Kolejny sukces "Jasielskiej Czwóreczki"
W dniu 09.05.2016 w Strzyżowie Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle wygrywa 2 bardzo ważne mecze w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce dziewcząt i uzyskuje prawo do gry w turnieju barażowym.

Stawką tego turnieju jest awans do Finału Wojewódzkiego w którym zagrają 4 najlepsze zespoły z województwa podkarpackiego. Nasze dziewczyny przystąpiły do tych zawodów bardzo skoncentrowane i pewnie pokonały Szkołę Podstawową z Sanoka 2:0 i Szkołę Podstawową z Izdebek również 2:0. Zespół wystąpił w składzie: Karolina Kopera , Joanna Bernacka, Oliwia Solarz, Julia Myśliwiec, Maja Szot, Klaudia Myśliwiec, Wiktoria Janusz, Weronika Mastej, Iga Gałuszka, Julia Madej.
Opiekun :Grzegorz Janusz
red.
