Kolejne sukcesy KS „Speed”
5
Zawodnicy z jasielskiego Klubu Sportowego „Speed” zdobyli 6 medali w Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Podkarpacia, które odbyły się 4 kwietnia br. w Tarnobrzegu.




O najwyższe miejsce na podium walczyło 189 pływaków z 7 klubów z kraju i zagranicy. Złoty medal na dystansie 50 m stylem klasycznym i srebro na 200 m, również stylem klasycznym zdobył Jakub Dyda. Dwa medale brązowe – na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz 200 m stylem grzbietowym - i jeden srebrny stylem grzbietowym na 50 m przywiozła Joanna Pięta. Kolejny brąz na 200 m stylem klasycznym zdobył Kamil Tomasik.
Równie dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy Klubu: Anna Sorys, (4miejsce), Aleksandra Pierz (5 miejsce), Sylwia Brocławik (6 miejsce), Jakub Madej (6 miejsce), Gabriela Słabniak (7 miejsce), Cezary Bania (8 miejsce), Szymon Błasik (9 miejsce), Mokrzycki Marcin (14miejsce) i Katarzyna Mastej (15 miejsce).
(omega)
Fot. Jolanta Pięta




O najwyższe miejsce na podium walczyło 189 pływaków z 7 klubów z kraju i zagranicy. Złoty medal na dystansie 50 m stylem klasycznym i srebro na 200 m, również stylem klasycznym zdobył Jakub Dyda. Dwa medale brązowe – na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz 200 m stylem grzbietowym - i jeden srebrny stylem grzbietowym na 50 m przywiozła Joanna Pięta. Kolejny brąz na 200 m stylem klasycznym zdobył Kamil Tomasik.
Równie dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy Klubu: Anna Sorys, (4miejsce), Aleksandra Pierz (5 miejsce), Sylwia Brocławik (6 miejsce), Jakub Madej (6 miejsce), Gabriela Słabniak (7 miejsce), Cezary Bania (8 miejsce), Szymon Błasik (9 miejsce), Mokrzycki Marcin (14miejsce) i Katarzyna Mastej (15 miejsce).
(omega)
Fot. Jolanta Pięta
