Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne sukcesy KS Speed Jasło

2
Osiem medali przywieźli zawodnicy K.S. SPEED Jasło z Międzywojewódzkich Zawodów Pływackich, które odbyły się w Krakowie 21 marca br.






Uczestniczyło w nich ponad 300 zawodników z 18 klubów i czterech województw. Zawody zostały rozegrane w 3 kategoriach wiekowych: 9-10, 11-12 i 13 lat.
Jasielscy pływacy zdobyli pięć medali srebrnych i trzy brązowe.  Stylem klasycznym na 50 m - srebro i  klasycznym na 100 m - brąz wywalczył Jakub Dyda. Srebrny medal na dystansie 50 m w stylu klasycznym oraz brązowy na dystansie 100 m zdobyła Anna Sorys. Podwójne srebro przyniósł Joannie Pięcie styl motylkowy i grzbietowy na dystansie 50 m. Brązowy medal przywiozła także Diana Pięta, pokonując 50 m stylem klasycznym. Stylem zmiennym na 100 m popłynęła Anna Dzik, zdobywając srebro.




Równie dobrze, choć bez medali zaprezentowali się pozostali zawodnicy KS Speed Jasło: Alan Ciborowski, Aleksandra Pierz, Szymon Grzyb, Wojciech Michalski, Anna Dyda, Sylwia Brocławik, Marek Żygłowicz, Norbert Czarny, Katarzyna Mastej i Gabriela Ryznar.


(omega)
Fot. Jolanta Pięta
Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ speedowcy ;)))
dnia 03.04.2009, 16:54 · Zgłoś
super dzieciaki, super trener ;))):D
Odpowiedz
0
@ dziunek
dnia 03.04.2009, 12:26 · Zgłoś
Jak zwykle skromni
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.