Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejna wysoka porażka Czarnych

31

W trzecim meczu rundy rewanżowej drużyna seniorów doznała trzeciej porażki. Gospodarze już od pierwszych minut starali się zagrozić bramce strzeżonej przez Damiana Niemczyńskiego. 

Jednak akcje przeprowadzane głównie skrzydłami skutecznie neutralizowali obrońcy Czarnych. Niestety w trzynastej minucie Niemczyński dał się zaskoczyć strzałem z rzutu wolnego. Z blisko 30 metrów precyzyjnie przymierzył Kocur i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Utrata bramki nie podłamała jednak podopiecznych trenera Jacka Klisiewicza. Od tego momentu to Czarni częściej gościli pod polem karnym rywali. W jednej z akcji w polu karnym faulowany był Łukasz Urban. Sędzia z Rzeszowa w 33 minucie wskazał na "wapno". Egzekutorem był sam poszkodowany, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Pierwsza połowa po dobrej grze Czarnych zakończyła się jednobramkowym remisem.

Początek drugiej odsłony meczu to w dalszym ciągu dobra gra Czarnych. Niestety w 54 minucie meczu jednak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został kapitan jasielskiej drużyny - Wojciech Dziedzic. Od tego momentu gospodarze rzucili się do ataków. Dwie kolejne bramki padły po błędach w ustawieniu linii obrony gości. Pomimo niekorzystnego wyniku Czarni grając w osłabieniu starali się zagrażać bramce gospodarzy. Minimalnie niecelnie uderzał z rzutu wolnego Bartosz Szopa. Ponadto Grzegorz Munia w swoim stylu niepokoił obrońców Wólczanki. W końcowym fragmencie meczu bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Michał Borowiec. Gospodarze po dwóch kolejnych bramkach wygrali 5:1.


Przed meczem minutą ciszy upamiętniono tragiczny wypadek zawodników Wólczanki, w którym rok temu zginęło pięciu zawodników tego klubu.

Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS Czarni 1910 Jasło 5:1 (1:1)

1:0 13' Kocur (wolny)
1:1 33' Urban (karny)
2:1 61' Pietluch
3:1 72' Pietluch
4:1 75' Skuba
5:1 90+ Wrona

Czarni: Niemczyński - Borowiec, Dziobek, Dziedzic, Tusiński - Wójtowicz, Szopa(78' Świątkowski), Urban Munia, Kurdziel (83' Czyżowicz) - Foryś(65' Stelmach)

Żółte kartki: Tusiński, Urban, Munia, Dziedzic
Czerwone kartki: Dziedzic (za drugą żółtą), Borowiec

red/czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
1
@ [...]
dnia 05.04.2017, 14:34 · Zgłoś
Czarni to [...]owska "drużyna" parafialnych kopaczy szmacianki przynosząca miastu tylko WSTYD !!! Ani grosza więcej dotacji na tych [...] !!!
Odpowiedz
20
@ Odyr
dnia 28.03.2017, 20:14 · Zgłoś
Radnymi zostalo pare osob ktore obiecywaly pomoc i wzrost poziomu gier zespolowych w Jasle...ale jak to czasem bywa na obiecankach sie skonczyło...byl nawet super szpec ktory za prace w Um mial uzdrowic Czarnych...
Odpowiedz
13
@ Pilkarzyk
dnia 28.03.2017, 20:24 · Zgłoś
A kto to taki?
Odpowiedz
22
@ Kibic Czarnych
dnia 28.03.2017, 16:47 · Zgłoś
Za naukę, kulturę i sport w Jaśle odpowiada Pani Burmistrz Elwira Musiałowicz-Czech. Pytanie: dlaczego wszystkie te dziedziny są na TRAGICZNIE NISKIM POZIOMIE??? Ktoś nie zna odpowiedzi? Chyba takich osób w Jaśle nie ma.
Odpowiedz
6
@ UKS 6
dnia 28.03.2017, 17:42 · Zgłoś
Pani burmistrz ma Szczodre serce dla judo i karate.Gry zespołowe są dla niej kulą u nogi zresztą dla wszystkich Włodarzy naszego miasta bo żeby osiągnąć w nich sukces potrzeba kasy.Skoro nie ma w Jaśle firm i dużych zakładów pracy to i kasy nie ma.Przegrywamy z Krosnem pod względem rozwoju i to tam firmy szukają miejsc pod inwestycje i tam zostawiają kasę min.na sport.Łatwo zrobić sukces tanim nakładem w judo i potem kreować sié na ojców sukcesu bo na dzieciaki łatwiej dać niewielká kasę,zbudować tzw.centrum sportów walki bez choćby jednego ringu dla bokserów,mną czy kickboxingu i chwalić się na lokalnym podwórku z sukcesów ,gorzej natomiast spotkać się choćby na jakimś plebiscycie z prezydentem krosna czy burmistrzem Sanoka gdzie dominują dyscypliny sportu popularne wśrod ogromnej rzeszy kibiców a miasta te mają drużyny zdobywajace swego czasu mistrzostwo Polski w hokeju czy walczące o mistrza w koszykówce.
Odpowiedz
13
@ jasiu
dnia 28.03.2017, 09:07 · Zgłoś
Każdy pieniądz wydany na czarnych jest pieniądzem bezpowrotnie straconym
Odpowiedz
0
@ nietoperz
dnia 28.03.2017, 07:27 · Zgłoś
trzeba się zastanowić nad zmianą trenera Czarnych, bo za dużo już potknięć było a skład jest w miarę przyzwoity
Odpowiedz
-6
@ nie
dnia 27.03.2017, 20:41 · Zgłoś
Nie likwidujcie na litość boską w roku wyborczym.
Odpowiedz
24
@ Boss
dnia 27.03.2017, 17:30 · Zgłoś
Jak wiem, że czerni to historia, tradycje itp. Ja wiem, że dostają mniej kasy niż dawniej. Jednak patrząc obiektywnie kogo to dziwi? Jaki odnieśli sukces w ostatnich 10 czy 15 latach??? Żaden. Dlatego powinno się to zlikwidować, a pieniądze przeznaczyć choćby na judo, gdzie młodzież non stop osiąga sukcesy i to na dużą skalę
Odpowiedz
-20
@ Do boss
dnia 27.03.2017, 18:42 · Zgłoś
Wyżej napisał ktoś że Czarni po bodaj 17 latach awansowali w 2012/13 czyli nie tak dawno do 3 ligii czyli sukces odnieśli dosyć duży no ale grali w Czarnych wtedy ludzie z Mielca,Rzeszowa,Dębicy.Zlikwidować powinno się na forum takich narzekaczy jak ty a judo na poziomie dzieci porównywać do gier zespołowych to jakby intelektualnie nie obrażając Ciebie do Einsteina.
Odpowiedz
23
@ boss
dnia 27.03.2017, 19:50 · Zgłoś
Spójrz prawdzie w oczy- jeden awans na 20 lat to naprawdę sukces... może niech im pomnik postawią za to. Generują same straty taka jest pawda bolesna
Odpowiedz
-14
@ fan
dnia 27.03.2017, 21:20 · Zgłoś
Konkretnie jakie straty klub Czarni Jasło generuje ?Zerknij na strone KRS i zobacz ze od 2 lat klub przynosi zyski a nie straty.
Odpowiedz
16
@ Boss
dnia 28.03.2017, 08:28 · Zgłoś
Konkretnie takie, że pieniądze przeznaczane na nich z budżetu miasta są wywalone w błoto. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na inny cel niż IV ligowych kopaczy. Dawniej to chociaż piłkarze mieli ambicje, chęć do walki. A te [...] są najsłabsza drużyna w historii tego kluby. Nawet kondycji nie mają. Ale co się dziwić skoro co weekend imprezki co po niektórzy. Dlatego właśnie uważam, że szkoda pieniądzy na taką amatorszczyzne
Odpowiedz
-14
@ [...]
dnia 28.03.2017, 09:13 · Zgłoś
Gdybyś cokolwiek wiedział o dotacjach to nie pisałbyś takich bzdur.Dotacja w głównej mierze przeznaczona jest nie na 4 ligowych zawodników a na młodzież trenująca i występująca w 1 lidze podkarpackiej w zespołach oraz na zapłatę za wynajmowanie budynków i stadionu do treningów i meczy.Dotacji jest 180 000 a sponsorzy i ludzie kupujący bilety pokrywają seniorów z własnej kasy.
Odpowiedz
-25
@ czarny
dnia 27.03.2017, 13:34 · Zgłoś
w kwesti dotacji to tylko przypomne dla ociężalo umyslowych ze pilka nozna czy siatkowka to gry zespolowe posiadajace oprocz seniorow grupy mlodziezowe .Takze jak juz ktos pisze o kwestii ze sporo dostaly pieniedzy z Miasta to niech sie zastanowi przedtem pare razy zanim cos [...] napisze.Co za internetowy jasielski [...].
Odpowiedz
16
@ rico
dnia 27.03.2017, 13:39 · Zgłoś
czyli ty tez jasielski internetowy [...]?czy ty jestes z tych lepszych?
Odpowiedz
-1
@ dd
dnia 31.03.2017, 20:51 · Zgłoś
ale ty jesteś Oświecony.
Odpowiedz
-1
@ dd
dnia 31.03.2017, 20:52 · Zgłoś
inteligent się znalazł
Odpowiedz
-2
@ nieczarny
dnia 27.03.2017, 10:52 · Zgłoś
poczatek nie za dobry...posucha w jasełku chłopaki wygladaja na zawodnikow klasy A ...gdzies srodek tabeli spokojnie..
Odpowiedz
-5
@ brrr
dnia 27.03.2017, 10:44 · Zgłoś
Ale jak walczyli, jak walczyli !!!
Odpowiedz
33
@ kibic
dnia 27.03.2017, 10:44 · Zgłoś
Cos złego dzieje sie z grami zespołowymi w Jasle.Kobiety w siatkówce spadły wczoraj do najnizszej z mozliwych lig po jednym sezonie gry w 2 a tak naprawde 3 lidze.Męzczyzni mimo szumnie zapowiadanego szybkiego awansu z 4 ligii po wstydliwym spadku też nie potrafili tego zrobic i znowu jasielska siatkówka na dnie.Piłkarze Czarnych kolejny mecz w tej rundzie wysoko przegrany i widmo spadku coraz blizej.Koszykówki w Jaśle nie ma,piłki recznej takze brak.Nie ma gdzie pójśc i obejrzec ciekawego meczu.Zostaje tv. i ewentualnie jazda do Krosna,Rzeszowa czy Niecieczy.Czy naprawdę Jasło jest tak biedne ze nie stac tego miasta na jedną druzyne w najwyzszej klasie rozgrywkowej?
Odpowiedz
30
@ Obserwer
dnia 27.03.2017, 11:01 · Zgłoś
Najgorzej prezentuja sie pilkarze i siatkarki a dostali najwiecrj kasy z miasta razrm okolo 330000 zl.czy za sport w jasle odpowiada wiceburmistrz musialowicz?
Odpowiedz
28
@ fan
dnia 27.03.2017, 12:44 · Zgłoś
Piłkarze są na miejscu który gwarantuje utrzymanie tak ze tragicznie tak z nimi nie jest.Siatkówka faktycznie upada no ale z czego maja być wyniki?Bez sponsorów ani rusz.Czarni 8 lat temu mieli z miasta i starostwa 240 000 zł.dotacji plus 100000 zl. z Gamratu a grali nie w 4 lidze tylko okręgówce.Trenerem był pan Daniło a w składzie byli Złotek,Warzocha,Pokrywka,Szalony,Kwiek czyli armia zaciężna która miesięcznie kosztowała klub ponad 10 000 zł.Teraz w składzie poza Folwarskim sami miejscowi i Czarni graja w 4 lidze. a z miasta maja 180 000 zł.czyli 160 000 mniej.Siatkarki natomiast wykupiły miejsce w 2 lidze bo nie awansowały bezpośrednio z turnieju o wejście,starały się jak mogły ale z całym szacunkiem przeciwniczki średnio o kilkanaście cm.wyższe bo w Jaśle tez postawiono głownie na miejscowe.Teraz mimo przegranych meczów znowu zapewne pojawi sie szansa na pozostanie w 2 lidze bo zapewn nie wszystkie druzyny stac na gre na poziomie 2 ligii.Pieniędzy tez kobiety nie za duzo mają bo porzadny budżet 2 ligowy to 300 000zł.i zawodniczki prawie wszystkie na kontraktach.Jednym słowem były pieniadze z zakładów pracy i miasta oraz starostwa i była armia zacięzna w piłkce i siatkówce to były wyniki.Teraz kasy brakuje i gra sie tym co sie ma a ze w Jasle utalentowana młodziez szybko przenosi się do bogatszych klubów to i wyników nie ma bo i skąd.
Odpowiedz
29
@ Jan
dnia 27.03.2017, 12:55 · Zgłoś
Tyle kasy mieli a i tak zostawili okolo 200000 zl dlugu!
Odpowiedz
54
@ Do jan
dnia 27.03.2017, 13:50 · Zgłoś
I panowie W.za to nie bekneli prezes B.choc po kilkunastu latach 3 ligę zrobił a obecny pan K.spłaca wszystkie długi i stąd brak wzmocnień i baty od wiosek
Odpowiedz
15
@ libero
dnia 28.03.2017, 20:20 · Zgłoś
Druga liga dziewczyn to max 150.000 zł. Kluby nawet mniej mają i lepiej graja. Druga liga teraz to amatorszczyzna!!!
Odpowiedz
-10
@ Kiero
dnia 27.03.2017, 10:35 · Zgłoś
No to ruszamy [...] z hejtem
Odpowiedz
20
@ do kiero
dnia 27.03.2017, 10:49 · Zgłoś
z jakim hejtem?krytykowanie czegos tragicznego to [...]?
Odpowiedz
1
@ czorny
dnia 28.03.2017, 19:53 · Zgłoś
Jest bramka na wyjeździe
także widać światełko w tunelu
pierwsze śliwki robaczywki

buhahhahahahahahah
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 31.03.2017, 20:53 · Zgłoś
tylko ten tunel ma 5000 km
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.