktoś jest nieszczęśliwym człowiekiem, to nawet jedzenie podczas filmu i [...] na meczu mu będzie przeszkadzać.
Przecież kino to nie rozrywka, a chrupanie na polskich gniotach, to grzech.
Odpowiedz
-7
@ dragoness
dnia 01.10.2022, 18:28 · Zgłoś
[...], ciamkać, bekać i łazić co 15 minut do kibelka można u siebie w domu.
Odpowiedz
3
@ Vincent Cassell
dnia 02.10.2022, 11:09 · Zgłoś
Zgadza się.
Można też jeść bez bekania, ciamkania i [...] co 15 minut, w ogóle oglądać filmy w domu, albo nie skupiać się na wszystkim co nas irytuje.
Jakbym ja się skupiał, to nie wychodziłbym z domu i nie gadał z ludźmi.
Kino to nie filharmonia, a film to ni teatr.
Odpowiedz
3
@ bolo
dnia 02.10.2022, 12:18 · Zgłoś
To dlaczego nazywa się X Muzą, cwaniaczku?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.