Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejna umowa z firmą Gamrat

12
W dniu dzisiejszym doszło do podpisania kolejnej umowy, na mocy której firma Gamrat S.A. będzie nadal sponsorem strategicznym naszego Klubu. Firma Gamrat S.A., stając się strategicznym sponsorem klubu zyskuje prawo do ekspozycji marki na stadionie, wykorzystania faktu sponsoringu w działaniach marketingowych, oraz ma możliwość korzystania z wizerunku zawodników klubu.


Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wymierne efekty zarówno sponsorowi, zawodnikom, klubowi jak i fanom oraz kibicom naszego zespołu. Umowa z firmą Gamrat podpisana została do końca sezonu piłkarskiego 2008/2009, lecz jak zapewnił nas Prezes Gamrat S.A Pan Andrzej Czajka  w 2010 roku wspólnie wejdziemy we wspaniały jubileusz 100-lecia powstania Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło.  Daje nam to  podstawy do spokojnego, oraz solidnego przygotowania się drużyny do startu w rozgrywkach w sezonie piłkarskim 2009/2010.


Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibol
dnia 27.02.2009, 22:50 · Zgłoś
Dziękujemy Panu Prezesowi-gramy dalej........
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 27.02.2009, 16:14 · Zgłoś
nie żal mu wydawać pieniędzy bo to nie z jego kieszeni
Odpowiedz
0
@ Siatkarka
dnia 27.02.2009, 07:46 · Zgłoś
Prezesowi należą sie podziękowania i wdzięczność za fakt, iż w roku obecnym znacznie rozszerzył pomoc dla jasielskich klubów, nie tylko dla jednego. Z tego co mi wiadomo, to wspiera judo, siatkówkę zarówno męską jak i żeńską itd... Chwała Panu za to!!!;)
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 26.02.2009, 20:45 · Zgłoś
Pamiętam jak Pan Prezes był jednym z lepszych obrońców ( chyba MZKS Czarni Jasło). Klub z tradycjami. Było co oglądać. Pozdrowienia dla Pana Andrzeja!!!
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 26.02.2009, 17:49 · Zgłoś
a teraz przychodzi junior i krzyczy sobie 100 zł za gre bo jak nie to pójdzie do czeluśnicy............. grać, smiechu warte,dawniej nie było pieniędzy i 3 liga była a teraz, pieniądze są może niewielkie a gry nie ma
Odpowiedz
0
@ .
dnia 26.02.2009, 15:32 · Zgłoś
na podwyżki w Gamracie nie ma , a tu kolejne pieniądze wyżucone w błoto. Dlaczego!?
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 26.02.2009, 14:56 · Zgłoś
Każda złotówka wydana na Czarnych,jest złotówką utopioną w błocie.Klub bez przyszłości i tyle:@
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 26.02.2009, 11:09 · Zgłoś
brawoooo!!!!!!!!!!są jeszcze w Jaśle osoby którym nie jest żal wydać pieniądze na sport!!! tak trzymać !!!!!:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 26.02.2009, 11:02 · Zgłoś
Brawo Panie Andrzeju.
Dziękujemy.
Odpowiedz
0
@ jurek1115
dnia 26.02.2009, 10:27 · Zgłoś
Dzięki Panie Andrzeju za wspieranie CZARNYCH
Kiedy będzie taka drużyna jak za Pana czasów???
Dawniej nikt nie liczył na wielkie pieniądze
za granie w piłkę nożną a wyniki były!!!!!
Odpowiedz
0
@ vv
dnia 26.02.2009, 10:10 · Zgłoś
Brawo p. Prezesie wspieraj sport w Jaśle
Odpowiedz
0
@ J K S
dnia 25.02.2009, 19:01 · Zgłoś
to mi sie podoba oby tak dalej :):):)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.