Konrad Mucha reprezentantem Polski Kadetów
29
W dniach 17-23.11.2008 podczas konsultacji naborowych do reprezentacji Polski Kadetów rocznik 1993 powołano z pośród 32 zawodników z całej Polski 12-to osobową Reprezentację Polski. Do tej reprezentacji, która w Mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) zmierzy się z Białorusią, Estonią i Rosją powołany został zawodnik UKS "MOSiR" Jasło: KONRAD MUCHA."Nigdy Nie spodziewałem się, że w tak krótkim czasie uda mi się osiągnąć tak znaczący sukces, tym większym zaskoczeniem było powołanie do głównej kadry, a totalnym ciosem prawdopodobieństwo o grze w pierwszej szóstce, tym bardziej cieszy fakt iż spełniam swe marzenia, mam nadzieję że na zbliżających się mistrzostwach państw wschodnio-europejskich odniesiemy oczekiwany sukces." - powiedział Konrad Mucha.
Więcej szczegółowych informacji na stronie "Wszystko o jasielskiej siatkówce"
Marek Bajorek
