Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Korzystasz z Orlika - wypełnij ankietę

5

W celu umożliwienia mieszkańcom osiedli oraz gmin uprawiania sportu wybudowano boiska sportowe w ramach programu ,,ORLIK'. Z uwagi na krytyczne głosy dotyczące stanu technicznego oraz prowadzonych zajęć Fundacja rozwoju Kultury Fizycznej i Ministerstwo Sportu uruchomiło program badawczy pod nazwą ,,Lokalny Animator Sportu 2016", którego celem jest pozyskanie opinii od osób dorosłych uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Lokalnego Animatora Sportu na boiskach ,,ORLIK".

fot. Archiwum

Swoją opinię dotyczącą tych problemów można wyrazić poprzez wypełnienie ankiety pod linkiem zamieszczonym poniżej w terminie do dnia 10 października 2016 r.

http://lime.mrcconsulting.pl/index.php/619693/lang-pl

Ankieta jest anonimowa.

Jeśli masz znajomych korzystających z zajęć organizowanych na Orlikach, zaproś ich do wypełnienia ankiety, udostępnij informację dalej.

Serdecznie dziękujemy

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
2
@ obsrewator
dnia 05.10.2016, 12:30 · Zgłoś
Orliki wybudowano za rządów PO i PSL i
uważam to za dobry pomysł,więc obecna władza szuka czegoś żeby powiedzieć Znowu wina Tuska
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 05.10.2016, 14:07 · Zgłoś
Nie obchodzi mnie żadna partyjna mafia. Chcę by każda inwestycja UM w Jaśle była wykonana starannie, a następnie zarządzana "pro publico bono". W przypadku jasielskich orlików tak nie jest.
Odpowiedz
5
@ orlik
dnia 04.10.2016, 12:09 · Zgłoś
Lokalny animator sportu powinien mieć wiekszą swobodę w organizacji zajęć na orliku, zarówno [...] jak i dla dzieci, jest wielu młodych którzy graja w koszykówkę, nie mają swojej ligi, czy jakiegos turnieju, nie pamiętam żeby w Jaśle odbył się jakiś otwarty turniej w koszykówkę, piłkę nożną czy siatkówkę
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 04.10.2016, 23:42 · Zgłoś
W Jaśle mogą odbywać się tylko imprezy przy współudziale UM. Wszystkie inne są niemile widziane. Patrz Liga Orlika, Liga Sokoła. Spróbujcie coś zorganizować na obiektach UM, bez wsparcia finansowego z UM. Bez politycznego wsparcia NIEMOŻLIWE. Paradoks? Nie. Taka impreza dla urzędników jest bezwartościowa, bo nie mogą sobie jej wpisać do swoich sprawozdań, podsumowań itd.
Odpowiedz
6
@ o dyr
dnia 04.10.2016, 10:01 · Zgłoś
pewnie jakiemus proboszczowi przeszkadza ze zablisko koscioła...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.