Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne zwycięstwo Panter

7

We wczorajszym meczu z zespołem Grabarze Skarbimierz, JKB Pantery Jasło odniosły kolejne zwycięstwo. 

 

 

 

 

Przypomnijmy w sobotnim meczu z drużyną KBS Wrocław Pantery wygrały 16:6, a wczoraj zespół gospodarzy pokonał drużynę gości 15:5.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia <Galerii> z wczorajszego spotkania, autorstwa Tomasza Wrony.

 

Jenny

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Miko24
dnia 02.07.2008, 15:30 · Zgłoś
Kiedy Jasełko Mistrzem Polski?????
ciekaw jestem czy jest Puchar Polski mogliby powalczyć chłopaki.to byłoby coś...
pzd Pantery:)
Odpowiedz
0
@ czarnym gratulujemy awansu
dnia 02.07.2008, 11:46 · Zgłoś
a panterom gratulujemy pieknych widowisk sportowych oby tak dalej PANTERKI i oczywiście życze awansu do extraligi
Odpowiedz
0
@ Ludzie Konono
dnia 01.07.2008, 12:11 · Zgłoś
W Jasle to najepiej zeby nie było niczego
Odpowiedz
0
@ ponury żniwiarz
dnia 01.07.2008, 09:18 · Zgłoś
no to Panterki pogrzebały Grabarzy.
Ale komu to w Jaśle potrzebne. co na to ludzie Kononowicza????:bigeek:
Odpowiedz
0
@ JKB
dnia 30.06.2008, 22:59 · Zgłoś
dobry meczyk był... :)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 30.06.2008, 19:58 · Zgłoś
Grabarze Skarbimierz to cała drużyna Brzegu, z którą wielokrotnie jaślanie spotykali sie w młodszych kategoriach wiekowych w finałach MP...
Odpowiedz
0
@ Ziel-ski
dnia 30.06.2008, 19:50 · Zgłoś
Zdjęcia czadowe, pozdro od Grabarzy!!!! :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.