Kolejne medale zawodników UKS ASW-JUDO JASŁO
W dniu 25.09.2010r.(sobota) ośmioosobowa drużyna wychowanków naszego klubu wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Judo, który odbył się w Ostrawie (Czechy).

Udział w turnieju wzięło ponad 200 zawodników między innymi z Czech, Ukrainy i Słowacji. Bardzo dobrze w tym turnieju wypadli reprezentanci Jasła, którzy wywalczyli 6 medali.


Na najwyższym stopniu podium stanęli:
Bezak Maksymilian – I miejsce w kat. wagowej do 66 kg.
Szymkowski Dawid - I miejsce w kat. wagowej do 60 kg.
Paprocki Kamil - II miejsce w kat. wagowej do 55 kg.
Nocula Joanna - II miejsce w kat. wagowej do 32 kg.
Bania Cezary - III miejsce w kat. wagowej do 60 kg.
Niemiec Aleksandra - III miejsce w kat. wagowej do 36 kg.
W turnieju nasz klub reprezentowali również Natalia Nocula, która niestety po pierwszej wygranej walce uległa kontuzji łokcia i wycofała się z dalszej rywalizacji w kategorii wagowej do 27kg oraz Szczepan Jurusik, który wywalczył 4 miejsce w kategorii wagowej do 66kg.
UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl
