Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Koszmarna końcówka sezonu, Czarni prawie w V lidze

36
Już czwartą porażkę z rzędu ponieśli zawodnicy Czarnych Jasło, tym razem na własnym stadionie z drużyną Błękitnych Ropczyce. Po wczorajszym spotkaniu nasz zespół zajmuje 13 pozycje w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Jeżeli w następnym meczu wygra, a drużyny Sokół Nisko (34) lub Igloopol Dębica (35) przegrają uda nam się pozostać w 4 lidze.


W wyniku fatalnej końcówki sezonu Czarni znaleźli się w strefie spadkowej i muszą liczyć na potknięcie się drużyn okupujących strefę spadkową oraz wygrać następny mecz. Pewne spadku są obecnie Lechia Sędziszów Małopolski, Czuwaj Przemyśl i Zryw Dzikowiec, czy nasza drużyna dołączy do tej trójki? Wszystko na to wskazuje, ale trzymamy kciuki do końca.

To czy nasza drużyna pozostanie w 4 lidze będzie jasne już za trzy dni kiedy to rozegramy mecz o „być albo nie być”, a zarazem ostatnie w tym sezonie spotkanie. Czarni zagrają z Kolbuszowianką Kolbuszowa, z którą w poprzedniej rundzie wygrali 3-1.

Relację LIVE z tego meczu przeprowadzi portal jaslo4u.pl. Zapraszamy!!!


kk

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
0
@ olo
dnia 14.06.2009, 20:19 · Zgłoś
ale obciach i [...]. u nas na kotlinie lepiej grają chłopaki z bloków bo im się chce. rozkurzyć ten [...] klub na cztery wiatry!!!
tylko wstyd i żenada.
Odpowiedz
0
@ edi
dnia 13.06.2009, 20:23 · Zgłoś
Rosłem z tą drużyną, wychowałem się z tą drużyną,kochałem tą drużynę,a dzisiaj przeżywam
wielki ból.Jest mi przykro i wielki wstyd za to
co uczynił cały zarząd tego historycznego jasielskiego rodzynka. W przeciągu 2 lat poraz kolejny nasz kochany klub jest w okręgówce.Czyja to wina oco wtym wszystkim chodzi jaki cel w tym wszystkim. W Sanoku 3liga
a w jaśle 5liga.
Odpowiedz
0
@ e
dnia 13.06.2009, 20:01 · Zgłoś
moderator wyrzuca komentarze nawet takie które nie zawierają wulgaryzmów. za to przedstawiają prawdę o jasielskiej piłce
Odpowiedz
0
@ dder
dnia 13.06.2009, 19:12 · Zgłoś
daniło i wegrzyn do jedlicz !
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 13.06.2009, 18:56 · Zgłoś
No i sprawdziły się przepowiednie że p. J Daniło jasielską drużynę potrafi tylko spuszczać do niższej ligi .Gratulacje dla zarządu za celny transfer tego pana do Jasła. To JUŻ BYŁO jest poraz drugi.
Odpowiedz
0
@ leśmian
dnia 13.06.2009, 18:55 · Zgłoś
1:1 w Kolbuszowej i żegnaj IV ligo...
wymarzony jubileusz,gratulacje a raczej kondolencje!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.06.2009, 15:58 · Zgłoś
nie prawie tylko juz w V lidze :D:D:D bravo wegrzyn ****** jeden ;/;/
Odpowiedz
0
@ kibic 03
dnia 12.06.2009, 17:12 · Zgłoś
Awans był,była wielka feta.Minął rok i po zawodach
koniec marzeń,tak wygląda piłka w Jaśle.Tak było
hucznie w Cisnej, tak będzie w przyszłym roku w
Targowiskach.Armią zaciężną można wygrać bitwę a nie wojnę "zobaczycie".Zeby w 40-tyś.mieście nie znaleść 11 piłkarzy k o m p r o m i t a c j a.........
Odpowiedz
0
@ do ja i tym podobnyc
dnia 12.06.2009, 16:49 · Zgłoś
człowieku przestań płakać tylko sam się weź do roboty. Wielki Płacz i hasła w stylu "zróbcie coś" świadczą o tym że w społecznej świadomości przeciętnego jasielskiego kibica taki stn rzeczy to wina wszzstkich tylko nie jego. Proponuję by każdy kto ma jakiś kontakt ze sportem zajął się swoją robotą i tak np. politycy a właściwie urzędnicy miejscy dawali kasę ale tylko na sport dzieci i młodzieży. Zawodnicy niech trenują ze świadomością że trenują w pierwszej kolejności dla siebie i tylko po to by się doskonalić pod każdym względem (a nie po to by zarobić kasę). Mądry trener na pewno to zauważy, kibice będą zadowoleni że zawodnikom zależy i nie będą psów wieszać nawet po przegranym meczu. Co do prezesów i zarządów to uważam że na jasielskie warunki te funkcje może pełnić każdy, bez specjalnych kwalifikacji, bo do takich ludzi którym "się chce" wyniki przyjdą same a za nimi sponsorzy. Niestety to wymaga czasu (według mnie około 5 lat) by zmiany sposobu myślenia o sporcie mogły się ukorzenić w jasielskim społeczeństwie.
Odpowiedz
0
@ prognotyk
dnia 12.06.2009, 15:51 · Zgłoś
Spokojnie spokojnie Jurek Daniło zreszta długoletni trener Kolbuszowianki Kolbuszowa pewnie załatwi 3 punkty w Kolbuszowej bo oni juz wysztko mają gotowe teraz tylko modlmy sie zeby Nisko i Iglopool przegrał kiepsko by to bylo gdyby na 100 lecie była by okręgowka. A tak nawiasem do drużyny panowie troche wiecej zaanagżowania i chęci walki jak chociazby w meczu z Karpatami bo z taka grą to rzeczywiscie do 5 ligi. Najbardziej szkoda dwójki bo sobie awans praktycznie zapewnili a tu niepowidzenie. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ OKS
dnia 12.06.2009, 15:48 · Zgłoś
Hahahaha Sprowadźcie więcej gwiazd to spadniecie do klasy C <lol2>
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 12.06.2009, 08:19 · Zgłoś
nie będzie nigdy w jaśle piłki jak nie zaczniemy stawiać na szkolenie młodzieży , dzieci itd.. oczywiście ze mamy jeden rocznik który ostatnio wygrywa turnieje ale to nie wystarczy , panowie radni , pani burmistrz zacznijcie od podstaw , od bazy sportowej mam na myśli boiska sportowe w szkołach których jest kompletny brak, przecież tam jest najwięcej dzieciaków których w młodym wieku mozna zachecić do gry , a czym tu zachęcic , dziurawymi nierównymi boiskami starymi asfaltowymi? miasto nic w tym kierunku nie robi , kompletnie nie obchodzi ich dobro dzieci , młodziezy, mają to gdzieś , najchętniej zamnknęli by szkoły bo ich dużo kosztuje utrzymanie. szkolic młodzież i jeszcze raz szkolić, i jeszcze jedna sprawa, trener daniło zarabia w klubie ok 3 tyś a trenerzy w uks mosir jasło po ok 250zł, czy to jest normalne, pani burmistrz wpompowała pieniadze w czarnych i co, i nic spadek, zastanówcie sie panowie odpowiadający za to w miescie czy nie lepiej zmotywowac trenerów od młodziezy chociażby wiekszymi zarobkami, bo żadnym mieście takim jak jasło nikt za takie pieniądze nie poświęca swojego czasu, to jest jałmużna nie zarobki trenerów którzy poświęcaja mnostwo czasu młodzieży, może nawet wiecej niż terner daniło, takia jest niestety prawda, zróbcie coś w tym kierunku bo za parę latek zamiast stadionu w jaśle będzie hipermarket
Odpowiedz
0
@ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dnia 11.06.2009, 23:04 · Zgłoś
sadzac po niektorych zawodnikach z naszej druzyny to jesli chodzi o wczorajsza pierwsza polowe i mecze z zurawicą, lechią, czy lezajskiem ci zaodnicy odczuwaja jeszcze przemeczenie po meczach na zimowych turniejach i na lidze halowej bo sadzas po ich zaangazowaniu wola tam biegac i cwaniakowac, niektorzy z nich nawet pluca w hali wypluwali to jest chyba cala prawda, mam jednak jeszce nadzieje ze sie utrzymamy nie usmiecha mi sie ogladac w jasle np lesnika baligrod.......
Odpowiedz
0
@ hem
dnia 11.06.2009, 21:59 · Zgłoś
do jaselka [...] i hem sa wyrzuceni z forum
Odpowiedz
0
@ [...] z jasla
dnia 11.06.2009, 21:18 · Zgłoś
100 lat klubu i 5 liga hahaha. zaa nidlugo przy takiej grze pierwszy zespol CZARNYCH bedzie przegrywal z OKSem SOBNIOW
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 11.06.2009, 21:15 · Zgłoś
Teraz niema 5 ligi. Jeśli spadną Czarni a ich 2 drużyna awansuje z A klasy to się spotkają w tej samej OKRĘGOWEJ lidze
Odpowiedz
0
@ mun
dnia 11.06.2009, 20:22 · Zgłoś
smieszne!!! W. [...] bo to jest tylko juz tragedia! przeciez tobie tylko w glowie kasa, kasa, kasa,I Danilo jedzie z toba na tym samym wozku!!! tragedia! ludzie trzeba sie za nich wziasc i wywalic wszystkich stamtad!!!
Odpowiedz
0
@ jaś
dnia 11.06.2009, 18:16 · Zgłoś
na 100-lecie Prezes nam obiecał 3lige i widać dotrzymuje słowa
Odpowiedz
0
@ Prawdziwy kibic
dnia 11.06.2009, 18:14 · Zgłoś
Nawet w V lidze mego klubu sie nie wstydze!
Odpowiedz
0
@ NIEZNAJOMY
dnia 11.06.2009, 17:35 · Zgłoś
BRAWO BRAWO DLA PREZESA NIECH DALEJ ZADZI TYM KLUBEM DAL BYS SOBIE SPOKOJ CZLOWIEKU
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 11.06.2009, 17:07 · Zgłoś
W grze Czarnych nie ma radości z gry a co za tym idzie nic nie wychodzi i dlatego jest porażka za porażką. Samą chęcią się meczów nie wygra( to samo dotyczy gry naszej reprezentacji).
Odpowiedz
0
@ Trener
dnia 11.06.2009, 16:12 · Zgłoś
Teraz niech oddadzą pieniądze, które dostali z miasta i przeznaczyć na sekcje prowadzone uczciwie.
Odpowiedz
0
@ gbh1976
dnia 11.06.2009, 15:45 · Zgłoś
Jaka gra takie wyniki:(
Odpowiedz
0
@ Zuza
dnia 11.06.2009, 15:25 · Zgłoś
bez obrazy dla kibicow-ale wasze zachowanie czasem mnie drazni,jednak w tej sytuacj raz.niedziwie sie wam dwa.jest mi was naprawde szkoda,taki wysilek przy rozwalaniu i gimnastyka a tu nic hahah tylko na marne spalone kalorie haha
Odpowiedz
0
@ były członek klubu
dnia 11.06.2009, 14:45 · Zgłoś
Tak to prawda nie ma wogole walki/.. niech im wiecej kasy dadza.. a juniorzy tez walkowery ..to jest smieszne jak tak mozna ..ale skoro juniorzy nie chca grac to wina jest w władzach..zmiany trenreow kierownikow prezesow ..bo inaczej nie bedzie nic..a nawiasem mowiac prezesem jest od dawna pan.J.W. anie jak kazdy mowi M.W on nie ma pojecia ....mamy 5 lige !!
Odpowiedz
0
@ kibic2
dnia 11.06.2009, 14:27 · Zgłoś
tak wiecej kasy na czarnych hahaha wole sobie jechac do Nowego Sacza na Sandecje /wstyd zeby w jasle byla v liga tylo kasy idze na czarnych to powinna byc nawet 3 ale jak oni wola sobie kupic nowe auta to szkoda gadac taka mamy polityke w jasle;/
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 11.06.2009, 13:23 · Zgłoś
NA 100-lecie 5 liga 5 liga JASEŁKO
Bójcie się [...] do 5 ligi wracamy
Odpowiedz
0
@ Zuza
dnia 11.06.2009, 13:10 · Zgłoś
Gratulacje hahahahah !!hahah - i niech starczy.
Odpowiedz
0
@ czarny lotos25
dnia 11.06.2009, 13:06 · Zgłoś
mam pytanie wie ktos jak sie wyrejestrowac z forum czarnych jaslo
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 11.06.2009, 13:00 · Zgłoś
A kiedyś Pan Zdzisław Żmigrodzki, gdy zostawał trenerem "Czarnych" rzekł: Nie ma drużyny, która nie przegrywa meczy. Ale gdy kibice widzą, że zawodnicy schodzą z boiska ze zmęczenia na czworakach po przegranym meczu to będą piłkarzom bić brawo :D I jego zawodnicy tak grali :D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.06.2009, 12:46 · Zgłoś
Prezesa na taczki i jego tatusia
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 11.06.2009, 12:31 · Zgłoś
nie pieprz to co zarabiają w jaśle piłkarze to z innych klubów IV ligowych mogą im pozazdrościć
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 11.06.2009, 12:23 · Zgłoś
dobre zdjęcie :)- na kolana:)
Odpowiedz
0
@ fgd
dnia 11.06.2009, 12:17 · Zgłoś
no to tyle, teraz na mecze bedziemy do sącza jeżdzić ;(
Odpowiedz
0
@ Kibi
dnia 11.06.2009, 10:14 · Zgłoś
Widocznie Gamrat za mało kasy pompuje w chłopaków. Szkoda tych pieniedzy na takie partactwo Panie prezesie!!!!
Odpowiedz
0
@ Kosiarka
dnia 11.06.2009, 09:31 · Zgłoś
Teraz wygnać na zieloną trawkę prezesów!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.