Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Król disco polo porwał publiczność w Przysiekach

33

Występ discopolowego wokalisty Tomasza Niecika stanowił główne wydarzenie jubileuszowej X edycji Festynu Parafialnego w Przysiekach. Zgromadzona na nim publiczność miała okazję bawić się również przy piosenkach Mateusza Mijala i Avinion Dance, oraz korzystać z wielu innych przygotowanych dla niej przez organizatorów atrakcji.

<<FOTORELACJA 1>>

<<FOTORELACJA 2>>

Festyn, który zorganizowany został na przysieckim boisku sportowym rozpoczął się późnym popołudniem. Zainaugurowały go zabawy, gry i konkursy dla dzieci, które odbyły się przy akompaniamencie śpiewu młodych artystów kształcących się w Gminnym Ośrodku Kultury w Skołyszynie oraz uczniów Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Przysiekach. Następnie każdy uczestnik imprezy mógł wziąć udział w różnego rodzaju konkursach z nagrodami, obejrzeć pokaz technik judo w wykonaniu zawodników UKS ASW Judo Jasło, zapoznać się z wyposażeniem samochodu strażackiego jednostki ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz sprawdzić swoje umiejętności z zakresu strzelania z wiatrówki do celu. Najmłodsi mogli również poddać się zabiegom malowania twarzy oraz korzystać z atrakcji specjalnie przygotowanego na okoliczność festynu placu zabaw – na który złożyły się m.in. trampolina do skakania oraz dmuchane zjeżdżalnie. 

Pierwszą muzyczną gwiazdą imprezy był Mateusz Mijal. Pochodzący z Jasła wokalista z kręgu nurtu muzyki pop w krótkim recitalu zaserwował publiczności swoje największe hity, m.in. „Niech się ludzie śmieją” oraz „Coś na później”. Nie zabrakło również utworu „Winny”, który były frontman formacji „Chłopacy” oraz ex-muzyk Ich Troje nagrał wspólnie z Liberem. Po zakończeniu minikoncertu Mateusza na scenie odbył się konkurs zręcznościowy dla par – tytuł jego zwycięzcy zdobyła para pochodząca z miejscowości Kąty.

Kolejnym muzycznym akcentem festynu był występ dowodzonego przez Mateusza Trzaskalskiego Avinion Dance, założonego w Kutnie zespołu z pogranicza disco-polo i dance. Ze sceny popłynęły dźwięki m.in. najbardziej znanych przebojów z jego repertuaru – „Oj oj oj (Co ty ze mną robisz)”, „Ruszaj ciałem”, „Ty i ja” oraz „Algorytm rozkoszy”.

Punktem kulminacyjnym festynu był koncert Tomasza Niecika, czołowego przedstawiciela polskiej sceny disco-polo. Jego muzyka porwała licznie zgromadzoną przed sceną publiczność, która żywiołowo reagowała na niemal każdą kolejny utwór piosenkarza. Wśród hitów, jakie wybrzmiały z głośników nie mogło zabraknąć „Czterech osiemnastek” oraz „Siedemnastek” – muzycznych wizytówek Niecika, który w Przysiekach wystąpił w towarzystwie dwóch tancerzy oraz perkusisty. Pod koniec swojego energetycznego show rzucił on w stronę widowni płytę, na której zarejestrowane zostały jego najnowsze kompozycje – walka o złapanie krążka była bardzo zacięta. Czołowy polski discopolowiec schodząc ze sceny pożegnany został gromkimi brawami.

Podczas trwania imprezy jej uczestnicy mogli korzystać z oferty kilku stoisk gastronomicznych oraz wziąć udział w loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami. Dochód z cegiełek, stanowiących bilet wstępu na festyn przeznaczony zostanie na dokończenie prac remontowych przeprowadzanych w miejscowym kościele. Finałem X Festynu Parafialnego w Przysiekach była zabawa ogrodowa przy dźwiękach zespołu Metrum.


Trzy osoby będące uczestnikami pikniku będą mogły pojechać do Warszawy i zwiedzić budynek polskiego parlamentu – wycieczka ta stanowiła nagrodę dla zwycięzców okolicznościowego losowania biletów wstępu na imprezę. 

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lola
dnia 14.07.2014, 21:27 · Zgłoś
festyn to dopiero będzie w skołyszynie!!! bayer full to jest toooo !!! ten gość daje czadu chociaż jest starszy, jestem młoda i nie wstydzę się że słucham disco polo chociaż mam 21 lat. a nie to co niektórzy nadają na disco polo jak mozna takie coś słuchać a jak jest taki koncert to sie pcha na sam przód i nagle zna wszystkie słowa...
Odpowiedz
0
@ Leon
dnia 12.07.2014, 05:35 · Zgłoś
Ciekawe...tyle ludzi bawi się i słucha disco polo w tym również młodzi, a tak mało sie do tego przyznaje...
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 11.07.2014, 13:16 · Zgłoś
hahahahahaha
Odpowiedz
3
@ Ol
dnia 10.07.2014, 22:50 · Zgłoś
Pani G ze skolyszyna powinna brać przykład z organizacji tego festynu. Bo festyn był 1000 razy lepszy niż ostatnie dni skolyszyna
Odpowiedz
2
@ mati
dnia 10.07.2014, 22:30 · Zgłoś
Wzorowa organizacja -wielkie ukłony dla wszystkich którzy to przygotowali. Brak słów uznania dla wszystkich pracujących tak dużo społecznie . Brawo...
Odpowiedz
5
@ kolo
dnia 10.07.2014, 18:46 · Zgłoś
co to za [...] na ostatnim zdj?; mniam mniam ;D. moze ktos ja zna,.?
Odpowiedz
2
@ 0.7 zglos sie!
dnia 10.07.2014, 15:49 · Zgłoś
jeszcze brakowalo tam Michaliny szpak i biba do rana! tandeta!
Odpowiedz
0
@ Kalinka
dnia 10.07.2014, 10:39 · Zgłoś
Co sie postarała? wzięła Etne której nie da się słuchać i wzięła Bayer Full hahahahahah
Odpowiedz
1
@ imprezowicz
dnia 10.07.2014, 09:53 · Zgłoś
festyn parafialny, a atrakcje lepsze niż na ostatnich dniach skołyszyna ojjjj gmina musiii sie postarać w tym roku
Odpowiedz
1
@ Jan
dnia 09.07.2014, 21:47 · Zgłoś
Impreza lepsza niż dni Skołyszyna !!!
Odpowiedz
4
@ Bob
dnia 09.07.2014, 16:47 · Zgłoś
I [...] musi mieć swoja muzykę.
Odpowiedz
1
@ stary
dnia 09.07.2014, 10:31 · Zgłoś
masz racje ale i wydadki tez byly ja policzylem tylko czysty zysk zbiletow
Odpowiedz
4
@ mara
dnia 09.07.2014, 10:24 · Zgłoś
stary nie policzyles dochod zpozostalych atrakci ilosow
Odpowiedz
4
@ stary
dnia 09.07.2014, 10:12 · Zgłoś
5000 tysiecy biletow to wielka kasa isukces
Odpowiedz
5
@ dobry
dnia 09.07.2014, 10:19 · Zgłoś
za dochod ztakiej imprezy mozna zrobic piekny parking
Odpowiedz
2
@ Dorian
dnia 09.07.2014, 09:20 · Zgłoś
to była dobra duża plenerówa a nie festyn. festyn to był przez dziewięć wcześniejszych razy, jak wszedłem do środka to sie zdziwiłem i mi się podobało
Odpowiedz
0
@ gwiazdeczka
dnia 08.07.2014, 21:54 · Zgłoś
mi się podobał cały festyn :)
Odpowiedz
3
@ kerim
dnia 08.07.2014, 16:48 · Zgłoś
a pan fotograf to chyba uczył sie dopiero zdjecia robic zdjecia fatalne a ipreza była udana
Odpowiedz
6
@ cyberchłop
dnia 08.07.2014, 12:04 · Zgłoś
złoty łańcuch na klacie i przysieczanka ściąga [...] :)
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 08.07.2014, 09:38 · Zgłoś
zenada i tandeta
Odpowiedz
-2
@ kerim
dnia 08.07.2014, 16:50 · Zgłoś
skoro sie nie podoba to po co tam byłas lub byłes
Odpowiedz
9
@ hahaha
dnia 07.07.2014, 22:55 · Zgłoś
Król discopolo , i już się człowiekowi chce śmiać ;p
Odpowiedz
4
@ ksiądz Mateusz
dnia 08.07.2014, 10:04 · Zgłoś
Królem disco polo jest Bayer Full i majteczki w kropeczki
Odpowiedz
5
@ asd
dnia 07.07.2014, 19:24 · Zgłoś
Świetna organizacja, coś dla dużych i małych. Szkoda , że nie ma takich imprez w Trzcinicy.
Odpowiedz
4
@ dicho
dnia 08.07.2014, 00:07 · Zgłoś
Juz myslalem ze proponujesz cos takiego w Jasle
Odpowiedz
4
@ adamus
dnia 07.07.2014, 19:08 · Zgłoś
rozpusta i nic więcej szkoda gadac
Odpowiedz
-1
@ sqari
dnia 07.07.2014, 17:11 · Zgłoś
co to za granda była w przysiekach ?
Odpowiedz
7
@ Krzysiek z Przysiek
dnia 07.07.2014, 18:32 · Zgłoś
Król disco polo porwał publiczność w Przysiekach...
Odpowiedz
11
@ ja
dnia 07.07.2014, 15:56 · Zgłoś
niecik śmiecik ;D
Odpowiedz
5
@ tkm
dnia 07.07.2014, 15:38 · Zgłoś
przywsioki:)
Odpowiedz
5
@ Disko star
dnia 07.07.2014, 13:24 · Zgłoś
I super dla ... a właśnie Jak nazywając się mieszkancy miejscowości Przysieki?
Odpowiedz
5
@ xxxxxxx
dnia 07.07.2014, 14:48 · Zgłoś
przysieczanie :)
Odpowiedz
20
@ Krzysiek z Przysiek
dnia 07.07.2014, 18:29 · Zgłoś
Pawlusie i Barzyki...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.