Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolejny sukces Technika Trzcinica. Korespondencyjny.

32

Młodzi lekkoatleci z trzcinickiego klubu zajęli dobre miejsca w finale Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych.

Ogólnopolski Finał Korespondencyjny Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych został rozegrany w Bydgoszczy w dniach 23. – 24. września br.

- Były to zawody drużynowe, w których spotkało się 12 najlepszych drużyn z Licealiady, wyłonionych w eliminacjach. – powiedział nam Tomasz Socha, trener Technika. – Odnieśliśmy na tych zawodach sukces: chłopcy wywalczyli srebrne medale, a dziewczęta zajęły czwarte miejsce. Na liście rankingowej sporządzonej przed zawodami zarówno chłopcy jak i dziewczęta byli sklasyfikowani na szóstych pozycjach. – zaznaczał Socha.

- Sukcesem można nazwać już samo pokonanie tremy  na tych zawodach – mówił Karol Żebracki, uczestnik zawodów – Po raz pierwszy startowaliśmy na tak dużym obiekcie.

- Na tym stadionie odbywają się bardzo poważne zawody, mistrzostwa. – zaznaczała Wioletta Brągiel

- Oczywiście, było też wielu zawodników, którzy byli od nas lepsi, a z którymi musieliśmy się zmierzyć – mówiła Wioletta.

- Dużo kosztowały nas zwłaszcza zmagania z jednym z wrocławskich zawodników. Miał dużo większe osiągnięcia i sporo treningów za sobą. Ostatecznie nie udało nam się go pokonać.  – dodawał Karol. 

- Za rok planujemy ponownie startować w finale. Interesuje nas walka o pierwsze miejsca. – mówili zgodnie sportowcy. 

Wyniki zawodników Technika:
Dziewczęta:

LP

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZ

KONKURENCJA

WYNIK

PKT

1

Brągiel Wioleta

1992

100m

12,52

162

2

Walaszczyk Anna

1992

100m

13,31

139

3

Szafarz Monika

1993

100m

15,05

95

4

Hajnosz Barabara

1993

400m

1,03,11

129

5

Baran Izabela

1993

400m

1,11,12

89

6

Chochcołek Monika

1992

800m

2,23,10

135

7

Gębarowska Katarzyna

1993

800m

2,49,48

70

8

Dyląg Oliwia

1993

w dal

4,81

126

9

Żychowska Dominika

1993

w dal

4,53

114

10

Stój Anna

1993

w dal

4,41

109

11

Kozioł Aneta

1991

kula 4kg

9,17

135

12

Hajnosz Aneta

1993

kula 4kg

8,20

126

13

Płocic Olivia

1993

kula 4kg

7,42

118

 

Zespół Szkół Trzcinica

x

4x100m

51,49

144

 SUMA 2 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW Z KAŻDEJ KONKURENCJI + SZTAFETA

1369

Chłopcy:

LP

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZ

KONKURENCJA

WYNIK

PKT

1

Brągiel Dariusz

1993

100m

11,56

142

2

Dąbrowski Jan

1993

100m

12,45

106

3

Pabian Wojciech

1992

100m

12,51

104

4

Gajda Marcin

1993

400m

49,94

161

5

Honkowicz Marcin

1993

400m

53,87

128

6

Wickowski Dariusz

1992

1500m

4,10,26

128

7

Piwowar Stanisław

1993

1500m

4,11,07

126

8

Haczela Mateusz

1994

1500m

4,49,49

56

9

Chrzanowski Łukasz

1992

w dal

6,22

125

10

Sokulski Jakub

1992

w dal

6,12

121

11

Jasiowicz Daniel

1992

w dal

5,72

104

12

Żebracki Karol

1992

kula 6,25kg

13,68

152

13

Jarek Karol

1993

kula 5kg

13,63

145

14

Muroń Arkadiusz

1992

kula 6,25kg

10,01

112

15

Zespół Szkół Trzcinica

 

4x100m

44,58

148

SUMA 2 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW Z KAŻDEJ KONKURENCJI + SZTAFETA

1482

Realizację zamierzeń sportowych klubu działającego przy Zespole Szkół w Trzcinicy ułatwić mogą nowe nabytki szkoły, w tym bieżnia i materac.

- Bieżnia ma profesjonalną nawierzchnię. Będziemy ją wykorzystywać podczas treningów w tzw. "przewiązce". - mówił dyrektor szkoły Ludomir Mastej.

Młodym sportowcom Technika i ich trenerom życzymy kolejnych sukcesów!

 

Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ktoś?
dnia 04.12.2010, 20:03 · Zgłoś
JE Trzcinica rządzi:**
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 26.10.2010, 17:27 · Zgłoś
Dla czego w szkole w Trzcinicy pracują nauczyciele bez MGR?
Odpowiedz
0
@ Krzysiek z Przysiek
dnia 26.10.2010, 17:26 · Zgłoś
Trzcinica i ZSTrzcinica to jedna wielka pomyłka. [...] i zasiać zborze. A [...] to krowy doić a nie zarządzać szkołą.
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 11.10.2010, 18:32 · Zgłoś
Może zainteresował by się jakiś sponsor tym klubem, jeżeli widzą jakie wyniki robią Ci zawodnicy. Myślę, że była by to udana inwestycja, ale cóż widać ile pieniędzy wydaję się na piłkarzyków a nie na lekkoatletów. ;/
Odpowiedz
0
@ Trenerka!!!!!
dnia 07.10.2010, 15:03 · Zgłoś
Gratulacje Dla Was!pamietam Wiole jako malutka dziewczynke a teraz z niej taka kobiete juz czas szybko leci i zycze jej jak najlepiej bo zasuguje na prawidziwe szczescie jak malo kto!znam ja przez zawody i to co pokazuje swiadczy tylko o jej charakterze jest bardzo uparta osoba znam jej trenera bardzo dobrze i wiem ze to jego corka taka przeszywana a on jej tata takich ludzi jak ona sie czesto nie spotyka ma tez bliska osobe ktora ja wspierac bedzie lecz ludzie bardzo mieszaja je4j w zyciu bo zazdrosc gubi ludzi lecz mam nadzieje ze ona odnajdzie swoje szczescie i dojdzie do swoich gwiazd jak sama mowi.Wielkie gratulacje dla Was i dla Trenerów,Wiola trzymaj sie pamietaj masz ludzi ktorzy cie kochaja i zawsze beda obok ciebie z toba:):)dziekuje ci za te chwile ktore przezylam razem z toba na biezni ogldajac Cie!!!
Odpowiedz
0
@ Przysiecznin
dnia 04.10.2010, 18:43 · Zgłoś
Wpadnie taki Pawluś przed wyborami i naobiecuje a potem okazuje się że Trzcinica nie dostała z powiatu złotówki,jak to miało miejsce w tym roku.Nie dasz rady załatwić to nie obiecuj [...]!!!
Odpowiedz
0
@ Grzess Krzekorz
dnia 04.10.2010, 15:39 · Zgłoś
Jak narazie to przewiazka jeszcze nie czynna xD ale jak tam bylem to wszytsko pieknie wyglada ;] jak uslyszalem ile nie ktore rzeczy kosztuja to ja dziekuje bardzo :D juz bym sobie porzadnego motocykla kupil lub cos w tym guscie hehe xD Ale bardzo dobrze ze nasza kochana skzola sie rozwija sportowo ;]
Odpowiedz
0
@ nie wiem kto
dnia 03.10.2010, 21:07 · Zgłoś
Klub najlepszy,zawodnicy niepokonani, stadion przepiękny z widokiem na staw i złomowisko:) A co naprawdę o tym myślę,nie napisze bo mnie jeszcze ktoś rozszyfruje:D:D:D Pozdro dla Gochy;D;D
Odpowiedz
0
@ nula
dnia 03.10.2010, 18:09 · Zgłoś
gratulacje dla zawodników i zawodniczek oraz trenerów...trener Socha przyszedł do tej szkoły pracować jak byłam w 2 kl.TO5..miał juz wtedy podejscie do młodych ludzi.Zamiast młodzi pić [...] i palic skrety mogą czyms ciekawym zajac sie po lekcjach a wystarczy im dobry przykład ..pozdrawiam wszystkich i miło poczytac o swojej szkole szkoda ze tak pózno zaczęto o niej pisać na portalu..
Odpowiedz
0
@ były lekkoatleta
dnia 03.10.2010, 11:20 · Zgłoś
Zachęcam wszystkich do treningów... Sam trenowałem w tym klubie i co najlepsze w nim jest to oczywiście świetna kadra trenerska... Dlaczego większość klubów piłkarskich nic nigdy nie osiąga? Bo ich trenerami są ludzie bez powołania!!!
Odpowiedz
0
@ youtube
dnia 02.10.2010, 22:44 · Zgłoś
Największym błędem zawodników trenujących w Trzcinicy jest położenie geograficzne Trzcinicy inny powiat, województwo już dawno zauważyło by jakie cenne promowanie sportu i swojego regionu ma pod swoją ręką i to na skale ogólnopolska.
Odpowiedz
0
@ heeh
dnia 02.10.2010, 22:24 · Zgłoś
Ten komentarz 2 w górę,to jakaś brednia,Wiola chyba sama go pisała i ten tekst,że traktuje trenera jak ojca buahahah, dużo przeżyła w tym klubie? więcej zawodnicy z nią tam przeżyli,dla nich gratulacje za wytrwałość. Klub jest extra.Pzdr.
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 02.10.2010, 21:36 · Zgłoś
Gratulacje:)
Odpowiedz
0
@ Trener
dnia 02.10.2010, 21:28 · Zgłoś
Gratulacje!!!Dla Was i Trenerów!!Robicie naprawde cos pieknego lecz nie kazdy potrafi to doecnic i zrozumiec tylko pisac glupoty!lecz rozni sa ludzie.Zgadzam sie z opisem o Wioli ktora jest przesliczna kobieta i inteligentna bardzo duzo przezyła w tym klubie razem ze swoim trenera ktorego uwaza za drugiego ojca,i nigdy sie nie poddala gdy bylo ciezko z jej kariera bo wiem z pewnych zrodel ze chciala zrezygnowac lecz ma trenera i jeszcze jedna osobe ktora ja wspierac zawsze bedzie.Jak ktos nie zna jej to niech nie wypisuje glupot bo trzeba kogos poznac bardzo dobrze zeby moc cokolwiek tej osobie powiedziec napisac.Jeszcze raz gratulacje dla Was Wszystkich i dalej tego zapalu do sportu.
Odpowiedz
0
@ do : mądra
dnia 02.10.2010, 20:21 · Zgłoś
a żebyś wiedziala ze piekne chwile w blocie! bo satysfakcja ze trenujac w blocie osiagamy wiecej niz ci ktorzy trenuja w profesjonalnych warunkach! ;)
Odpowiedz
0
@ user
dnia 02.10.2010, 19:15 · Zgłoś
Ktoś powinien w końcu zainteresować się zdolną młodzieżą trenującą w Trzcinicy którzy już nie raz udowadniają na zawodach ogólnopolskich że zasługują na stadion z prawdziwego zdarzenia
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 02.10.2010, 16:15 · Zgłoś
tych lat nie odda nikt i żałuje tego strasznie bo raz jeszcze chciałbym się wybrać na takie zawodu na kilka dni. cudowne lata świetne wspomnienia, niezapomniani ludzie których można było poznać i przede wszystkim rewelacyjnie spędzony czas:) ten kto trenował wie o czy mowa (obozy sportowe i zawody kilkudniowe). a ktoś kto siedzi teraz przed kompem i pisze brednie i krytykuje to po prostu zwykły [...] któremu w życiu najlepiej wyszły włosy z głowy i to ledwie kilka bo więcej nie umie:) a przy okazji zazdrości tego co mieli mają i będą mieli ci którzy tam kiedyś wylali trochę potu na treningu bądź go trochę wylej:)
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 02.10.2010, 16:12 · Zgłoś
Trzcinica górą! :D
Gratulacje dla Wioli,Ani Walaszczyki i Karola Żebrackiego xd i oczywiście dla innych zawodników ;))
Teraz zawodnicy bedą mogli trenować w nowej "przewiązce"
Odpowiedz
0
@ mądra
dnia 02.10.2010, 15:02 · Zgłoś
lepiej poświęcić czas w lepszym klubie i nnej dyscyplinie. Piękne chwile : w błocie na stadionie, złe warunki - wolę siedzieć przed komputerem.
Odpowiedz
0
@ joł
dnia 02.10.2010, 13:14 · Zgłoś
to prawda ta atmosfera, tyle pieknych chwil przezywamy bedac w tym klubie i nik i nic nam tego nie zastapi..
Odpowiedz
0
@ do cwanych
dnia 02.10.2010, 12:09 · Zgłoś
pani mądra lepiej poświęcić czas przed komputerem? czy pijąc [...] pod sklepem? proszę bez takich komentarzy bo to co przeżyliśmy tyle pięknych chwil w tym klubie nikt nam nie zastąpi... a stummingowi dziękuje że myśli o nas w dobrym sensie
Odpowiedz
0
@ wind
dnia 02.10.2010, 11:24 · Zgłoś
to prawda za duzo polityki... lepiej jest postapić zgodnie z jakimis smiesznymi procedurami niz zeby było lepiej ;//
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 02.10.2010, 10:58 · Zgłoś
Naprawde dziwi mnie, ze nie zainteresowal sie Trzcinica jakis powazny sponsor. Gratulacje ;)
Odpowiedz
0
@ Sam
dnia 02.10.2010, 09:44 · Zgłoś
Szkole w Trzcinicy szkodzi ciągłe pchanie się do polityki Bary,Pelca i innych.Efekt mizerny, bo 87 głosów Bary do powiatu to ŻENADA!!!!
Odpowiedz
0
@ onus
dnia 02.10.2010, 08:12 · Zgłoś
wiola piekna i sympatyczna ? chyba zartujecie. paskudaa.. ;/ bleee
Odpowiedz
0
@ akle
dnia 01.10.2010, 23:28 · Zgłoś
gratulacje!
Odpowiedz
0
@ stumming
dnia 01.10.2010, 22:02 · Zgłoś
trenują na wałach, na drogach polnych a są dużo lepsi niż niejeden klub z dużym stadionem. W nagrodę powinni wziąć się za Stadion w Trzcinicy bo dla tych ludzi warto to zrobić
Odpowiedz
0
@ trener
dnia 01.10.2010, 19:30 · Zgłoś
Wiola to naprawdę piękna,sympatyczna i inteligentna kobieta.Przekonałem się o tym podczas ostatnich zawodów LA w Trzcinicy.
Odpowiedz
0
@ jogurt
dnia 01.10.2010, 18:13 · Zgłoś
Trzcinica najlepsza ;];]
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 01.10.2010, 18:11 · Zgłoś
Wreszcie dyrekcja docenia swoją kadrę trenerską i zawodników! Mam nadzieję, że i w starostwie będzie trenerowi Jackowi łatwiej coś dla nich wywalczyć!!!
Powodzenia życzę i gratuluję!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 01.10.2010, 17:49 · Zgłoś
brawo!!!
Odpowiedz
0
@ mądra
dnia 01.10.2010, 16:40 · Zgłoś
nie warto poświęcać się dla sportu zwłaszcza w Trzcinicy. Oczywiście gratulacje ale co z tego ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.