Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kto zastąpi Borkowskiego?

27
 W nadchodzącej rundzie wiosennej 2009 nie zobaczymy już w jasielskim zespole Artura Borkowskiego, który przez ostatnie 1,5 roku bronił dostępu do bramki Czarnych.

Artur dostał przyzwolenie na poszukiwanie nowego klubu (nadal do czerwca 2009 jest piłkarzem Czarnych), i zapewne w rundzie wiosennej zakotwiczy gdzieś bliżej swojej rodzinnej miejscowości. Kto będzie Nr. 1 w bramce Czarnych?, okaże się po okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Cyran? Orzechowicz?, a może ktoś trzeci?

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mahlik
dnia 23.01.2009, 18:24 · Zgłoś
... tylko czy będzie ich stać na wykupienie jego karty z KKS Gaudium:P;);) ...
Odpowiedz
0
@ babka.pl
dnia 18.01.2009, 17:23 · Zgłoś
ja jestem za Pawłem Mastejem ponieważ jest fenomenalnym bramkarzem i [...] broni
Odpowiedz
0
@ kibic z gamratu
dnia 17.01.2009, 18:00 · Zgłoś
Jestem za Bajakiem z Łęrzyn, kto jest ZA niech się wpisze, potem umuwimy się i razem pujdziemy do zarządu klubu,trenera by go pżyjeli na bramkarza .......(kibic z sektora od strony chuty)
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 17.01.2009, 17:24 · Zgłoś
a ja proponuje aby miedzy slupkami stanal KOleczek z kolaczyc on jest the best
Odpowiedz
0
@ .
dnia 17.01.2009, 15:22 · Zgłoś
Wysrarczy nawet po wioskach obok sie rozgladnac za bramkarzem. W skolyszynie jest jakis dobry w mrukowej Mastej w lezynach Bajak.
Odpowiedz
0
@ meloman
dnia 17.01.2009, 13:26 · Zgłoś
w Bieździedzy był kiedyś taki dobry bramkarz Juzek W. !! :D
Odpowiedz
0
@ zzz
dnia 17.01.2009, 09:15 · Zgłoś
co ma oznaczac to m przed nazwa KOLACZYCE?
Odpowiedz
0
@ Fan z m.Kołaczyce
dnia 16.01.2009, 22:11 · Zgłoś
Chopaki z Bieżdziedzy, to umią kopać ........ziemniaki, a nie piłkę, to " orły" bez skrzydeł,nieloty więc szkoda sobie zawracać nimi głowę .........:D:D
Odpowiedz
0
@ soldeg
dnia 16.01.2009, 13:44 · Zgłoś
Wiktor Cyran pierwszym bramkarzem Czarnych Jasło! wychowanek ORŁA Bieździedza
Odpowiedz
0
@ kiki
dnia 16.01.2009, 13:25 · Zgłoś
Ponti do Czarnych zobaczycie ze byl by to dobry ruch!!!B)
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 16.01.2009, 10:25 · Zgłoś
chłopaki a może CYFAJ wróci????? co wy na to???????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ On
dnia 15.01.2009, 21:17 · Zgłoś
Poszukajcie kogos z młodszych rocznikow. Jest tam kilku dobrych bramkarzy. Ja bym postawił na Młodziez...
Odpowiedz
0
@ Obserwaor
dnia 15.01.2009, 11:49 · Zgłoś
Odszedł ? On został wywalony!!!!!!
Cyran na bramke!
Odpowiedz
0
@ Obserwaor
dnia 15.01.2009, 10:37 · Zgłoś
Odszedł ? On został wywalony!!!!!!
Cyran na bramke!
Odpowiedz
0
@ sympatyk czarnych
dnia 14.01.2009, 20:48 · Zgłoś
To dobrze dla klubu, że odszedł z drużyny Artur, proponuję żeby go zastąpił bramkarz z Mrukowej....jest niezły między słupami !!!!!;)
Odpowiedz
0
@ HEM NA BRAMKE
dnia 14.01.2009, 13:49 · Zgłoś
niom to jak mamy problem z bramkarzem to może pan Hem się pisze zawsze [...] na bramkarzy naszego klubu to może teraz on wskoczy miedzy słupki Panie HEM pokaż na co cie stać ! !
Kiedyś jak Robert Grabolus był w słabszej formie to [...] na niego ! ! Za niedługo na trybunach bedzie można nawet pewno usłyszeć że szkoda że Borka nie ma by był [...] bramkarzem .
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.01.2009, 11:15 · Zgłoś
Panowie tylko że Robert G. ma delikatnie zrytą główkę .....
Odpowiedz
0
@ licznik rybek
dnia 14.01.2009, 09:20 · Zgłoś
tylko czy czarni beda wstanie wykupic jego karte z Karczmy? ;);):D:D
Odpowiedz
0
@ fan -jks
dnia 14.01.2009, 08:31 · Zgłoś
Robert Grabolus i nie ma innego lepszego w naszym regionie no chyba ZE Ponti on by tez zył !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do :P
dnia 14.01.2009, 06:55 · Zgłoś
W Jaśle czystsze powietrze niż w Sosnowcu :)
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 14.01.2009, 06:54 · Zgłoś
Lepiej Robert G. w Jaśle niż u krośniaków
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 13.01.2009, 21:38 · Zgłoś
Może Potrawski wróci?
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 13.01.2009, 20:50 · Zgłoś
a może Robert G. i byłby by dobry b:Dramkarz
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 13.01.2009, 18:53 · Zgłoś
Zapewne nastąpi wielki come back Roberto Grabolusa. Zarząd schyli nisko głowę i poprosi byłego piłkarza o powrót z banicji. :D:D:D
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 13.01.2009, 16:53 · Zgłoś
w skołyszynie jest kilku dobrych bramkarzy :D ;)
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 13.01.2009, 13:33 · Zgłoś
Ta Sławek Kwiek z Sosnowca ci przyjedzie .
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.01.2009, 13:15 · Zgłoś
A może by wrócił Sławek Kwiek?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.