Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Konrad Mucha młodzieżowym reprezentantem Polski

13
Ważnym wydarzeniem sportowym w naszym powiecie był wyjazd Konrada Muchy na międzynarodowy turniej siatkarski „Mini EEVZA” do Cetniewa (5-7.12.2008).


Konrad jest uczniem Gimnazjum nr 1 w Jaśle i zawodnikiem UKS MOSiR Jasło (trener Leszek Wierzgacz). W listopadzie na tzw.”Campie”, który odbył się w Spale, wyłoniona została reprezentacja Polski kadetów w siatkówce chłopców. „EEVZA” to angielska nazwa siatkarskiej strefy wschodnioeuropejskiej. Siedziba strefy znajduje się w Rydze i należy do niej osiem państw, spośród których pięć wystąpiło na turnieju w Cetniewie.

Nasi zawodnicy wygrywali kolejno z Białorusią (3-0), Estonią (3-0) i Litwą (3-0), by w ostatnim meczu przegrać z Rosją 2-3 (mimo że prowadzili już w setach: 2-0 i 27-26).




Trenerem reprezentacji kadetów jest Maciej Zendoł, który mimo porażki w finale imprezy, dostrzega duży potencjał drużyny.

We wszystkich meczach na pozycji środkowego występował Konrad Mucha. Nazwiska jego kolegów z zespołu mogą być znane kibicom dopiero za kilka lat, gdy uda im się zaistnieć w drużynach ligowych, ale jako ciekawostkę można zwrócić uwagę na dwa z nich: Jakub Wagner- wnuk słynnego trenera reprezentacji mężczyzn z lat siedemdziesiątych, oraz Bartosz Luks- syn znanego w środowisku siatkarskim trenera.


Przed Konradem jeszcze daleka droga do gry w silnych drużynach ligowych, a być może także reprezentacji. Ale już teraz zrobił pierwszy krok w dobrym kierunku. Warto trzymać kciuki za dalszy rozwój jego kariery.


Kazimierz Bobula

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sito
dnia 29.12.2008, 12:52 · Zgłoś
mój kolega:D
Odpowiedz
0
@ :):)
dnia 28.12.2008, 15:57 · Zgłoś
czyli już moge sie chwalić ze chodziłam z Tobą do klasy Muszka xDD :*
Odpowiedz
0
@ xDD
dnia 28.12.2008, 11:01 · Zgłoś
Ćwiczyliśmy za blokiem :D :D
Odpowiedz
0
@ drimacus
dnia 25.12.2008, 20:25 · Zgłoś
Dobra dobra, nie zapomnij że mi bulke z sosem wisisz za zakład :D:D:D
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 23.12.2008, 20:17 · Zgłoś
no gratulejszyn Musza. ;)):D
Odpowiedz
0
@ Czyże z Gamratu
dnia 20.12.2008, 18:27 · Zgłoś
Konrad gratulacje i zamawiamy u ciebie bilety na mecz w reprezentacji Polski - seniorów
Odpowiedz
0
@ KtoŚ
dnia 20.12.2008, 16:40 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ normal
dnia 20.12.2008, 10:44 · Zgłoś
Konrad to bardzo fajny chłopak, który potrafi zarazić uśmiechem.Trzymam za Niego kciuki:)
Odpowiedz
0
@ Sąsiad
dnia 19.12.2008, 23:24 · Zgłoś
A na dodatek zdycyplinowany i grzeczny chłopak.
Odpowiedz
0
@ paula
dnia 19.12.2008, 19:12 · Zgłoś
gratulacje tak 3maj! :)
Odpowiedz
-1
@ wuju
dnia 19.12.2008, 18:25 · Zgłoś
Brawo i powodzenia!!
Odpowiedz
-1
@ KaśŚ
dnia 19.12.2008, 17:55 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
-1
@ truskawka
dnia 19.12.2008, 17:07 · Zgłoś
Cały tato!!! IrekB)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.