Kolejne zwycięstwo jasielskich siatkarzy
9
Kolejne zwycięstwo odnieśli siatkarze MKS „MOSiR – GAMRAT”. W sobotę rozegrali mecz z mocnym zespołem AZS UR RZESZÓW.



Pierwszy set po zdecydowanej przewadze wygrali jaślanie. Drugi set miał zupełnie odmienne oblicze. Rzeszowianie prowadzili już 24 : 21, jednak jaślanie potrafili zachować zimną krew, i po kilku bardzo trudnych zagrywkach Patryka Łaby wygrali tego seta 26 : 24. Trzeci set miał charakter wyrównany i zakończył się zwycięstwem MKS „MOSiR-GAMRAT” 3 : 0.
Gościnnie zespół prowadził Jerzy Łaba.

Drużyna wystąpiła w składzie: Rafał Cabaj, Mateusz Wietecha, Michał Kumor, Łukasz Chrzanowski, Arkadiusz Janik, Patryk Łaba, Krzysztof Wrzosek, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Bronisław Dedo.
(BAT)



Pierwszy set po zdecydowanej przewadze wygrali jaślanie. Drugi set miał zupełnie odmienne oblicze. Rzeszowianie prowadzili już 24 : 21, jednak jaślanie potrafili zachować zimną krew, i po kilku bardzo trudnych zagrywkach Patryka Łaby wygrali tego seta 26 : 24. Trzeci set miał charakter wyrównany i zakończył się zwycięstwem MKS „MOSiR-GAMRAT” 3 : 0.
Gościnnie zespół prowadził Jerzy Łaba.

Drużyna wystąpiła w składzie: Rafał Cabaj, Mateusz Wietecha, Michał Kumor, Łukasz Chrzanowski, Arkadiusz Janik, Patryk Łaba, Krzysztof Wrzosek, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Bronisław Dedo.
(BAT)
