Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Konkurs na kartkę wielkanocną burmistrza rozstrzygnięty

6

Praca wykonana przez Adama Górkę, ucznia Szkoły Podstawowej nr 2, zwyciężyła w tegorocznym konkursie na oficjalną kartkę wielkanocną burmistrza Jasła, Andrzeja Czerneckiego.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek oświatowo-wychowawczych z terenu miasta. Poza nagrodą główną, wyróżniono po jednej kartce z każdej placówki.

Do konkursu zostało zgłoszonych blisko 200 prac, które oceniło jury pod przewodnictwem Anny Brożyny, plastyka z Jasielskiego Domu Kultury. Jednym z warunków konkursowych było wkomponowanie w świąteczną kartkę herbu miasta.

Nagrody laureatom wręczył burmistrz A. Czernecki podczas uroczystego spotkania zorganizowanego 16 kwietnia br. Wszystkie zgłoszone kartki zostały rozesłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji i organizacji współpracujących z Miastem Jasłem. Komisja konkursowa wyłoniła jednego zwycięzcę i przyznała 13 wyróżnień: I nagroda trafiła do Adama Górki ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wyróżnienia otrzymali: Maria Frydrych – Szkoła Podstawowa nr 1, Szymon Zabawa – Szkoła Podstawowa nr 7, Amelia Bigos – Szkoła Podstawowa nr 10, Amelia Kowal – Zespół Szkół Miejskich nr 2, Damian Orlikiewicz – Społeczna Szkoła Podstawowa, Katarzyna Ślusarczyk – Gimnazjum nr 2, Michał Gryga – Placówka Wsparcia Dziennego „Arka Młodych”, Kinga Fryszkowska – Świetlica „Czarodzieje”, Kaja Szewczyk – Świetlica „Promyki”, Oliwia Jarecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Julia Jachimowska – Szkoła Podstawowa nr 4, Karolina Bożek – Szkoła Podstawowa nr 4, Maciej Pawlik – Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12.

UMJ

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ czekoladka
dnia 20.04.2014, 21:46 · Zgłoś
Gratulacje też dla Karoliny!
Odpowiedz
1
@ WB
dnia 18.04.2014, 17:05 · Zgłoś
Gratulacje Julka.
Odpowiedz
0
@ Ojciec i matka
dnia 18.04.2014, 14:15 · Zgłoś
Burmistrz wśród szkolnej dziatwy. Piękne i wzruszające. A i promocyjnie wartościowe. Chyba...
Odpowiedz
3
@ serafin
dnia 18.04.2014, 08:17 · Zgłoś
a zsm nr 5 gdzie znowu bez nagrody- zapomnieli na kartce umieścić herb poen-?
Odpowiedz
2
@ Kumpel
dnia 17.04.2014, 22:33 · Zgłoś
Gratulacje dla zwycięzcy konkursu - Adama. Znam go. Pozdrawiam.
Odpowiedz
-1
@ a
dnia 18.04.2014, 18:34 · Zgłoś
Na tej kartce powinno pisać: "Pustych obietnic życzy "Burmiszcz"".
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.