Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Komplet medali dla UKS MOSIR JASŁO Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bytomiu

4

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  odbyły się 12 czerwca 2011w Bytomiu, są najważniejszą imprezą w kategorii wiekowej U 15, skupiły blisko 300 najlepszych młodzików: ze Śląska, Małopolski, Świętokrzyskiego oraz Podkarpacia.

Nasi zawodnicy wywalczyli najlepsze lokaty z klubów  Podkarpackich.

Barbara Śliwa była bezkonkurencyjna zdobywając złoty medal w kat. wag. do 40 kilogramów.

 
Drugą lokatę wywalczyła Aleksandra Kaźmierczyk w kat. wag. do 48 kilogramów

 
Brązowy medal zawiesiła na swej szyi Aleksandra Dubiel w kat. wag. do 36 kilogramów

 
Kornelia Mierzwa uplasowała się na dziewiątej pozycji pokazując coraz lepszą formę.
Gratulujemy zawodnikom i naszym sponsorom za okazałą pomoc w rozwoju kariery tych młodych adeptów.



Michał Czarnecki



Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
2
@ mama
dnia 22.06.2011, 08:55 · Zgłoś
gratulacje dziewczyny i trenerze teraz zasłuzone wakacje:)
Odpowiedz
2
@ JA
dnia 21.06.2011, 12:57 · Zgłoś
pokazaly dziewczyne klase i poziom klubu GRATULACJE
Odpowiedz
2
@ kibic
dnia 21.06.2011, 08:50 · Zgłoś
bardzo mocne zawody gratulacje dla dziewczyn i trenera
Odpowiedz
2
@ Ewka
dnia 16.06.2011, 22:18 · Zgłoś
Gratuluję Wam dziewczęta i Trenerowi także:) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.