Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne "pudło"

9
W dniu 20 listopada drużyna UKS SZÓSTKA JASŁO w składzie: Grzegorz Żytniak, Piotr Kamiński, Wiktor Kobak, Mateusz Filip, Norbert Sajdak, Gabriel Gierlasiński, Patryk Korneusz, Jakub Grzegorczyk, Kamil Piątkowski, Kacper Szura, Wiktor Madej, Krystian Wójcik i Mateusz Cyntler udała się na turniej piłkarski rocznika 2000 organizowany przez Koronę Kielce.



Jeszcze w piątek gospodarze Turnieju przygotowali dla chłopców dużą niespodziankę - mogli oni oglądać mecz Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin. Młodzi zawodnicy UKS byli z tego faktu bardzo zadowoleni - mogli oglądać aż 6 goli w meczu zakończonym remisem 3-3 .
W sobotnim turnieju udział wzięło 8 drużyn, grano systemem "każdy z każdym".

Szóstka prowadzona jak zwykle przez trenera Artura Tomaszewskiego pokonała Resovię Rzeszów 3-1 (Piątkowski, Sajdak, Korneusz), Igloopol Dębica 3-1 (Piątkowski, Gierlasiński, Sajdak), Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 (Piątkowski, Szura, Gierlasiński), zremisowała z GKS Bełchatów i Koroną II Kielce w stosunku 0-0 oraz poniosła dwie porażki: z Koroną I Kielce 1-2 (Piątkowski) i Żaczkiem Katowice 1-2 (Szura).

Końcowa kolejność Turnieju :


 1. Korona I Kielce
 2. Żaczek Katowice
 3. UKS SZÓSTKA JASŁO
 4. GKS Bełchatów
 5. Granat Skarżysko-Kamienna
 6. Korona II Kielce
 7. Igloopol Dębica
 8. Resovia Rzeszów


Każdy z zawodników Szóstki otrzymał pamiątkowe medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

UKS Szóstka
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zureg spox
dnia 21.05.2010, 16:34 · Zgłoś
brawa dla wisloki . dla chlopackow stefana i kierasia i oczywiscie trenera
Odpowiedz
-1
@ tuńczyk
dnia 24.02.2010, 11:07 · Zgłoś
jakie [...]
Odpowiedz
1
@ yogi
dnia 28.11.2009, 12:45 · Zgłoś
Super chłopaki. Oby tak dalej a może jeszcze lepiej. Dajcie czadu w Dębicy. Życze dalszych sukcesów. Gratulacje także dla trenera.
Odpowiedz
1
@ fan szóstki
dnia 25.11.2009, 20:45 · Zgłoś
Tak trzymać chłopaki!!!Powodzenia na nastepnych turniejach.
Odpowiedz
1
@ mmmm
dnia 24.11.2009, 07:53 · Zgłoś
GRATULACJE:)
Odpowiedz
1
@ ppp
dnia 23.11.2009, 23:33 · Zgłoś
Brawo!!!tak trzymac!Dla wszystkich i trenera...brawo!!!
Odpowiedz
1
@ mhm
dnia 23.11.2009, 15:39 · Zgłoś
brawo chłopaki!! powodzenia ;)
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 23.11.2009, 15:10 · Zgłoś
Gratulacje młodzi piłkarze
Odpowiedz
1
@ fan
dnia 23.11.2009, 11:02 · Zgłoś
Rośnie nam fajny zespół. Brawo chłopaki. Tak trzymać.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.