Kolejne 5 medali dla "Technika" Trzcinica
4
5 medali zdobyli zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Technik” Trzcinica na Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych /rocznik 1993-1994/ w Lekkiej Atletyce które odbyły się 16.01.2010 r. w Mielcu.



Pierwsze miejsce i złoty medal w biegu na 1000m zdobył Stanisław Piwowar. Srebrne medale zdobyli : Grzegorz Alibożek w biegu na 1000m, Dariusz Brągiel na 60m. Medale brązowe zdobyły: Monika Szafarz w trójskoku i Barbara Hajnosz w biegu na 600m.
Wszyscy medaliści to wychowankowie trenera Tomasza Sochy.




Ryszard Stawarski



Pierwsze miejsce i złoty medal w biegu na 1000m zdobył Stanisław Piwowar. Srebrne medale zdobyli : Grzegorz Alibożek w biegu na 1000m, Dariusz Brągiel na 60m. Medale brązowe zdobyły: Monika Szafarz w trójskoku i Barbara Hajnosz w biegu na 600m.
Wszyscy medaliści to wychowankowie trenera Tomasza Sochy.




Ryszard Stawarski
