Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Koncertowa jesień pod patronatem Jaslo4u.pl - ciąg dalszy !!

4

 Zapraszamy wszystkich na kolejny jesienny koncert organizowanych przez zaprzyjaźnioną z naszym portalem Bieszczadzką Scenę Niezależną. Oficjalny patronat medialny nad tymi koncertami sprawuje portal Jaslo4u. Zagrają Blade Loki, Zdrajca i Smashing Gum.

 BLADE LOKI + Zdrajca + Smashing Gum.

07.12.2006 Miejsce: Sanok Klub:"HAOS" Godz. 19:00 Cena: 12zł
Bilety : ( przedsprzedaż 12 zł ) w dniu koncertu 15 zł . 

Bilety do nabycia w sklepie MONALISA (Jasło ul. Czackiego) oraz pod specjalnym numerem gadu-gadu: 4711996

 
WYGRAJ BILETY !!

Mamy do rozdania podwójną wejściówkę na ten koncert, aby ją zdobyć należy odpowiedzieć na kilka prostych pytań.

1. Jak nazywa się wokalistka zespołu Blade Loki

2. Jaki tytuł nosiła ostatnia płyta zespołu Blade Loki

3. Skąd pochodzi zespół Smashing Gum

Konkurs trwa dzisiaj do godziny 23:59. 

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres:

redakcja@jaslo4u.pl

Ze wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy jednego maila. O wynikach konkursu poinformujemy drogą mailową oraz na stronach naszego portalu.

 

Obrazek "http://images2.fotosik.pl/271/d7c6eadafc6ef8a4med.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

Napisany dnia: 30.11.2006, 09:29
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ albin
dnia 30.11.2006, 09:39
Ocena
komentarza:
0
Te białe loki,zdrajcy....Coś mi to mówi!!!A te smashing gumy? Tak to jest to na co wszyscy czekamy szczękajac zębami(oczywiscie )lub protezami(jak sie je nabyło).Nie mogę się doczekać tego sądnego dnia w Jasle,i spieszę donieść,że jestem wdzięczny za tą informację,jako,ze będę mógł zaplanowac dzień .POZA:lol:
@ anka
dnia 30.11.2006, 18:41
Ocena
komentarza:
0
albin -> jak Cię proszę, przeczytaj tego newsa jeszcze raz i wtedy napisz jakiegoś sensownego i poprawnego (merytorycznie) posta, z góry dziękuję.
@ albin
dnia 30.11.2006, 21:36
Ocena
komentarza:
0
Aniu ,jak Cie lubie,tak wybacz ,nie lubię czegos co drażni moją estetykę,nie lubię nazw bez treści,wrzasków,skowyczenia i tupania na zawołanie: jak sie bawicie.Uwielbiam muzykę,sam piszę teksty i komponuję.Ale ona nie moze być moja,i zywic sie kasą robioną na prędce.Dykcja,perfekcja przekazu do serca myśli zawartych w sztuce zwanej muzyką do umysłow innych ludzi.to jest cel występu przed publicznoscia,ktora szanuje.Kończąc dodam: kultura obecne obyczaje są mi obce,Otumaniają,nic nie wnosząc.Wybacz,gdy uraziłem Cię ,ale każdy ma prawo do odrębnego zdania,odczuwania.Nie namawiam do rezygnacji z plakatowanej
muzyki.Jedynie mowię beze mnie.
@ anka
dnia 30.11.2006, 21:53
Ocena
komentarza:
0
[b]Albin[/b], nie wiem dlaczego zakładasz, iż mam zamiar bawi się na tym koncercie. Oczywiście nie wykluczam takiej opcji, ale nie snuję żadnych szczególnych planów dotyczących owej imprezy.
Jednakże mój poprzedni komentarz odnosił się do czegoś zupełnie innego, po prostu odniosłam wrażenie, iż powyższego newsa nie przeczytałeś tudzież uczyniłeś to powierzchownie. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że w newsie nie pojawia się ani informacja o tym, że koncert odbędzie się w Jaśle, ani o tym, że zagra zespół Białe Loki, a w twoim komantarzu owszem...?

Serdecznie pozdrawiam.
PS. Nie martw się, niczym mnie nie uraziłeś.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Wszystko o pracy, edukacji i planowaniu kariery w jednym miejscu

   

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Ponad trzydziestu wystawców, wśród których znalazły się przedsiębiorstwa prowadzące działalność w różnych branżach, uczelnie wyższe, czy też szkoły ponadpodstawowe miały okazję do zaprezentowania swojego potencjału, przedstawienie oferty dla osób zainteresowanych ewentualnym podjęciem pracy oraz zacieśnić wzajemną współpracę. Nie zabrakło również interesujących warsztatów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Po raz piąty zatańczyli i zaśpiewali dla Jana Pawła II

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, na płytę jasielskiego rynku wrócił „FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II”. Inicjatorem wydarzenia była Jasielska Grupa Teatralna „Pod skrzydłami Anioła” działająca przy Zespole Szkół nr 4 – popularnym Ekonomiku pod kierunkiem siostry Kariny Pawłowskiej. Dla Jana Pawła II zatańczyło i zaśpiewało kilkaset osób, w przeważającej części przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolnej.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657