Kolejne medale judoków UKS ASW-JUDO JASŁO
9 kwietnia 2011 podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego brali udział w trzech turniejach judo. Turnieje odbywały się w Bytomiu, Krakowie i Krośnie.

W Bytomiu zawodnicy rywalizowali w II Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów młodszych.
Awans do finałów uzyskał Arkadiusz Szczepanik w kategorii wagowej do 50 kg.
Arek będzie uczestniczył w finałach, które odbędą się od 1-3 maja w Białymstoku.
Druga grupa zawodniczek i zawodników rywalizowała w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Krakowie, gdzie startowało blisko 500 zawodników.
Medale na tym turnieju wywalczyli:
Joanna Nocula – I miejsce w kategorii wagowej do 34 kg
Natalia Nocula – I miejsce w kategorii wagowej do 28 kg
Paulina Górniak - III miejsce w kategorii wagowej do 45 kg
Szczepan Jurusik - III miejsce w kategorii wagowej do 73 kg
Punktowane miejsce na tym turnieju wywalczyli jeszcze Cezary Bania (5 miejsca,kat.wag.60kg),
i Aleksandra Niemiec (4 miejsce,kat.wag.40kg).
Trzecia grupa zawodników UKS ASW-JUDO JASŁO brała udział w turnieju w Krośnie gdzie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego. Udział w tym turnieju wzięło około 100 zawodników z podkarpackim klubów judo.
Dla większości naszych zawodników to pierwsze kroki na matach, dlatego ich wyniki zasługują na uznanie biorąc pod uwagę, że większość z nich trenuje niespełna rok czasu.
Wyniki naszych zawodników:
Daniel Przewoźnik - 1 miejsce
Klaudia Przewoźnik - 1 miejsce
Oliwia Brągiel - 2 miejsce
Damian Brągiel - 2 miejsce
Dawid Szczepanik - 2 miejsce
Katarzyna Kolbusz - 2 miejsce
Mateusz Kluszczyk - 3 miejsce
Martyna Cichoń - 3 miejsce
Emilia Cichoń - 4 miejsce
Oskar Kołodziej - 4 miejsce
Wiktor Mikulski - 4 miejsce
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomogły zorganizować wyjazdy i sprawowały opiekę nad zawodnikami
Przemysław Czarnecki
