Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejne zwycięstwo siatkarzy w rozgrywkach po mistrzostwo III ligi

2
MKS „MOSiR - GAMRAT” JASŁO – MKPS „STAL” MIELEC 3:1

Siatkarze jasielscy zanotowali kolejne zwycięstwo w rozgrywkach po mistrzostwo III ligi podkarpackiej.




Na inaugurację rundy rewanżowej podejmowali zespół mielecki. Pierwszy set miał wyrównany charakter do stanu 20:20. Mielczanie zagrali końcówkę seta bardzo skoncentrowani , wygrywając ostatecznie 25:21. W drugim secie prowadzący drużynę jasielską Marcin Ciosek dokonał zmiany ustawienia zespołu i kolejne sety wygrywane były na warunkach dyktowanych przez jaślan. Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem MKS „MOSiR - GAMRAT” Jasło 3:1 w setach: 21:25, 25:17, 25:19, 25:22.

Wyróżniającym się zawodnikiem MKS – u był Bronek Dedo.

Drużyna jasielska pod kierownictwem Marcina Cioska wystąpiła w składzie: Michał  Kumor, Rafał Cabaj, Mateusz Wietecha, Łukasz Chrzanowski, Arkadiusz Janik, Krzysztof Wrzosek, Krzysztof Zabawa, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Bronisław Dedo.


BAT

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Koleżanka
dnia 08.12.2009, 08:21 · Zgłoś
Fajnie oglądać chłopaków jak grają.
Odpowiedz
0
@ Rafal Michalik
dnia 07.12.2009, 18:51 · Zgłoś
Gratulacje chłopaki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.