Kolejne "pudło"
9
W dniu 20 listopada drużyna UKS SZÓSTKA JASŁO w składzie: Grzegorz Żytniak, Piotr Kamiński, Wiktor Kobak, Mateusz Filip, Norbert Sajdak, Gabriel Gierlasiński, Patryk Korneusz, Jakub Grzegorczyk, Kamil Piątkowski, Kacper Szura, Wiktor Madej, Krystian Wójcik i Mateusz Cyntler udała się na turniej piłkarski rocznika 2000 organizowany przez Koronę Kielce.


Jeszcze w piątek gospodarze Turnieju przygotowali dla chłopców dużą niespodziankę - mogli oni oglądać mecz Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin. Młodzi zawodnicy UKS byli z tego faktu bardzo zadowoleni - mogli oglądać aż 6 goli w meczu zakończonym remisem 3-3 .
W sobotnim turnieju udział wzięło 8 drużyn, grano systemem "każdy z każdym".
Szóstka prowadzona jak zwykle przez trenera Artura Tomaszewskiego pokonała Resovię Rzeszów 3-1 (Piątkowski, Sajdak, Korneusz), Igloopol Dębica 3-1 (Piątkowski, Gierlasiński, Sajdak), Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 (Piątkowski, Szura, Gierlasiński), zremisowała z GKS Bełchatów i Koroną II Kielce w stosunku 0-0 oraz poniosła dwie porażki: z Koroną I Kielce 1-2 (Piątkowski) i Żaczkiem Katowice 1-2 (Szura).
Końcowa kolejność Turnieju :
1. Korona I Kielce
2. Żaczek Katowice
3. UKS SZÓSTKA JASŁO
4. GKS Bełchatów
5. Granat Skarżysko-Kamienna
6. Korona II Kielce
7. Igloopol Dębica
8. Resovia Rzeszów

Każdy z zawodników Szóstki otrzymał pamiątkowe medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
UKS Szóstka


Jeszcze w piątek gospodarze Turnieju przygotowali dla chłopców dużą niespodziankę - mogli oni oglądać mecz Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin. Młodzi zawodnicy UKS byli z tego faktu bardzo zadowoleni - mogli oglądać aż 6 goli w meczu zakończonym remisem 3-3 .
W sobotnim turnieju udział wzięło 8 drużyn, grano systemem "każdy z każdym".
Szóstka prowadzona jak zwykle przez trenera Artura Tomaszewskiego pokonała Resovię Rzeszów 3-1 (Piątkowski, Sajdak, Korneusz), Igloopol Dębica 3-1 (Piątkowski, Gierlasiński, Sajdak), Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 (Piątkowski, Szura, Gierlasiński), zremisowała z GKS Bełchatów i Koroną II Kielce w stosunku 0-0 oraz poniosła dwie porażki: z Koroną I Kielce 1-2 (Piątkowski) i Żaczkiem Katowice 1-2 (Szura).
Końcowa kolejność Turnieju :
1. Korona I Kielce
2. Żaczek Katowice
3. UKS SZÓSTKA JASŁO
4. GKS Bełchatów
5. Granat Skarżysko-Kamienna
6. Korona II Kielce
7. Igloopol Dębica
8. Resovia Rzeszów

Każdy z zawodników Szóstki otrzymał pamiątkowe medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
UKS Szóstka
