Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Kończymy politykowanie na tym etapie”

73

Sesja nad nowym budżetem była dość burzliwa. A wszystko zaczęło się od oświadczenia radnych. Nerwy na tyle poniosły radnego Krzysztofa Czeluśniaka, że zagroził wystąpieniem do sądu.

- Nasz wysiłek i chęć współpracy zostały jednak zniweczone przez przewodniczącego Klubu Radnych „Jaślanie” radnego Krzysztofa Czeluśniaka, który złożył wniosek o odrzucenie łączne wszystkich zgłoszonych przez nas poprawek. W ślad za tym rozpętano przeciwko nam kampanię oszczerstw i pomówień, informując dyrektorów szkół o zamachu na jasielską oświatę i rzekomym zamiarze doprowadzenia przez nas do likwidacji wybranych placówek oświatowych. To jawny przykład szukania taniego poklasku i nieuczciwej walki o głosy mieszkańców Jasła w zbliżającej się kampanii wyborczej – czytamy w oświadczeniu radnych.

Słowa te wyprowadziły radnego Krzysztofa Czeluśniaka z równowagi, który zagroził wystąpieniem do sądu. W pierwszej chwili sądził, że został pomówiony i oskarżony o rozgłaszanie informacji na temat radnych oraz ich dążeniu do zamykania szkół.

- Koniec degrengolady i pomówień. Po zapoznaniu się występuję do sądu, bo nie może być tak, że jeden radny mówi nieprawdę przeciwko drugiemu radnemu i wkłada się w usta coś, co nie miało miejsca. Kończymy politykowanie na tym etapie. Ja wiem, że jest rok wyborczy. Mój wniosek, był prosty, poparcie budżetu, który przedstawił burmistrz z autopoprawkami. Nie może być tak, że państwo ściągają z oświaty z ironicznym uśmiechem, a dajecie na drogę w Gorajowicach. Nie będę kredytował dróg w Gorajowicach za miejskie pieniądze. Od tego jest starostwo. Mam nadzieję, że znajdzie to swój finał w sądzie – powiedział na sesji RMJ radny Czeluśniak.

Czy radny tak jak zapowiadał złoży wniosek do sądu? Jak podkreślił, sprawą na chwilę obecną zajmują się prawnicy. – Czekam na ich decyzję. Niemniej raczej odpuszczę, bo szkoda mi czasu i nerwów. Widać jednak, że ktoś nakręcił koniunkturę nieprawdy – mówił dzisiaj dla Jaslo4u Krzysztof Czeluśniak.

(icz)

Reklama

Komentarze: 72

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Rysiek
dnia 25.01.2014, 02:54 · Zgłoś
Likwidacji wybranych placówek oświatowych bedzie wynikiem sytuacji demograficznej I ekonomicznej. Nie powinno to byc wynikiem walki wyborzej I staraniem sie o glosy. Nie widze tutaj niczego co mialby sad rozpatrywac!!!
Odpowiedz
0
@ spoko
dnia 12.01.2014, 12:18 · Zgłoś
Radny Dyzio Czelusniak to pieniacz nad pieniacze !
Odpowiedz
2
@ NIKT
dnia 10.01.2014, 23:13 · Zgłoś
To facet ,który nie boi się mówić głośno na wszystkie tematy! TAKICH WIĘCEJ !!!
Odpowiedz
3
@ Człowiek z lasu
dnia 11.01.2014, 00:56 · Zgłoś
Ten człowiek nie zna słowa strach. Więcej takich to i ze świecą nie znajdziesz.
Odpowiedz
1
@ Paweł
dnia 10.01.2014, 11:18 · Zgłoś
Te Czeluśniak gdzie ty urzędujesz bo za kilka miesięcy przyniesiemy ci kartony!!!Podobno robisz jakies spółdzielnie???
Odpowiedz
4
@ sobniow
dnia 09.01.2014, 21:00 · Zgłoś
Sobniów przeprasza za Panią Przewodniczącą
Odpowiedz
1
@ do do inżynier
dnia 09.01.2014, 19:49 · Zgłoś
Czy to chodzi o CzeCzeńca?
Odpowiedz
3
@ Inżynier
dnia 10.01.2014, 00:33 · Zgłoś
Nie o dobro miasta,i pana Krzysia,który całe życie ,i czas poświęca sprawom Jasła ...On ci to jest zbawcą na obecną chwilę,i wybawcą od swego pryncypała,który pewnie czuje już oddech konkurencji i maga pana Czeluśniaka...Krzysztof,Krzysztof,Krzysztof-zbawcą nam!Mówię poważnie.Bo jeśli nie on,to kto???Nie masz równiejszych mu w walce o lud jasielski zebrany wokół fontanny -beczki!
Odpowiedz
-2
@ Człowiek z lasu
dnia 11.01.2014, 11:56 · Zgłoś
Oby sił mu tylko nie brakło. Już teraz wygląda mizernie. Niknie w oczach, utrudzony walką.
Odpowiedz
8
@ Inżynier
dnia 09.01.2014, 15:36 · Zgłoś
A dlaczego by nie mógł p. Czeluśniak zostać burmistrzem Jasła???Zna środowisko,ma spore doświadczenie jako radny,zna problemy miasta,jakie by nie były...Robił by co dotychczas ze znanym mu tylko wdziękiem,tyle,że parę złotych by więcej ugrał dla siebie,i miał swoją grotę na piętrze...Nie jest w każdym razie gorszym kandydatem niż obecny burmistrz.A lepszym na pewno. Jasło zasługuje na menedżera z prawdziwego zdarzenia.I oto jest,tylko wystarczy zaufać,i wybrać pana Krzysztofa. On nogi nigdy nie cofa...
Odpowiedz
6
@ do inżynier
dnia 09.01.2014, 16:01 · Zgłoś
hahahaha. No toś zrobił numer Czeluśniakowi !!! hahahaha Jak burmistrz to przeczyta to już po nim. Nie przeżyje, że Czelusniak jest lepszy od niego ! hahaha
Inna sprawa, że są sobie równi, i dlatego tandem Cze- Cze dalej degraduje Jasło.
Komentarz po prostu super !
Odpowiedz
3
@ Kasia
dnia 09.01.2014, 16:24 · Zgłoś
Przepraszam, ale dlaczego nie Wiesiek Jajko? Jest przystojniejszy, sympatyczniejszy i poza wszystkim to prawdziwy patriota jest. W każde państwowe święto składa wiązanki kwiatów pod pomnikiem w parku. Czy ktoś mu dorówna w rozpoznawalności? Wiesiek to marka, a marka to wartość.
Odpowiedz
2
@ mmmm
dnia 09.01.2014, 15:17 · Zgłoś
ty powinienes zostac burmistrzem i trzymam za ciebie kciuki krzysiu
Odpowiedz
3
@ mmmm
dnia 09.01.2014, 15:16 · Zgłoś
krzysiu trzymamy za ciebie kciuki
Odpowiedz
6
@ TO JA
dnia 09.01.2014, 12:26 · Zgłoś
Dzień dobry
Mam kiepską prace.
Nudzi mi się w niej.
Tak poważnie to nie mam żadnego fachu w rękach.
Uczyć mi się nie chce.
Ale za to mam idola a nawet dwóch - Czeluśniaka i szpaka
Bardzo chciałbym tak jak pan Czeluśniak zostać radnym, lub artystą jak szpak, czy ktoś mógłby mi w tym pomóc ?
Odpowiedz
0
@ szymon
dnia 09.01.2014, 15:39 · Zgłoś
wystartuj asystencie zacnej pani se..or na radnego zobaczysz figę z makiem nie mandat [...]
Odpowiedz
-2
@ Skiba
dnia 09.01.2014, 12:14 · Zgłoś
Możecie sobie tutaj bluzgać na Czeluśniaka ale zadanie wykonał i zrobił z reszty co zrobił. Wyszli na [...] i tyle.
Odpowiedz
1
@ GINA
dnia 09.01.2014, 11:46 · Zgłoś
Mam wrażenie , że sędzia sądu zanim taka sprawę przyjmie do rozpatrzenia najpierw klasyfikują ją do odpowiednich segregatorów. Ta nadaje się do okrągłego segregatora stojącego przy biurku sędziego.
Odpowiedz
-6
@ gumis
dnia 09.01.2014, 08:00 · Zgłoś
Tak czymac Panie Krzysku a radni Jasielscy to sie rozpanoszyli
Odpowiedz
4
@ stan
dnia 09.01.2014, 11:27 · Zgłoś
zupełna racja.Jak sięgnąc pamięcią do czasów historycznych ,to na każdym dworze,każdy władca miał [...].Podobnie jest w Jaśle.Już drugą,czy trzecią kadencję rolę tą w Radzie Miasta świetnie spełnia ten Pan radny.
Odpowiedz
-5
@ kier
dnia 09.01.2014, 07:36 · Zgłoś
Radny Czeluśniak powinien zostać dyrektorem Jasielskiego szpitala albo nawet Gamratu.Jest mądrym człowiekiem i dobrym.
Odpowiedz
9
@ sigma
dnia 09.01.2014, 09:55 · Zgłoś
Tak Jest!Polska dla polaków!Szpital dla czeluśniaków!
Odpowiedz
11
@ felek
dnia 09.01.2014, 06:19 · Zgłoś
ale wybraliscie sobie radnych!
Odpowiedz
5
@ OLEK
dnia 08.01.2014, 23:55 · Zgłoś
A tak cicho siedział nasz pan Krzyś przez parę miesięcy.Widać,że się koncentrował ,jak Etna nim przyp... lawą...No ,i stało się.Wali do sądu,tupie ,straszy itp..On ci to jest niczym bocian,który obwieszcza wiosnę.A różni go to ,że obwieścił ,że oto jest czas godów i gotów na wybory pójść po przedłużenie mandatu radnego.Sąd jest preludium owego deklarowania swego starania...Zapewne procesów będzie od [...].Nie ważne jak się potoczą,ale gadanina o panu Krzysiu po portalach,gazetach,da mu upragnioną pracę na 4 następne lata...Czego mu życzę.Bo co tu gadać jest jakby logiem naszego Jasła z wszelkimi [...] jego obywateli...
Odpowiedz
2
@ do Olek
dnia 09.01.2014, 10:06 · Zgłoś
Super to ująłeś ! Widać nie cała inteligencja wyjechała z Jasła !
Odpowiedz
9
@ Bez mandatu
dnia 08.01.2014, 23:06 · Zgłoś
Właśnie wyczytałam, że protegowany Rzoncy poseł Kaczmarek zrezygnował z mandatu PiS.
Odpowiedz
2
@ ........
dnia 09.01.2014, 12:05 · Zgłoś
i dobrze
nie bedzie przytyczek
a inni z opozycji tego nie robia
kto jest lepszy?
Odpowiedz
-9
@ grom
dnia 08.01.2014, 22:02 · Zgłoś
Bravo Krzysiu! Bravo! Tak trzymaj ! Masz poparcie.
Odpowiedz
-11
@ Podkarpacki chłopak:)
dnia 08.01.2014, 21:31 · Zgłoś
A ja Dyzia lubie , bardzo fajny chłopak , i nie boi sie wyjscia na ring, Krzysiu Tak trzmaj. :):):)
Odpowiedz
6
@ PiS-man
dnia 08.01.2014, 20:48 · Zgłoś
Krzysztof "bat na radnych" Czeluśniak zabrał głos i radni zamilkli. Wystarczyło postraszyć sądem. Jak ta demokracja w tym jasielskim urzędzie się rozwinęła w ostatnich latach :D
Odpowiedz
14
@ tolo
dnia 08.01.2014, 20:24 · Zgłoś
Było cicho i spokojnie,aż nagle przebudził się radny Czeluśniak i mówi dużo i jak zwykle sam po głębokim śnie nie wie o czym,ale już taka z niego gaduła.Zal mi tylko tych co Go słuchają i mówią że oddadzą na niego głos w następnych wyborach.ŻENADA.
Odpowiedz
2
@ RYSIO914
dnia 08.01.2014, 20:05 · Zgłoś
dlaczego cenzurjecie boncie ok
Odpowiedz
4
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 08.01.2014, 19:54 · Zgłoś
Znacie "oczekiwania społeczne" z minionych zebrań konsultacyjnych z "radą miasta" i "nieobecnymi radnymi" - jakoś dziwnie cicho o tych wydarzeniach ani jednej relacji na żywo, a teraz co - parcie "na koryto"... dajcie sobie na wstrzymanie...
Odpowiedz
13
@ Urzędnik UM
dnia 08.01.2014, 19:17 · Zgłoś
Krzysiek przestań bo kompromitujesz całe Jasło -dzwonią do mnie ludzie z Polski i pytają co to za "oryginał'w Radzie Miasta- zejdż gościu do podziemia
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 08.01.2014, 19:46 · Zgłoś
Co kolego, boisz się, ze dostaniesz od Dyzia pudełko ???
Odpowiedz
0
@ olek
dnia 09.01.2014, 18:57 · Zgłoś
pudełko na psie kupy ?
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 08.01.2014, 18:39 · Zgłoś
Jak ktoś ma ochotę przeczytać artykuł napisany poprawną polszczyzną, a do tego merytorycznie i wyczerpująco, jednym słowem w pełni profesjonalnie to zapraszam na portal [...] http://www.[...]/rada-miejska-zastraszana-wycofane-wnioski-i-budzet-na-2014-rok-w-calosci-zaproponowany-przez-burmistrza/
Odpowiedz
6
@ aro
dnia 08.01.2014, 18:34 · Zgłoś
A mnie tylko interesuje czy będzie o SM w Jaśle czy jest nam potrzebna czy zlikwidować darmozjadów.
Jak ja to widzę:
Burmistrza - wymienić, na takiego co by ściągał inwestorów, a nie straszył i uciekali z Jasła, oraz taki co podatki poobniżał. Bo nie długo będziemy zarabiali tylko na rachunki i podatki, a jak zostanie nam 100zł i to zabiorą w nowych podatkach.
Radnych - odmłodzić, bo tym już dziękujemy. Nic nie robią tylko kasę na swoje konta przelewają z naszych wymuszonych podatkach co podnoszą.
SM Jasło - zlikwidować. A za te pieniądze rozbudować i wybudować parkingi darmowe.
Odpowiedz
2
@ Max Szyderko
dnia 08.01.2014, 19:52 · Zgłoś
Ależ z ciebie radykał..fju, fju
Odpowiedz
3
@ blues
dnia 08.01.2014, 17:47 · Zgłoś
ciekawe ile jeszcze bedzie artykułów na temat ,,koncówki politykowania" podczas gdy takie artykuly co chwila tutaj pojawiajace sie swiadcza rozkwicie politykowania
zobaczymy jaki artykuł bedzie nastepny...
Odpowiedz
-21
@ RR
dnia 08.01.2014, 17:27 · Zgłoś
Krzysiek masz mój głos ! Jestem z tobą !
Odpowiedz
7
@ Skiba
dnia 08.01.2014, 16:51 · Zgłoś
A Dyzio ostry jak brzytwa :)
Odpowiedz
8
@ czesio
dnia 08.01.2014, 16:45 · Zgłoś
aaa...ta pani koło Czeluśniaczka to Senyszyn??? uderzające podobieństwo...i pasowali by do siebie...
Odpowiedz
7
@ Skiba
dnia 08.01.2014, 16:55 · Zgłoś
Senyszyn jest profesorem...
Odpowiedz
4
@ skib
dnia 08.01.2014, 20:09 · Zgłoś
eipowinna bawic wnuki bo juz czas
Odpowiedz
16
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 08.01.2014, 16:43 · Zgłoś
Czy to nie bankrut - ten - "co dzieli skórę na niedźwiedziu", "który wydaje więcej niż zarabia" i jaki to "gospodarz, który ciągle jedzie na długach i liczy, że inni za niego to spłacą...
Odpowiedz
-15
@ Arkadiusz T
dnia 08.01.2014, 16:48 · Zgłoś
to pozamiatane masz za taki tekst do sadu ! gość wygrał 13 procesów jest w tym dobry ma super prawników z Rzeszowa gratulacje tyrzmam kciuki za niego
Odpowiedz
15
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 08.01.2014, 17:03 · Zgłoś
Nie kumam o kim piszesz - chyba, że jesteś tym prawnikiem...
Odpowiedz
21
@ RYSIO914
dnia 08.01.2014, 16:33 · Zgłoś
morze wreszcie ludzie i tego populiste czelusniaka kopnom [...]
Odpowiedz
20
@ Skiba
dnia 08.01.2014, 16:35 · Zgłoś
"morze" i "koponom"...
Odpowiedz
-26
@ szymon N
dnia 08.01.2014, 16:30 · Zgłoś
szczekaj szczekaj PIeSku a ja i tak cała rodzina głosuje na niego radnego czelusniaka on ma jedyny jaja w tej radzie a nie jak lekarze czy nauczyciele darmo...y z PI
Odpowiedz
-8
@ szymon N
dnia 08.01.2014, 16:29 · Zgłoś
Ludzie czytają w internecie. Mówiłem, że mądry naród jasielski zdecyduje i wybierze. I tak się stało.Tadziu, teraz też tak będzie. Skończmy z polityką zaściankowych rozgrywek kuluarowych. A mówienie przez niektórych radnych i chodzenie i mówienie po ludziach "burmistrz wziął, podarował Gamratowi 400 tys. zlotych". Zaoszczędził miejsca pracy, których jest jak kropla w wodzie, bo jak by nie - to były by zwolnienia. Burmistrz miał taki wpływ na prywatyzację spółek Skarbu Państwa jak Piłsudski miał na płaskostopie kobyłki Piłsudskiego. Od tego są parlamentarzyści, którzy nic nie robią. W tym mieście nie robią nic. A np. kto siedział w Radzie Nadzorczej Pektowinu? Wiecie kto siedział? Nie wiecie? Pan Bogdan Rzońca - zakończył Krzysztof Czeluśniak.
Odpowiedz
-19
@ szymon N
dnia 08.01.2014, 16:29 · Zgłoś
Najlepszy okres z perspektywy środków Unii Europejskiej 2006-2010 został zmarnowany przez burmistrz Marię Kurowską - mówił radny Krzysztof Czeluśniak

- Partyjniactwo powinno się skończyć. Dobro mieszkańców jest najważniejsze. Nie może być tak, jak tu niejednokrotnie mówiłem na tej sali. Pierwszy burmistrz Andrzej Kachlik. Następny burmistrz Pan Rak. Kontynuacja długofalowych wniosków dla dobra miasta po poprzedniku. Burmistrz Czernecki. Następny - kontynuacja. Nagle przyszła Pani i nie zrobiła kontynuacji. Najlepszy okres z perspektywy środków Unii Europejskiej 2006-2010 został zmarnowany przez burmistrz Marię Kurowską. Mówię to z całą odpowiedzialnością. Gdzie te inwestycję? Gdzie te miejsca pracy, kiedy były tłuste lata.Teraz kiedy jest kryzys? A wy robicie sobie partyjniactwo! - mówił Krzysztof Czeluśniak.
Odpowiedz
-16
@ danuta
dnia 08.01.2014, 16:28 · Zgłoś
To co miało miejsce w opinii Komisji sięgnęło zenitu. Koniec degrengolady i pomówień. Drodzy państwo - mówię wprost. Po zapoznaniu się, występuję do Sądu. Bo nie może być tak, że jeden radny mówi nieprawdę przciwko drugiemu radnemu. Nie może być tak, że wkłada się w usta coś, co nie miało miejsca. Skończymy politykowanie na tym etapie. Ja wiem, że jest rok wyborczy. Ja sobie zdaję sprawę. Drodzy państwo. Mój wniosek był prosty. Mój wniosek był bardzo prosty. Poparcie budżetu w tej wersji, którą przedstawił burmistrz wraz z autopoprawkami. Ja będe mówił w kampanii wyborczej kolego radny Stachaczyński, mój przyjacielu - kto namawiał do likwidacji szkół. Będe mówił z nazwiska. Ja wiem kto pisał Wam oświadczenie i wnioski. Będę wymieniał z nazwiska. Bo nie może być tak, że państwo ściągają z oświaty z ironicznym uśmiechem, a dajecie na drogę w Gorajowicach. Nie będę kredytował dróg w Gorajowicach za miejskie pieniądze. Od tego jest Starostwo. Mam nadzieję, że znajdzie to epilog w sądzie. Nie może być tak, że z ironicznym uśmiechem nie jesteście w stanie popatrzyć prosto w oczy - wiecie, że jednak prawda leży gdzie indziej - mówił Krzysztof Czeluśniak.
Odpowiedz
12
@ Dorota
dnia 08.01.2014, 18:21 · Zgłoś
Wypadałoby aby radny wiedział, który teren należy do miasta, a który do Gorajowic. Zalecam zapoznanie się z nazwami ulic i potrzebami wszystkich mieszkańców Jasła dotyczącymi infrastruktury miejskiej. Zgoda i współpraca zawsze przynoszą dobre efekty. Pewne inwestycje może miasto prowadzić we współpracy z powiatem. Życzę zgody i współpracy.
Odpowiedz
3
@ zwykły człowiek
dnia 09.01.2014, 07:45 · Zgłoś
Jestem przeciw aby środki z budżetu miasta były lokowane w tym co należy do kompetencji powiatu. NIE MOŻE BYĆ TAK, ŻE ŚRODKI MIASTA BĘDĄ ZASILAŁY STAROSTWO A PANOWIE ZE STAROSTWA BĘDĄ KUPOWALI LUKSUSOWE SAMOCHODY ABY WOZIĆ SWOJE ... Proponuję udać się do starostwa po wypis, wyrys z ewidencji gruntów, mapę lub złożyć dokumenty na Zespół Uzgadniania Dokumentacji i wówczas zobaczysz jakie to ostatnio udogodnienia dla mieszkańców powiatu wprowadził chyba Zarząd Powiatu. Zobaczysz jak nam wspaniale wydłużono czas załatwienia spraw. Żadnych pieniędzy z miasta do powiatu. MNIE NIE INTERESUJE POLITYKIERSTWO I POLITYKA, jestem bez zaangażowania w jakąkolwiek partię czy ugrupowanie ale jestem przeciwko takim działaniom, które coraz bardziej utrudniają życie przeciętnemu mieszkańcowi miasta czy też powiatu i finansowanie nietrafnych decyzji . BASTA.
Odpowiedz
-90
@ szymon
dnia 08.01.2014, 16:27 · Zgłoś
RMJ radny Czeluśniak. masz mój głos, i całej mojej rodziny . Masz gościu jaja za to cie szanuje
Odpowiedz
31
@ AG
dnia 08.01.2014, 17:22 · Zgłoś
degrengolada to ulubione słowo Grzegorza Laty , wszyscy wiemy jak ów działacz skończył .
Odpowiedz
13
@ AG
dnia 08.01.2014, 17:26 · Zgłoś
A straszenie sądami już nie da nic bo pamietamy jak to pan burmistrz posądził pana Baniaka o kłamstwa . Był rok 2006 i pan burmistrz sprawę przegrał , więc spokojnie zanim przegra kolejną warto pomysleć zanim sie zarzuci kłamstwo .
Odpowiedz
19
@ Tarzan-zan
dnia 08.01.2014, 17:30 · Zgłoś
Z całym szacunkiem, ale same stare grzyby w tym zarządzie miasta :) średnia wieku 55 lat :D
Najwyższy czas ze sceny zejść i oddać miejsce młodym...
Budżetówka idzie na emeryturę po 15 tu latach pracy a ci nie wiedzieć czemu ciągle przy korycie...
Odpowiedz
54
@ Jaslanin
dnia 08.01.2014, 17:59 · Zgłoś
Radny Czeluśniak jak zwykle - kłótnia . Był w opozycji winny był burmistrz , teraz jest w obozie burmistrza winni są radni . Pamietam że za Kurowskiej tez przy okazji budzetu zawsze wszczynał awanturę .
Odpowiedz
43
@ twtp
dnia 08.01.2014, 18:03 · Zgłoś
"To jawny przykład szukania taniego poklasku " powiedział ten co niedawno biegał po miescie z płonącą marzanną jako symbol przeciwnika politycznego . Farsa .
Odpowiedz
6
@ george
dnia 08.01.2014, 18:04 · Zgłoś
chyba mundurówka idzie po 15 latach pracy na emeryturę chciałeś powiedzieć. Młodych policjantów, strażaków itp na emeryturze od groma...i to na jak dobrze płatnej emeryturze! Jakby budżetówka tak szła to wiesz ile emerytów miałbyś do utrzymania ??? Teraz ich jest wiele, płacisz im ze swojej pensji, tylko kto młodym zapłaci jak za 50 lat pójdą na emeryturę o ile dożyją...
Odpowiedz
18
@ Robin
dnia 08.01.2014, 18:30 · Zgłoś
a ja takich kopię w [...] to pic na wodę Czelusniak na prezydenta Iraku :)
Odpowiedz
14
@ łodyniec
dnia 08.01.2014, 19:50 · Zgłoś
w [...] mózgu nie ma ,więc tym akurat bym się nie sugerował :D
Odpowiedz
11
@ ot
dnia 08.01.2014, 19:57 · Zgłoś
Bardzo proszę o odpowiedz na pytanie, co i kto mianowicie wkładał do ust radnego Czeluśniaka?Interesuje mnie to tym bardziej, że to coś(rozumiem wkładane) nie miało miejsca.
Odpowiedz
23
@ Bolo
dnia 08.01.2014, 20:55 · Zgłoś
No i teraz wiecie jak radny Czeluśniak w każdych wyborach wygrywa w cuglach. Troszkę krzyku, tupania a "[...] to kupi" jak mawiał klasyk. Szymon gratulacje.
Odpowiedz
6
@ fan
dnia 09.01.2014, 10:02 · Zgłoś
radny czelusniak nie posiada prawo jazdy to po co drogi,oswiata wazna ale ta dziura umiera wszyscy młodzi wyjezdzaja to dla kogo tyle szkól.panowie radni juz sie wykazali.podziekujemy w wyborach.wystarczy zawodowych radnych.czemu radny czelusniak nie protestowal na podniesienie wyplat radnych.
Odpowiedz
6
@ błazenada
dnia 09.01.2014, 10:34 · Zgłoś
najwyzszy czas wziasc sie do roboty a nie aktorzyc... czelusniak
Odpowiedz
2
@ Jaro
dnia 09.01.2014, 13:11 · Zgłoś
On nawet wygląda jak by przyleciał z Centuriona.
Odpowiedz
0
@ ewa
dnia 12.01.2014, 14:40 · Zgłoś
george -kto Ci bronił zostać pracownikiem mundurówki?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.