Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Klub 100 to wsparcie i III liga dla JKS Gamrat Czarnych Jasło

11

Od sezonu 1994/1995 nasza drużyna nie uczestniczyła w rozgrywkach III ligi, obecne miejsce w tabeli daje duże szanse na to, abyśmy po kilku latach mogli wrócić w szeregi upragnionej klasy rozgrywkowej. Wszystkich, którzy chcą znów cieszyć się III ligą i mogą pomóc zapraszamy do elitarnego Klubu 100. Aby zostać członkiem Klubu 100 wystarczy wypełnić deklarację członkowską, oraz zadeklarować co miesięczną wpłatę składki w wysokości 100 zł na rzecz klubu.

Dla członków klubu „100″ oferujemy:

- reklamę na stadionie piłkarskim przy ul. Śniadeckich 15 w Jaśle (baner reklamowy)
- info na oficjalnej stronie internetowej „klubu 100″
- reklamę na tablicach informacyjnych klubu
- karnet uprawniający do wejścia na stadion na każdy mecz
- stałe miejsce na trybunie krytej
- na życzenie państwa wystawiamy fakturę Vat
-inne formy promocji uzgodnione indywidualnie

Zachęcamy osoby prywatne, oraz firmy do przystąpienia do Elitarnego Klubu „100”, aby Państwo lub Państwa firmy mogły wpisać się na stałe do historii jasielskiego klubu oraz aby marzenia zawodników, kibiców, sympatyków, mieszkańców Jasła mogły się spełnić przy Państwa pomocy.

Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić iż Klub jest otwarty na wszelaką pomoc tak pieniężna jak i materialną okazaną przez Państwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem klubu skontaktuj się z nami.  Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie!

Kontakt: tel (13) 448 53 55, +48 796 667 030 lub na e:maila: marketingczarni@gmail.com


Czarni Jaslo

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ sal
dnia 08.12.2010, 11:04 · Zgłoś
No ale w roku 94/95 III liga byla liga trzecia ,dzisiaj trzecia liga to tak naprawde liga czwarta ...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.12.2010, 08:14 · Zgłoś
Trzeba chyba na głowę upaść, aby dać 100 zł co miesiąc patałachom podwórkowej szmacianki. A już nie wyobrażam sobie swojej reklamy na stadionie - to byłaby ANTYreklama !!!
Odpowiedz
0
@ HeyU
dnia 06.12.2010, 22:47 · Zgłoś
- stałe miejsce na trybunie krytej

może mi ktoś powie ile miejsc jest w "[...]" ;]
Odpowiedz
0
@ 3 liga
dnia 06.12.2010, 12:22 · Zgłoś
zgadza sie Dokladnie powinno byc 10,20,30 itd nie każdego przecież stać na 100 a tak każdy w miarę możliwości cos by dołożył ale pomysł ogolnie dobry pozdrawiam kibiców
Odpowiedz
0
@ Kibic na zawsze
dnia 05.12.2010, 20:51 · Zgłoś
Zgadza sie-mniejsze cegielki...Wielu w miare mozliwosci sie dolozy.
Odpowiedz
0
@ R
dnia 04.12.2010, 22:27 · Zgłoś
BRAWA I SZACUNEK DLA PREZESA MARCINA WĘGRZYNA ZA POMYSŁ WIĘKSZOŚĆ JAŚLAN CHCIAŁO BY MIEĆ DOBRĄ DRUŻYNĘ PIŁKI NOŻNEJ PS PANIE PREZESIE DAJ PAN MNIEJSZE CEGIEŁKI NP PO 10 20 30 50 ZŁOTYCH JAŚLANIE I KIBICE SIĘ DOŁOŻĄ UTRZYMAMY KLUB JASIELSKI
Odpowiedz
0
@ Bolek
dnia 04.12.2010, 09:44 · Zgłoś
Trzeba wpłacać bo wielki piłkarz Szalony za 2000 pln nie będzie spacerował po stadionie.Kwotę powyżej podała gazeta "Nowiny".Ciekawe ile płacą reszcie stranieri?
Odpowiedz
0
@ Kibol na zawsze
dnia 04.12.2010, 00:27 · Zgłoś
Bardzo dobra akcja-mam nadzieje ze znajda sie wlasciciele firm z charakterem i pomoga Czarnym a przy okazji to swietna reklama dla Was!
Odpowiedz
0
@ mieciooo
dnia 03.12.2010, 08:41 · Zgłoś
3 liga 3 liga JKS:)
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 03.12.2010, 05:07 · Zgłoś
kasa napewno by sie przydala ale zmiana trenera tez
Odpowiedz
0
@ sojusznik
dnia 02.12.2010, 21:49 · Zgłoś
Świetna reklama za małą cenę firmy ZGŁASZAĆ SIĘ!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.