Kolejny sukces "młodych Czarnych"
1
Pierwsze miejsce zajęli trampkarze starsi na rozgrywanym w niedzielę Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych "Niagara Cup 2010". Po ostatnim niepowodzeniu w Kielnarowej, tym razem podopieczni Roberta Podkulskiego nie mieli sobie równych na mocno obsadzonych zawodach w Dębicy. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został obchodzący w tym dniu swoje 14 urodziny Bartosz Szopa.
Wyniki:
Czarni - Korona Kielce 0:0
Czarni - Chrzciciel Tychy 2:1 (Szopa-2)
Czarni - Wisła I Kraków 0:0
Czarni - Wisłoka Dębica 1:0 (Sury)
Czarni - Igloopol II Dębica 2:0 (Sury, Górka)
Półfinał:
Czarni - Stal Mielec 1:0 (Kowalski)
Finał:
Czarni - Wisła I Kraków 1:0 (Świątkowski)
Skład: Mocek, Pankiewicz - Jamuła, Wietecha, Szopa, Brożyna, Śliż, Czech, Górka, Ryznar, Wal, Kowalski, Świątkowski, Sury.
Czarni Jasło
