Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

KS „Speed” Jasło na Supermaratonie

10
Osiem osób z Roller Speed Team KS „Speed” Jasło – Pisz stanęło twarzą w twarz, z nie lada wyzwaniem, jakim było przejechanie 100 kilometrów na rolkach w Supermaratonie Kalisia!!!

Urozmaicona i chwilami bardzo ciężka trasa, przebiegała po pętli: Blizanów – Stawiszyn – Jarantów – Brudzew - Blizanów, którą musieliśmy pokonać  7 razy. Rozpoczęliśmy zmagania z wysiłkiem o godzinie 8.00  pokonując kolejne okrążenia w kilku grupach, które wspierały się wzajemnie fizycznie i duchowo.
 
           

Do mety jako pierwsza dotarła  grupa w składzie:   Damian Ciborowski z czasem 3,53,20 ( 1 miejsce wśród mężczyzn!!! ), Gabriela Ciborowska z czasem 3,53,45  ( 1 miejsce wśród kobiet!!! )  oraz Sebastian Ciborowski z czasem 3,53,58, który zapewnił mu 2 miejsce wśród mężczyzn.

Kolejno wyścig zakończył  Ireneusz Sajdak z czasem 4,29,05 zajmując 4 miejsce wśród mężczyzn.

Po czasie  4,44,49,  linię mety razem przekroczyły Katarzyna Grzyb i Aneta Ciborowska plasując się na 2 miejscu wśród kobiet.

Po 60 kilometrach, wyścig ukończyli kolejno Waldemar Ciborowski z czasem 4,24,20 oraz Irena Ciborowska z czasem 4,47,15. Należy zaznaczyć, że ze względu na wiek, było to dla nich niesamowite wyzwanie, z którym świetnie sobie poradzili.

Tym 7 startem  zakończyliśmy bogaty w maratony Nasz sezon rolkarski 2008 !!!


KS Speed Jasło
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do nnonim
dnia 19.11.2008, 11:08 · Zgłoś
masz rację. Wielkie nic ale jak kraso na zdjęciach wyglądają jak ptaszęta w okresie godowym. a jednolite stroje dodają im speedu.
Odpowiedz
0
@ świadek
dnia 19.11.2008, 11:04 · Zgłoś
w speedzie głównie bajerują mamy młodych klubowiczów i busines sie kręci!
Odpowiedz
0
@ sportowiec
dnia 19.11.2008, 11:01 · Zgłoś
SPEED jak zwykle musi sie NAPUSZAC, a sportu poza pływaniem w SPEED-dzie NIEWIELE. To co tam robią to teraz nazywają w mediach "PIJAR".
Odpowiedz
0
@ nnonim
dnia 12.11.2008, 17:39 · Zgłoś
wielkie nic.
Odpowiedz
0
@ nonim
dnia 10.11.2008, 14:13 · Zgłoś
...a ja rolkuję i chciałbym w przyszłym roku przejechać setkę poniże 4 godzin, a że imprez tego typu w Polsce mało, więc pewnie Kalisia pozostaje na jesień. Pozdrawiam Pana Artura!
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 09.11.2008, 22:45 · Zgłoś
Pan artur biega :lol:
Odpowiedz
0
@ nonim
dnia 09.11.2008, 21:18 · Zgłoś
artur przejedź na rolkach 100km poniżej 4 godzin, a wtedy załapiesz na czym polega waga tego osiągnięcia.
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 09.11.2008, 16:44 · Zgłoś
spped górą :D
Odpowiedz
0
@ im226
dnia 09.11.2008, 16:10 · Zgłoś
Brawo Speed!
Teraz czas na odpoczynek... narty sie zbliżają!
Odpowiedz
0
@ artur
dnia 09.11.2008, 12:40 · Zgłoś
Gratulacje ale sukces ,fotka podkreśla wagę tego osiagniecia
http://picasaweb.google.pl/supermaraton.kalisz/24SupermaratonKalisia#5261468946601387778
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.