Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne medale dla jasielskich judoków

3
W dniu 15.05.2010 w Tuchowie odbył się MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO. 
W zawodach udział wzięło ponad 350 zawodników i zawodniczek z 25 klubów z całej Polski jak i z zagranicy. Również ekipa UKS „MOSIR” JASŁO pod przewodnictwem trenera Michała Czarneckiego zaprezentowała się z jak najlepszej strony zdobywają bardzo dobre lokaty. Start w zawodach dla niektórych naszych zawodników był to pierwszy krok do kariery sportowej.





Na najwyższym stopniu podium stanęła Śliwa Barbara triumfując w kategorii wagowej do 36 kilogramów.
 
Na drugim stopniu podium, ulegając tylko w walce finałowej uplasowała się Źrebiec Marlena w kategorii do 30 kilogramów. Tuż za nią w tej samej kategorii wagowej zdobywając brązowy krążek  została Kachlik Gabriela.
 
Na czwartej lokacie uplasowała się:
Sobczak Oliwia  w kategorii wagowej do 45 kilogramów.

Piąte miejsca po bardzo dobrych walkach  zajęły:
Wiśniowicz Iga w kategorii wagowej do 39 kilogramów.
Oszajca Dominika w kategorii wagowej do 36 kilogramów.
Dyląg Liliana w kategorii wagowej do 48 kilogramów.
Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowej do 40 kilogramów.

Na szóstej lokacie uplasowali się:
Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 48 kilogramów.
Dubiel  Michał w kategorii wagowej do 27 kilogramów.
Kozłowska Klaudia w kategorii wagowej do 36 kilogramów.

Siódme miejsce po bardzo dobrych walkach ze starszymi zawodnikami zajęli:

Kaźmierczyk Szymon w kategorii wagowej do 27 kilogramów.
Kozłowska Jakub w kategorii wagowej do 39 kilogramów.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów.


UKS „MOSIR” JASŁO

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Bogdan
dnia 22.05.2010, 13:21 · Zgłoś
BRAWO BASIU!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ sjem
dnia 21.05.2010, 17:20 · Zgłoś
sjem povrÓciił ^ '
GabyŚ super 090
Odpowiedz
1
@ ---
dnia 18.05.2010, 14:54 · Zgłoś
BRAWO !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.