Komplet medali dla UKS MOSIR JASŁO Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bytomiu
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików odbyły się 12 czerwca 2011w Bytomiu, są najważniejszą imprezą w kategorii wiekowej U 15, skupiły blisko 300 najlepszych młodzików: ze Śląska, Małopolski, Świętokrzyskiego oraz Podkarpacia.
Nasi zawodnicy wywalczyli najlepsze lokaty z klubów Podkarpackich.



Barbara Śliwa była bezkonkurencyjna zdobywając złoty medal w kat. wag. do 40 kilogramów.
Drugą lokatę wywalczyła Aleksandra Kaźmierczyk w kat. wag. do 48 kilogramów
Brązowy medal zawiesiła na swej szyi Aleksandra Dubiel w kat. wag. do 36 kilogramów
Kornelia Mierzwa uplasowała się na dziewiątej pozycji pokazując coraz lepszą formę.
Gratulujemy zawodnikom i naszym sponsorom za okazałą pomoc w rozwoju kariery tych młodych adeptów.
Michał Czarnecki
