Kolejny turniej z udziałem Szóstki
3
W dniach 20-21 czerwca 2009 na terenie Ośrodka Przygotowań Piłkarskich MULKS w Pustyni k. Dębicy zorganizowany został „Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej trampkarzy rocznika 1999 i 2000 pod patronatem firmy UMBRO”.

W turnieju tym udział wzięła drużyna UKS 6 Jasło z rocznika 2000 trenowana przez Artura Tomaszewskiego i Grzegorza Żytniaka, która wystąpiła w następującym składzie:
1. Grzegorz ŻYTNIAK - kapitan zespołu
2. Piotr KAMIŃSKI
3. Mateusz CYNTLER
4. Michał MACHOWSKI
5. Kacper DOBOSZ
6. Wiktor KOBAK
7. Gabriel GIERLASIŃSKI
8. Wiktor MADEJ
9. Szymon PANKIEWICZ
10. Łukasz BELNIAK
11. Mateusz FILIP
12. Norbert SAJDAK
13. Kacper SZURA
a za przeciwników miała takie zespoły jak: CRACOVIA Kraków, IGLOOPOL Dębica, MOTOR Lublin, Piłkarskie Nadzieje Lublin, Reprezentacja Gminy Dębica, SANDECJA Nowy Sącz i WISŁOKA Dębica.
Turniej ten rozgrywany był w systemie „każdy z każdym”, zespoły występowały w składach 1+8 – co dla naszej drużyny stanowiło absolutną nowość, gdyż w dotychczasowych meczach jeszcze nigdy w takim ustawieniu nie występowała!
W meczach rozegranych w sobotę 20 czerwca 2009 drużyna nasza uzyskała następujące wyniki:
UKS 6 Jasło - WISŁOKA Dębica 0-0
UKS 6 Jasło - SADECJA Nowy Sącz 0-2 (udany rewanż naszych rywali za dwie ostatnie wygrane nad nimi)
UKS 6 Jasło - CRACOVIA Kraków 2-0 (bramki Sajdak, Machowski)
UKS 6 Jasło - PIŁKARSKIE NADZIEJE LUBLIN 3-0 (bramki Sajdak 2, Szura)
natomiast w niedzielę 21 czerwca 2009:
UKS 6 Jasło - IGLOOPOL Dębica 0-1
UKS 6 Jasło - REPREZENTACJA GMINY DĘBICA 3-0 (bramki Szura 2)
UKS 6 Jasło - MOTOR Lublin 2-1 (bramki Pankiewicz, Szura)
Ostatecznie zespół UKS 6 Jasło zajął IV miejsce zdobywając łącznie 13 pkt., stosunek bramek 10-4, III miej-sce przypadło SANDECJI N. Sącz 13 pkt. (gorszy bilans bezpośredniego meczu), II miejsce zajął IGLOOPOL Dębica 16 pkt. (jakże szkoda tej minimalnej przegranej 0-1), a zwycięstwo w turnieju odniosła CRACOVIA Kraków 18 pkt, która jedyny mecz w turnieju przegrała oraz straciła 2 bramki… z naszą drużyną!!!
Za osiągnięte wyniki, niesamowitą walkę i zaangażowanie podczas gry w strugach padającego deszczu całemu zespołowi UKS 6 Jasło należą się gorące brawa oraz słowa uznania, a występ ten niech będzie dobrym prognostykiem przed zbliżającym się w dnia 02-07 lipca 2009r. wyjazdem na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „FRAGARIA CUP” na Słowacji!
Wszystkim rodzicom oraz sympatykom naszego klubu składamy serdeczne podziękowania za udzieloną po-moc przy wyjeździe na w/w turniej!
>>UKS SZÓSTKA<<

W turnieju tym udział wzięła drużyna UKS 6 Jasło z rocznika 2000 trenowana przez Artura Tomaszewskiego i Grzegorza Żytniaka, która wystąpiła w następującym składzie:
1. Grzegorz ŻYTNIAK - kapitan zespołu
2. Piotr KAMIŃSKI
3. Mateusz CYNTLER
4. Michał MACHOWSKI
5. Kacper DOBOSZ
6. Wiktor KOBAK
7. Gabriel GIERLASIŃSKI
8. Wiktor MADEJ
9. Szymon PANKIEWICZ
10. Łukasz BELNIAK
11. Mateusz FILIP
12. Norbert SAJDAK
13. Kacper SZURA
a za przeciwników miała takie zespoły jak: CRACOVIA Kraków, IGLOOPOL Dębica, MOTOR Lublin, Piłkarskie Nadzieje Lublin, Reprezentacja Gminy Dębica, SANDECJA Nowy Sącz i WISŁOKA Dębica.
Turniej ten rozgrywany był w systemie „każdy z każdym”, zespoły występowały w składach 1+8 – co dla naszej drużyny stanowiło absolutną nowość, gdyż w dotychczasowych meczach jeszcze nigdy w takim ustawieniu nie występowała!
W meczach rozegranych w sobotę 20 czerwca 2009 drużyna nasza uzyskała następujące wyniki:
UKS 6 Jasło - WISŁOKA Dębica 0-0
UKS 6 Jasło - SADECJA Nowy Sącz 0-2 (udany rewanż naszych rywali za dwie ostatnie wygrane nad nimi)
UKS 6 Jasło - CRACOVIA Kraków 2-0 (bramki Sajdak, Machowski)
UKS 6 Jasło - PIŁKARSKIE NADZIEJE LUBLIN 3-0 (bramki Sajdak 2, Szura)
natomiast w niedzielę 21 czerwca 2009:
UKS 6 Jasło - IGLOOPOL Dębica 0-1
UKS 6 Jasło - REPREZENTACJA GMINY DĘBICA 3-0 (bramki Szura 2)
UKS 6 Jasło - MOTOR Lublin 2-1 (bramki Pankiewicz, Szura)
Ostatecznie zespół UKS 6 Jasło zajął IV miejsce zdobywając łącznie 13 pkt., stosunek bramek 10-4, III miej-sce przypadło SANDECJI N. Sącz 13 pkt. (gorszy bilans bezpośredniego meczu), II miejsce zajął IGLOOPOL Dębica 16 pkt. (jakże szkoda tej minimalnej przegranej 0-1), a zwycięstwo w turnieju odniosła CRACOVIA Kraków 18 pkt, która jedyny mecz w turnieju przegrała oraz straciła 2 bramki… z naszą drużyną!!!
Za osiągnięte wyniki, niesamowitą walkę i zaangażowanie podczas gry w strugach padającego deszczu całemu zespołowi UKS 6 Jasło należą się gorące brawa oraz słowa uznania, a występ ten niech będzie dobrym prognostykiem przed zbliżającym się w dnia 02-07 lipca 2009r. wyjazdem na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „FRAGARIA CUP” na Słowacji!
Wszystkim rodzicom oraz sympatykom naszego klubu składamy serdeczne podziękowania za udzieloną po-moc przy wyjeździe na w/w turniej!
>>UKS SZÓSTKA<<
