Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Koncerty gwiazd polskiej estrady

46

W sobotę na boisku sportowym MOSiR w Jaśle odbyło się z "Lato z Radiem". Na koncerty K.A.S.Y i gwiazdy wieczoru Maryli Rodowicz przybyło tysiące mieszkańców z Jasła i okolicznych miejscowości. Dobra zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.<<FOTOGALERIA>>

Roman Czejarek i Bogdan Sawicki rozpoczęli granie od godziny 16.00. Przy ich dobrym poczuciu humoru wszyscy zgromadzeni wokół sceny nie mogli narzekać na brak atrakcji. Dla rodziców i ich dzieci zorganizowano wiele konkursów i zabaw.

W ubiegłym roku koncert Lata z Radiem odbył się z Krzysztofem Krawczykiem i Stachurskim. Tym razem do Jasła przyjechał zespół K.A.S.A i gwiazda wieczoru Maryla Rodowicz. Polska wokalistka muzyki pop zaśpiewała m.in. "Kasa i sex", "Sing Sing" oraz inne znane jej przeboje.

Koncert Lata z Radiem zakończył pokaz sztucznych ogni.

Red.

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
4
@ Atos
dnia 07.07.2013, 23:31 · Zgłoś
Tu macie prawie cały koncert Maryli Rodowicz w Jaśle http://www.youtube.com/watch?v=rA-S9wiH-Ng
Odpowiedz
-3
@ Obesrwator
dnia 07.07.2013, 21:43 · Zgłoś
Niektórzy zwrócili już uwagę na foto nr 3. Moim zdaniem redakcja 4U publikując to zdjęcie przyczynia się do propagowania konkretnego i niedozwolonego w Polsce [...], a tym samym jest odpowiedzialna za negatywny wpływ na społeczeństwo. Można było przecież nie publikować takiego zdjęcia, ale to uczyniono. Wstyd dla redakcji, która chciałaby być medium opiniotwórczym regionu.
Odpowiedz
0
@ mikki
dnia 08.07.2013, 09:07 · Zgłoś
Widocznie dla redaktorków z 4u widok kilkunastoletniego [...] z liściem konopi na koszulce jest mocno zabawny.Zabrakło jedynie widoku spółkujących pierwszoklasistów i leżących we własnych wymiocinach odurzonych alkoholem przedszkolaków-wówczas nikt nie miałby wątpliwości że to była zajefajna impreza!
Odpowiedz
4
@ Kaśka
dnia 09.07.2013, 12:31 · Zgłoś
to zwykła bluzka, geniuszu xp
Odpowiedz
0
@ fred
dnia 07.07.2013, 21:32 · Zgłoś
popieram Mati, zaśmiecili miasto i pojechali swoimi rzęchami z panienkami na wioske
Odpowiedz
0
@ Mati
dnia 07.07.2013, 21:13 · Zgłoś
Jak to zwykle bywa na [...] [...] zjechali się na miastową imprezę :) Potem zablokowali miasto swoimi rzęchami, okupowali stację paliw ,bo przecież hot doga trza zjeść w mieście - masakra.
Odpowiedz
6
@ ..
dnia 07.07.2013, 22:09 · Zgłoś
skoroś taki miastowy i nie lubiący hot dogów to co ci przeszkadzał korek na drodze, i kolejka po owe hot dogi,
Odpowiedz
3
@ robek
dnia 07.07.2013, 20:35 · Zgłoś
no ta parka młodych co siedzi na trawie to faktycznie dala czadu, widac po nich ze niezły towar mieli i chyba w innym swiecie są
Odpowiedz
-3
@ fred
dnia 07.07.2013, 19:13 · Zgłoś
wieś przyjechała zobaczyła jak się bawi miasto i tyle w temacje
Odpowiedz
2
@ Dociekliwa
dnia 07.07.2013, 18:11 · Zgłoś
Na zdj. 51 jest Justin Bieber?
Odpowiedz
-2
@ wojtek
dnia 07.07.2013, 18:07 · Zgłoś
tak zgadzam sie zenada kase wzieli za nic i pojechali moze jak zmieni sie burmistrz to bedzie lepiej
Odpowiedz
3
@ adi
dnia 07.07.2013, 18:06 · Zgłoś
a w kolaczycach tydzien temu byl zespol wieczorny majteczki w kropeczki tego co zamawial to powinni kosztami obciazyc
Odpowiedz
5
@ jaslanin
dnia 07.07.2013, 17:54 · Zgłoś
Bo mamy Jasło, a co tam jakieś Rio dali takiego czadu, że w piekle się nie śniło...
Super!! a Marylka jak zwykle w formie.
Odpowiedz
-2
@ dudu
dnia 09.07.2013, 11:59 · Zgłoś
e tam ...teraz wyglada juz tragicznie w rzecziwstosci...taka prawda...
Odpowiedz
9
@ xxx
dnia 07.07.2013, 17:49 · Zgłoś
To był wspaniały koncert. Maryla jest THE BEST!!!
Odpowiedz
-8
@ Ja
dnia 07.07.2013, 15:50 · Zgłoś
Wieś tańczy i śpiewa!
Odpowiedz
2
@ zbychu
dnia 07.07.2013, 15:20 · Zgłoś
śliczne dziewczynki na tym zdjęciu 4 poprostu PIĘKNE !
Odpowiedz
7
@ Marvel
dnia 07.07.2013, 15:10 · Zgłoś
To Zbyszek był tutaj gwiazdą wieczoru :D
Odpowiedz
4
@ ;)
dnia 08.07.2013, 11:02 · Zgłoś
i znaleźli Zbyszka :D
Odpowiedz
-3
@ lato z radiem
dnia 07.07.2013, 14:51 · Zgłoś
wszystko ok, ale te ognie sztuczne to nawet na weselu mialem lepsze!!!
Odpowiedz
16
@ zbychu
dnia 07.07.2013, 14:42 · Zgłoś
propsy dla ziomka tańczącego z Maryla w zielonej koszulce ! xD
Odpowiedz
2
@ xd
dnia 08.07.2013, 15:05 · Zgłoś
mistrzostwo! :D
Odpowiedz
1
@ ziomal
dnia 07.07.2013, 14:34 · Zgłoś
hahahah 4 zdjęcie :D Poła zapatrzony hahah :D
Odpowiedz
3
@ olcik :D
dnia 07.07.2013, 14:29 · Zgłoś
zajebisci* bylo :D :D
Odpowiedz
10
@ Mahoń
dnia 07.07.2013, 14:03 · Zgłoś
Gitarzysta Maryli , Zbyszek , był [...] !
jestem jego fanką nr1 :D <3
Odpowiedz
-3
@ Totototototoooo
dnia 07.07.2013, 14:00 · Zgłoś
Ej Maryla będzie jeszcze dzisiaj ?
Odpowiedz
2
@ Rybcia
dnia 07.07.2013, 13:56 · Zgłoś
A czy ktoś słyszał rozróbach i demolowaniu samochodów?
Odpowiedz
12
@ nunek
dnia 07.07.2013, 13:44 · Zgłoś
istotnie... 3cie zdjęcie. No cóż , [...] wg polskiego prawa jest zabronionym [...]. Tak stanowi prawo. A tutaj proszę ...
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 08.07.2013, 16:53 · Zgłoś
zabronione jest tylko jej wytwarzanie/posiadanie/sprzedawanie/udzielanie. samo bycie pod jej wpływem nie jest karalne, a co dopiero koszulka czy inny gadżet z liściem
Odpowiedz
-18
@ bandito :P
dnia 07.07.2013, 13:41 · Zgłoś
eee tam było jak było. Ale Dni Osieka bd lepsze :D bd bawić !!! :P
Odpowiedz
5
@ koruś
dnia 07.07.2013, 13:33 · Zgłoś
Ja nie byłam ale Maryla dała czadu bo aż słyszałam koło domu.
Odpowiedz
-4
@ soter
dnia 07.07.2013, 20:29 · Zgłoś
czyli? 20 metrow dalej?
Odpowiedz
5
@ mands
dnia 07.07.2013, 13:26 · Zgłoś
3 zdjecie !!! hahahah
Odpowiedz
5
@ Jaa
dnia 07.07.2013, 12:41 · Zgłoś
Kochana ta Maryla , a dzisiaj nie moge mówic , Stracony głos , zielone buty , i kac moralny:) He he ;) mozna zyc dalej ;)
Odpowiedz
9
@ Megi
dnia 07.07.2013, 12:39 · Zgłoś
naprawdę było super
Odpowiedz
36
@ Zolty
dnia 07.07.2013, 12:02 · Zgłoś
Najlepszy młody na 3 Zdj!
"Po co jeździć jak można latać"
Odpowiedz
8
@ sing sing
dnia 07.07.2013, 12:15 · Zgłoś
dokładnie o tym samym pomyślałem xD
Odpowiedz
4
@ Kaśka
dnia 07.07.2013, 13:34 · Zgłoś
moi koledzy z klasy xd już nawet mają bluzki z marychą :O ;D
Odpowiedz
14
@ a
dnia 07.07.2013, 13:48 · Zgłoś
złapałem się za głowę jak to zobaczyłem...
Odpowiedz
10
@ Pis-man
dnia 07.07.2013, 12:00 · Zgłoś
Teraz to jest the best, a nie jak za czasów KK i MK.
Odpowiedz
-11
@ omg
dnia 07.07.2013, 11:56 · Zgłoś
wszedzie tak spiewa :) nie podniecaj sie ze Jasło wyrózniła . lol :D.
Odpowiedz
7
@ xd
dnia 07.07.2013, 12:03 · Zgłoś
wiem, że wszędzie, zauważyłem. "lol:D."
Odpowiedz
49
@ xd
dnia 07.07.2013, 11:48 · Zgłoś
Maryla dała czadu! "Bo mamy Jasło, a co tam jakieś Rio, damy takiego czadu, że w piekle się nie śniło!" :D
Odpowiedz
-29
@ łodyniec
dnia 07.07.2013, 14:58 · Zgłoś
Na czwartym zdjęciu widać jak "słoiki" się umieją bawić buhahahaha - powaga jak na kazaniu niedzielnym... wolę iść na [...] ognisko ,niż słuchać gnijące pokolenie .
Ludzi przyszło ,bo nic innego w tym [...] się nie dzieje , ale kicha że ho ho była .
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 07.07.2013, 15:08 · Zgłoś
spytam krótko gdzie zdjęcia z koncertu ? Zdjęć moraylki 5 ? Reszta to co ma być ? Kogo interesują jakieś tłuste czy stare parki razem ? Fotograf minął się z powołaniem albo już miał dobrą bombę :P
Odpowiedz
10
@ Ziaxon
dnia 07.07.2013, 23:22 · Zgłoś
łodyniec weź ty się może lepiej nie odzywaj dobra ? myślisz ze taki fajny jesteś ? idź do burmistrza czy kogoś co się tym zajmuje i załatw np Rihannę albo Pitbula... Nie pasuje ci coś w tym to się nie odzywaj w ogóle... wielka spita przez kabel... pff śmieszny jesteś po prostu.. przynajmniej wszyscy się dobrze bawili, ja jestem z tego zadowolony i chciał bym więcej takich dni, jeszcze jedno Jasło nie jest [...] tylko spojonym miastem... nie wiem gdzie ty mieszkasz ale na pewno na lepszym ,, [...] " bo tak właśnie mówisz o swojej wsi lub mieście ... i na przyszłość radze się nie spinać przez ,, kabel ''

Tak dalej Jasło więcej takich dni !!! Pozdrowienia dla Jasełka !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.