Kuba Terakowski. "Świnoujście - Hel: krok po kroku...". Kolejne spotkanie w Jasiu Wędrowniczku.
Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: „WIELKIE WYPRAWY”. 23 listopada 2011 r. (środa) o godz. 18.30 w Rymanowie gościł będzie Kuba Terakowski, biolog, niespokojny duch. Współpracownik miesięczników "n.p.m." i "Rowertour". Był na wszystkich kontynentach, przeszedł Polskę z Gdańska na Rysy i ze Szczecina do Krakowa, organizuje Marszony (całodobowe, długodystansowe marsze górskie) oraz Zimaki (zimowe biwaki w Beskidach). Bezgranicznie zauroczony naszym wybrzeżem: trasę Świnoujście - Hel pokonał dziewięciokrotnie.
Podczas pokazu zaprezentowane zostaną zdjęcia wykonane w trakcie kilku pieszych wędrówek ze Świnoujścia na Hel oraz wielu krótszych eskapad o innych porach roku. Fotografie te pokazują nasze wybrzeże z perspektywy zupełnie innej, niż stereotypowo kojarzący się z plażą kocyk, parawan i dmuchany materac. Pokaz ten stanowi też okazję, aby w niecodzienny sposób zobaczyć, miejsca dobrze wszystkim znane i przekonać się, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, na długo i za ciężkie pieniądze, aby przeżyć niezwykłą przygodę.
Wstęp: 5 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – wstęp gratis
Kolejne spotkanie: 7 grudnia 2011r. – godz. 18.30
Marek Tomalik - „Australia, wyprawa drogą, której nie ma”
Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów
tel. 13 43 567 33, 603 364 444, 609 729 629
e-mail: rymanow@jas-wedrowniczek.pl
www.jas-wedrowniczek.pl
