Kolejne sukcesy jasielskich judoków
6
W dniu 26.10.2008 w Rzeszowie odbył się Turniej Okręgowy Dzieci i Młodzików, w którym brali udział oprócz jasielskich judoków zawodnicy takich klubów jak: Walter Rzeszów, Pantera Sanok oraz Kolping Jarosław.
Podopieczni trenera Michała Czarneckiego po raz kolejny bardzo dobrze reprezentowali klubowe barwy zajmując poszczególne miejsca:
- Barbara Śliwa
- Aleksandra Dubiel
- Michał Dubiel
- Bartłomiej Marcisz
- Dawid Szymkowski
- Igor Czernik
- Szymon Kaźmierczyk
- Julia Motkowicz
- Jakub Pawłowski
Podopieczni trenera Michała Czarneckiego po raz kolejny bardzo dobrze reprezentowali klubowe barwy zajmując poszczególne miejsca:
- Barbara Śliwa
- Aleksandra Dubiel
- Michał Dubiel
- Bartłomiej Marcisz
- Dawid Szymkowski
- Igor Czernik
- Szymon Kaźmierczyk
- Julia Motkowicz
- Jakub Pawłowski
Czwarte miejsce po zaciętych walkach również z chłopcami wywalczyła Aleksandra Kaźmierczak.
Na piątym miejscu uplasowali się Bartosz Płaza oraz Kamil Paprocki.

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi i życzymy dalszych sukcesów.
MC
