Krav Maga na hali MOSiR-u
16
Dnia 9 maja 2009r. w godz. 9.00-11.00 na obiekcie hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się pierwsze seminaria nowej sekcji Krav Maga.

Koszt 2-godzinnych zajęć wyniesie 15zł. Trening przeprowadzi mieszkający w Rzeszowie instruktor Andrzej Płaza.
Jest to wyjątkowe wydarzenie sportowe ze względu na to że system walki Krav Maga na naszym terenie stanowi abstrakcję, chociaż w obrębie kraju cieszy się olbrzymią popularnością.
Serdecznie zapraszamy do udziały w zajęciach osoby z ukończonym 16-tym rokiem życia.
Przemysław Sajdak

Koszt 2-godzinnych zajęć wyniesie 15zł. Trening przeprowadzi mieszkający w Rzeszowie instruktor Andrzej Płaza.
Jest to wyjątkowe wydarzenie sportowe ze względu na to że system walki Krav Maga na naszym terenie stanowi abstrakcję, chociaż w obrębie kraju cieszy się olbrzymią popularnością.
Serdecznie zapraszamy do udziały w zajęciach osoby z ukończonym 16-tym rokiem życia.
Przemysław Sajdak
