Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Korona Rzeszów lepsza od Czarnych Jasło

33

Seria zwycięstw Czarnych Jasło, została przerwana przez Koronę Rzeszów. Jasielska drużyna, w wyjazdowym spotkaniu 10. kolejki IV ligi podkarpackiej uległa gospodarzom 0:3.

Czarni Jasło, po trzech zwycięstwach z rzędu, odniesionych w meczach przeciwko Lechii Sędziszów Małopolski, Partyzantowi Targowiska oraz Stali Sanok, musieli przełknąć gorycz porażki w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Rzeszów. Gospodarze pewnie pokonali jasielską drużynę 3:0. Hat tricka w sobotnim starciu zaliczył Paweł Piątek.

Już w najbliższą środę (9 września), Czarni zmierzą się na własnym boisku z Wisłokiem Wiśniowa.  

Czarni Jasło wystąpili w składzie: Lepucki - Sowa, Sabik, Myśliwiec (C),  Szydło -Kiełtyka, Urban, Mastaj, Wietecha, Setlak - Kulish oraz Niemczynski, Dziedzic, Mchedlidze, Stefanik.

MD

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ stary kibic
dnia 11.09.2020, 20:53 · Zgłoś
Sponsora !?- do roboty
Odpowiedz
-2
@ JKS Fan
dnia 09.09.2020, 21:47 · Zgłoś
Nic się nie stało, gramy dalej o zwycięstwo w następnym meczu, chłopacy do boju tylko 3 punkty
Odpowiedz
3
@ do czarny
dnia 09.09.2020, 18:48 · Zgłoś
czarni przegrywaja hejterzy sie oddzywaja!!!
Odpowiedz
-3
@ XD
dnia 09.09.2020, 18:11 · Zgłoś
Jak zawsze, nic nowego
Odpowiedz
0
@ Tur
dnia 09.09.2020, 16:10 · Zgłoś
Tak jak pisałem do przerwy będzie 0 - 1 i już tak jest w 5 minucie
Odpowiedz
-2
@ Ile?
dnia 09.09.2020, 17:47 · Zgłoś
Szkoda że nie trafiłeś reszty wyniku ;) To ile w plecy kolego popłynąłeś? 10zł?
Odpowiedz
3
@ Obiektywny
dnia 08.09.2020, 21:01 · Zgłoś
Łodyniec kiedy wreszcie się zamkniesz
Odpowiedz
3
@ Ile?
dnia 09.09.2020, 08:39 · Zgłoś
Przecież jego to cieszy jak go "karmicie" ;) Dziwicie się że pisze tutaj, jak dla niego to rozrywka, a tutaj mu przynajmniej odpowiadają ;)
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 09.09.2020, 13:37 · Zgłoś
Zamknąłem się ,ale sami pompujecie balonik ,więc muszę odpisać .
Nic się nie stało ! Chłopoki nic się nie stało!
Odpowiedz
-3
@ łodyniec
dnia 08.09.2020, 19:12 · Zgłoś
Już nie długo ...coraz bliżej... czarny zacznie swój post pisać :
Nic się nie stało! Chłopoki nic się nie stało!
Odpowiedz
-5
@ Tur
dnia 08.09.2020, 12:46 · Zgłoś
W STS stawiam 0-2, do przerwy 0-1
Odpowiedz
-1
@ Xyz
dnia 09.09.2020, 17:56 · Zgłoś
I chyba Cie nie pyklo
Odpowiedz
-5
@ Czarny
dnia 08.09.2020, 11:46 · Zgłoś
Podpisuje się pod waldekpoziom, pewne 0 - 2.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 08.09.2020, 18:56 · Zgłoś
pewne jest to że jesteś zwykłym [...]
Odpowiedz
0
@ X
dnia 08.09.2020, 20:19 · Zgłoś
czarni przegrywaja hejterzy swietuja
Odpowiedz
-10
@ waldekpoziom
dnia 08.09.2020, 11:29 · Zgłoś
z taką grą jak pokazali w rzeszowie to se czarni mogą grać w A klasie ... z czym do ludzi ? ??
Zobaczycie z Wiśniową jakie baty dostanie Jasło...
Odpowiedz
-1
@ kib
dnia 07.09.2020, 16:25 · Zgłoś
Czy z Wiśniową zagrają Munia i Szopa ? Ktoś coś wie
na ich temat.
Odpowiedz
6
@ A
dnia 07.09.2020, 17:41 · Zgłoś
A po co Szopa? Żeby znów osłabiać drużynę?
Odpowiedz
4
@ fanatics
dnia 08.09.2020, 11:48 · Zgłoś
Szopa jeszcze wam pokarze niedowiarki jak sie w piłke gra a Munia zostawił Czarnych i zrezygnował z gry w tej rundzie.
Odpowiedz
12
@ Urzędnik
dnia 07.09.2020, 15:42 · Zgłoś
Korona ma budżet na seniorów 300 tysięcy,Czarni 75 tysięcy. Zawodnicy z Załęza ,których sponsorem jest firma Watkem maja umowy finansowe na poziomie 2-3 tys. miesięcznie.Jeśli komus nie podobają sie wyniki JKS to ta osoba niech sponsora strategicznego znajdzie i potem niech wymaga od chłopaków żeby mecz za meczem wygrywali.
Odpowiedz
1
@ Mat
dnia 07.09.2020, 16:13 · Zgłoś
Sponsora strategicznego to niech
Zarząd szuka.
Odpowiedz
-1
@ x
dnia 07.09.2020, 16:31 · Zgłoś
to teraz winny budzet?nie zawodnicy?
Odpowiedz
7
@ Fan
dnia 07.09.2020, 17:37 · Zgłoś
A powinien burmistrz albo europoseł gdyby zależało im na Jaśle i sporcie.Miwlec i europoseł Poręba najlepszym przykladem
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 07.09.2020, 18:09 · Zgłoś
Zawsze jest ktoś winny ,tym razem trafiło na budżet . A co byś napisał gdyby przegrali mając taki sam budżet ? Pewnie że trener do wymiany albo że to przez [...].
Są słabsi i tyle .
Odpowiedz
-4
@ robbo
dnia 07.09.2020, 18:14 · Zgłoś
Przez to ze z huty za bardzo dymilo z komina
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 08.09.2020, 18:55 · Zgłoś
słaby to ty jesteś z tymi twoimi wypocinami
Odpowiedz
0
@ X
dnia 08.09.2020, 20:19 · Zgłoś
czarni przegrywaja hejterzy sie odzywaja
Odpowiedz
-4
@ Tedy
dnia 07.09.2020, 15:24 · Zgłoś
I znowu przegrali, i jak zwykle po porażce jest wytłumaczenie.
Odpowiedz
11
@ czarny
dnia 07.09.2020, 13:49 · Zgłoś
Nic się nie stało . Korona to faworyt do awansu. W środę ż Wiśniową gramy o zwycięstwom Panowie. Jestwśmy z wami .
Odpowiedz
-12
@ łodyniec
dnia 07.09.2020, 14:08 · Zgłoś
W środę napiszesz to samo . Nic się nie stało.
Odpowiedz
7
@ piknik
dnia 07.09.2020, 14:56 · Zgłoś
Tacy jak Ty zakładali, że Czarni meczu nie wygrają, spokojnie w środę trzeba zapunktować!
Odpowiedz
3
@ emanuel do czarny
dnia 07.09.2020, 16:30 · Zgłoś
witaj bracie z plemienia kikuju ja tylko jedno:czarni przegrywaja hejterzy sie odzywaja!!!
Odpowiedz
6
@ do łodyniec
dnia 07.09.2020, 22:54 · Zgłoś
Łodyńcu naprawdę smutne i puste musi być Twoje życie Ty płytki i prosty [...]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.