Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Lepiej być moherem, jak Tuska frajerem”

118

Krynicki marsz w obronie TV TRWAM i katolickich mediów zgromadził blisko tysiąc osób. Uczestnicy marszu po Mszy Świętej, przeszli modląc się i śpiewając trasą od kościoła św. Antoniego na krynicki deptak. Z prawie 50 – osobową grupą z Jasła i regionu szedł poseł Arkadiusz Mularczyk - szef Klubu Parlamentarnego Solidarnej Polski.

Na deptaku pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego zgromadzeni wysłuchali przemówień parlamentarzystów i organizatorów. „My się nie domagamy gwiazdki z nieba, ale naszych obywatelskich praw...”, „Nasze manifestacje pokazują, że jest siła i duch w narodzie...” mówili posłowie. „ Nie o taką Polskę walczyliśmy...” - to słowa weterana walk spod Monte Casino. Atmosfera uroczystości była bardzo podniosła i patriotyczna.

W czasie marszu miał miejsce mały i humorystyczny incydent, gdy starszy pan nie mogąc przejść na drugą stronę ulicy krzyknął w stronę maszerujących ; „mohery”. Ktoś z idących odpowiedział mu; „lepiej być moherem, jak Tuska frajerem”. Mężczyzna poczerwieniał, a roześmiani uczestnicy marszu poszli dalej.
Uczestnicy marszu, bardzo zadowoleni, że mogli w nim uczestniczyć, wyrazili chęć wyjazdu na ogólnopolski marsz do Warszawy w dniu 29 września br.

Solidarna Polska

Artykuł sponsorowany

Reklama

Komentarze: 96

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 20.07.2012, 18:12 · Zgłoś
Jak widać,jeszcze Polska nie zginęła,skoro są Polacy,co otwarcie pokazują nie myślącym,że żyją w krainie baśni i waśni,cierpiąc nie za swoje winy!!! Pobudzając sumienia do podjęcia funkcji życiowych na normalnym dla człowieka poziomie i oczekiwaniach!!! Aspiracjach.I chwała im za to!!! Nie wszyscy chcą wyjechać z tego kraju.Na zawsze,bo tak chcą nieliczni!!!
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 20.07.2012, 13:50 · Zgłoś
Kurowska za elektorat wybrała niewłaściwą grupę wiekową. Połowa nie dożyje do wyborów a reszta zapomni...
Odpowiedz
1
@ ela
dnia 20.07.2012, 13:18 · Zgłoś
kiedyś nie było Radia Maryja Telewizji Trwam i ludzie bardziej wierzyli w Boga niż teraz .Ktoś kto naprawdę chce się modlić nie potrzebuje do tego radia ani telewzji
Odpowiedz
0
@ hasta
dnia 20.07.2012, 14:33 · Zgłoś
W 1980 roku ludzie domagali się mszy św. w publicznym radiu. Ale tym ludziom nie było wszystko jedno i to mimo propagandy komunistycznej. Poza tym ty mylisz modlitwę z dostępem do takich mediów, które nie przedstawiają swiata na wzorzec [...] TVN-u, Gazety Wyborczej czy innego [...] medium. Uważasz, że ludzie nie powinni mieć prawa do wyboru, bo są starzy, chorzy i inni od ciebie? Może wy młodzi i zdrowi powinniście zaproponować przymusową eutanazję starych i chorych? Tylko, kto będzie was utrzymywał bezrobotne wnuczęta, gdy braknie [...]ka i babci?
Odpowiedz
3
@ ela
dnia 20.07.2012, 15:37 · Zgłoś
co ma prawdziwa modlitwa wspólnego z jakimikolwiek mediami ...Ludzie powinni mieć prawo wyboru tylko według takich jak ty kto nie słucha radia Maryja i nie ogląda telewizji trwam nie jest Prawdziwym Polakiem Babcię i [...]ka lepiej posadzić przed telewizorem i mieć z głowy zamiast poświęcić im chwilę swojej uwagi i rozmowy
Odpowiedz
-1
@ PiS-man
dnia 20.07.2012, 17:54 · Zgłoś
A mnie się wydaje Ela, że dla takich ja ty, każdy kto słucha radia Maryja lub ogląda TV Trwam nie jest godzien być uznawany za człowieka...
Odpowiedz
0
@ ela
dnia 21.07.2012, 10:11 · Zgłoś
Pis-man tobie jak zwykle tylko się wydaje...
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 21.07.2012, 22:09 · Zgłoś
Bo nie jestem taki wszechwiedzący jak ty :D
Odpowiedz
2
@ norwek
dnia 20.07.2012, 10:07 · Zgłoś
usiadł i zapłakał...
Odpowiedz
5
@ poeta
dnia 20.07.2012, 09:56 · Zgłoś
..lepiej Tuska popierać niż rydzykowi rowek wycierać odpowiedział mężczyzna a tłum poczerwieniał, posmutniał i poleciał do wikarego na skargę
Odpowiedz
-3
@ hasta
dnia 20.07.2012, 14:36 · Zgłoś
Szkoda czasu i atłasu - jak odpowiedział król Stanisław August, gdy mu jakiś domorosły poeta (przodek?) wysłał zbiór swoich wierszydeł napisanych na atłasowym suknie...
Odpowiedz
0
@ LUKA
dnia 19.07.2012, 23:45 · Zgłoś
niunia śpisz czy masz klienta ?bo to twoja pora na prace.
Odpowiedz
7
@ Ronin
dnia 19.07.2012, 22:49 · Zgłoś
lepiej być człowiejiem niż dwu llicową maeyśkę mieć za burmistrza. [...]
Odpowiedz
4
@ luka
dnia 19.07.2012, 22:09 · Zgłoś
takie śmieszne marsze powinni rozpędzać byli zomowcy pod wpływem [...] . odechciało by się głupot starym babką i zdziwaczałym [...]ką
Odpowiedz
-4
@ dragoness
dnia 19.07.2012, 22:34 · Zgłoś
Naucz się gramatyki, [...], który ZOMO widziałes najwyżej na filmie.
Odpowiedz
0
@ luka
dnia 19.07.2012, 22:57 · Zgłoś
co do gramatyki to się niunia nie odzywaj bo błędu w moim tekscie nie ma ani jednego . a skoro jesteś analfabetą,to po co wogóle piszesz komentarze ? żeby sie można było pośmiać z twojej głupoty.czy dlatego że każdy w realiach ma cię za nic?
Odpowiedz
-1
@ dragoness
dnia 19.07.2012, 23:08 · Zgłoś
Ot i [...] szczęśliwy, nawet nie wie, że byki robi, a niunią to może być najwyżej twoja blachara. "babkOM" i "[...]kOM", [...] reformy edukacji.
Odpowiedz
0
@ luka
dnia 19.07.2012, 23:25 · Zgłoś
niunia [...] [...] i szakala czy ty wogóle wiesz co to edukacja ?
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 19.07.2012, 23:27 · Zgłoś
i analfabetOM
Odpowiedz
-2
@ luka
dnia 19.07.2012, 23:29 · Zgłoś
a jesli chodzi o blachare to twoja siostra daje rade .nawet drzwi otwierac nie trzeba tylko szybe odsunąc
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 19.07.2012, 23:38 · Zgłoś
19 lat i dalej II klasa gimnazjum?
Odpowiedz
1
@ do tarzan
dnia 19.07.2012, 23:39 · Zgłoś
nie błyskaj i zajrzyj do słownika [...]
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 20.07.2012, 09:06 · Zgłoś
No i o tym właśnie pisałam wcześniej. [...] inwektywy, nieudolne próby obrażenia rozmówcy i do tego koszmarna ortografia i gramatyka, z czego "autor" nawet nie zdaje sobie sprawy. Chciałoby się za mistrzem ze Stratfordu zawołać: O horror, horror, horror! A potem pójdzie i zagłosuje, nieszczęśnik, bo w krzyżyku przecież zrobić błędu nie można.
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 21.07.2012, 17:34 · Zgłoś
PiS-man to ty obrażasz wszystkich wkoło a każdy po gimnazjum co tu pisze ma wyższe wykształcenie od ciebie. Pozatym gdybbyś był racjonalnie wykształcony to wiedział byś że biblia to też mitologia - choć szczeże badziej mi się gracka czy skandymawska podoba.
Odpowiedz
6
@ Polska Jest Najwazniesza
dnia 19.07.2012, 20:20 · Zgłoś
Jestem zdruzgotana! Maryja wypromowała tylu radnych pisowskich, np. raka, czyżowicz, szajna, dusza, filip niwelt, i żadna z tych wymienionych nie pojechała protestować do krynicy. Teraz nie wiem kto "kogo-co" zdradził? Maryja tych wymienionych, czy wymienieni Maryje? Może wreszcie któreś z nich zacznie mówić o co chodzi?
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 19.07.2012, 19:52 · Zgłoś
Tym ograniczonym, śmiesznym katomocherom czarni funkcjonariusze do reszty zlasowali mózgi. [...] katolicka traci [...]ownie na znaczeniu, więc wydziera się wniebogłosy, jaka krzywda im się dzieje. Jak przez wieki [...] miliony ludzi i kradli ile się dało to było dobrze.
MYŚLĘ , WIĘC JESTEM - NIE MYŚLĘ, WIĘC TRWAM !!!
Brawo Krajowa Rada !!!
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 19.07.2012, 21:58 · Zgłoś
Co ty popalasz, człowieku? To raczej nie marycha, bo ona uspokaja. Stawiam na crack albo PCP.
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 19.07.2012, 23:26 · Zgłoś
on wącha palone stare opony z golfów i audi 80
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 20.07.2012, 13:07 · Zgłoś
skąd wiesz że uspokaja
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 20.07.2012, 20:49 · Zgłoś
brawo [...] stawiam buteleczkę ,boening leci dalej...
Odpowiedz
-3
@ komedia
dnia 19.07.2012, 19:39 · Zgłoś
Drodzy czytelnicy mnie najbardziej interesują wasze komentarze. Czytam je i mam niezły ubaw. Istna komedia Dantego.
Odpowiedz
7
@ dragoness
dnia 19.07.2012, 21:56 · Zgłoś
Ot odezwał się [...] reformy edukacji. Czytałeś w ogóle Dantego? Nie, bo wiedziałbyś, że "Boska Komedia" NIE jest komedią.
Odpowiedz
3
@ Ronin
dnia 19.07.2012, 22:56 · Zgłoś
chyba ANTYGONA bo tu jest nad czym zapłakać - żenująca inteligęcja grckich bogów mają za mitologię a sami wierzą w żyda choć i tak polska prawica to anty semici
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 19.07.2012, 23:37 · Zgłoś
Sądzę, że zrozumienie przesłania "Antygony" przekracza twoje możliwości intelektualne. Może na początek zabierz się za analizę wiersza "O zachowaniu się przy stole" Przecława Słoty?
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 22.07.2012, 12:01 · Zgłoś
Wszyscy tacy oczytani i inteligentni, szkoda tylko, ze brak wam kultury, klasy i poszanowania do drugiego człowieka, bo głównie w tym wyraża się inteligencja człowieka. Możecie przeczytać tysiące książek i skończyć najlepsze studia, ale bez tego i tak będziecie małymi robaczkami z wybujałym ego. Odrobinę pokory kochani, bo tego bardzo wam brakuje!
Odpowiedz
11
@ obserwator
dnia 19.07.2012, 18:09 · Zgłoś
ja nie wiem co Wam przeszkadza to, że będzie telewizja TRWAM ? Ja jej nie oglądam, ale mam chorą babcie, która nie może wychodzić z domu. Ogląda jedynie tą stację i słucha radia Maryja, zabierzcie jej jeszcze to na stare lata. Każdy powinien mieć prawo do oglądania tego czego chce, tu już nie chodzi o religię...
Odpowiedz
0
@ ela
dnia 20.07.2012, 16:48 · Zgłoś
no pewnie że tu już nie chodzi o religię ale wyznawcy tych mediów niosą krzyż przed sobą i usiłują nawracać niewiernych i głoszą jedynie słuszną prawdę ...
Odpowiedz
13
@ norwek
dnia 19.07.2012, 14:56 · Zgłoś
Nie ma sensu krytykować ani PIS ani PO. Wszyscy co siedzą na wiejskiej mają swój [...] świat i [...] nasze zdanie, oni mają inną rzeczywistość. Każda partia jaka będzie władzy w tym kraju nie sprawi że będzie u nas lepiej. Dług publiczny rośnie, jesteśmy okradani. Ludzie z wykształceniem siedzą w domu albo [...] gdzie bądz. Po prostu Polska nie ma szans. A dzisiejszy rząd wszystko robi pod zachód, jesteśmy biedną Polską, co każą do robimy...Znika kultura, znika wszystko to co było kształtowane wieki..żeby tylko przypodobać się Unii...Jeżeli my młodzi nie [...]dzielimy tej maszyny to nic tutaj nie pomoże!!!
Odpowiedz
6
@ jaaaa
dnia 19.07.2012, 13:38 · Zgłoś
Po co piszecie takie bzdurne artykuły!!!
Odpowiedz
-5
@ do jaaaaa
dnia 19.07.2012, 14:05 · Zgłoś
A co tam masz bzdurnego? Ludzie protestują i mają rację !
Mamy prawo do prawdy i do wolnych mediów !
Za wolność w Polsce oddawano życie, a dziś kłamstwo i oszustwo króluje ! I jeszcze nie ma gdzie o tym powiedzieć !
A kiedy taki marsz zorganizujemy w Jaśle ?
Odpowiedz
11
@ SzczepanKulczak
dnia 19.07.2012, 16:34 · Zgłoś
Totalna,permanentna bzdura.TV Rydzyk robi wode z mózgu starszych i ubezwłasnowolnionych ludzi,których rekami chce załatwiać swoje interesy pod sztandarami z Maryją,Jezusem w klapie i dekalogiem w sercu.Otumaniony lud już kupił 2 razy drożej niż na wolnym rynku zestawy przeznaczone do TV Trwam.Nie ma tutaj równiez żadnego pogwałcenia wolnych mediów i prawa do"PRAWDY".TV TV Trwam nie przyznano tylko miejsca na platformie multipleks podobie jak pozostałym 13 z 17 startujących TV co oznacza jedynie podtrzymanie dotychczasowego analogowego sposobu nadawania.Natomiast ludziom wmawia sie historie o kneblowaniu ust,cenzurze i krucjacie.Swoja drogą gdyby KRRiT bardziej sumiennie obchodziła się z Radiem M i TV T. to niniejsze rozgłosnie zniknęłyby z polskiego eteru.
Odpowiedz
-3
@ PiS-man
dnia 19.07.2012, 19:14 · Zgłoś
Bardzo się cieszę, że wreszcie spotkałem kogoś, kto regularnie ogląda TV "Trwam" - kolega ogląda na satelicie czy na kablówce?
Odpowiedz
8
@ [...] do PiSmana
dnia 19.07.2012, 19:55 · Zgłoś
No i mamy Pierwszego Telewidza upadłej IV Rzeczypospolitej Episkopalnej !!!
Odpowiedz
5
@ SzczepanKulczak
dnia 19.07.2012, 20:19 · Zgłoś
-2
@ PiS-man
dnia 19.07.2012, 20:28 · Zgłoś
Dziękuję bardzo!
Odpowiedz
4
@ Ronin
dnia 19.07.2012, 22:53 · Zgłoś
PiS-man ty upadły chyba ci llepki opadły - zapal maryśkę to może komórki szare zafunkcjonuja lepiej,

Ja [...] grono [...] średniowiecznych ciemnogrodzian - już ci mówiełem żebyś się dokształcił i bynajmniej nie mam na myśli tu gimnazjum prowadzonego przez jezuitów w miejscu pisatowym ...
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 19.07.2012, 23:34 · Zgłoś
W Miejscu Piastowym mieści się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, który prowadzą michalici. Napiszesz coś jeszcze intelektualisto?
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 20.07.2012, 09:47 · Zgłoś
Wiesz z klimatem arktycznym PiS-man możesz sobie podyskutować akórat tam temperatura jest dość zbliżona do twojego IQ
Odpowiedz
1
@ hasta
dnia 20.07.2012, 10:31 · Zgłoś
"Akórat" to sie trochę inaczej pisze...
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 19.07.2012, 13:16 · Zgłoś
Zastanawiam się i wyszło mi na to, że już wolę czytać o zaginionych kotkach, szczeniętach do przygarnięcia, niż po raz drugi na ten sam temat. Znowu w komentarzach [...] wyzwiska, a nieliczne wyważone wypowiedzi pomijane milczeniem. I znów przy następnych wyborach połowa uprawnionych nie pójdzie do urn i rządzić będzie nami reprezentacja 20% pełnoletnich (bo nie zawsze dorosłych) Polaków, głosujących na kolor krawata, lub mająca nadzieję (płonną), że tym razem politycy ich nie okłamią. A reprezentanci najstarszego zawodu świata będą radośnie zmieniać polityczne barwy i śmiać się z naiwniaków, upuszczających parę na portalach, kłócić się oficjalnie, a po godzinach pić razem wódeczkę za "[...]".
Odpowiedz
8
@ do dragoness
dnia 19.07.2012, 13:58 · Zgłoś
Zauważ, że niektórzy dziwnie rozumują, że jak nie głosuje na po to od razu na pis (lub SP). Ludzie łykają propagandę jednych i drugich. A z obydwu stron jest ona nachalna i [...]. Osobiście nie wiem, skąd wziął się przesąd, że jedni są lepsi od drugich... 20% zdecyduje? no niestety tak będzie...
Odpowiedz
15
@ piotr
dnia 19.07.2012, 12:54 · Zgłoś
tak narzekacie na PO a oni wszystko robia dla dobra ludzi:
1.podniesli wam wiek emerytalny_ żebyście sie na starość nie nudzili
2.zabrali ulgre internetowa -żebyście bzdur w internecie nie czytali
3. zabrali refundacje na leki - żebyście sie nie meczyli chorując tylko szybko [...]
4. zlikwidowali lokaty anty-belkowe - zeby sie wam w glowach nie poprzewracalo od nadmiaru kasy
5. obcieli zasilek pogrzebowy -zeby was twarda trumna [...]... nie gnietla worek foliowy jest duzo wygodniejszy
TAk ZE w najblizszych wyborach zaglosujcie na PO "BY ZYLO sie Lepiej"

;
Odpowiedz
1
@ Wiktor
dnia 19.07.2012, 12:03 · Zgłoś
Jestem człowiekiem o prawicowych poglądach. Ważna jest dla mnie wolność słowa. Dlatego właśnie, choć paradoksalnie, nie podoba mi się stronniczość redakcji. Nie pierwszy raz, relacje z wydarzeń o charakterze politycznym, mają jednostronne podsycenie. Akapit o humorystycznym incydencie i wyśmianiu antymoherowca przez tłum jest tego przykładem. Zdaję sobie sprawę że jasło4u to tylko małe lokalne medium i piszący w nim nie są redaktorami wysokiej noty. Ale bycie reporterem, dziennikarzem to relacjonowanie faktów, a nie podkręcanie nastrojów. Czy gdyby w Jaśle rządziło SLD, Wasze artykuły miały by identyczną barwę?
Odpowiedz
3
@ do Wiktor
dnia 19.07.2012, 13:23 · Zgłoś
Lubię czytać Twoje komentarze ale tym razem przesadziłeś z tym "jednostronnym podsyceniem". Przecież tam są właśnie tylko fakty: ktoś krzyknął "[...]", ktoś na to odpowiedział, tłum się roześmiał. Jakie podkręcanie nastrojów ? Jesteś nadwrażliwy !!!
Odpowiedz
5
@ Dom
dnia 19.07.2012, 14:10 · Zgłoś
Ale to jest artykuł sponsorowany - ktoś w redakcji dostał tekst, przeczytał czy nie ma w nim niczego niestosownego, wystawił fakturę i poszło - każdy może sobie taki artykuł wykupić, cennik jest na stronie. To że artykuły wyglądają jak spod ręki działaczy PiS/SP itp. jest spowodowane tym, że faktycznie stamtąd wychodzą, a świadczy to tylko o dużej aktywności wyżej wspomnianych. Jest naturalnym prawem opozycji - każda partia krzyczy najgłośniej, kiedy nie rządzi.
Odpowiedz
10
@ Max Szyderko
dnia 19.07.2012, 11:59 · Zgłoś
Zagadka: chorągiewka z chorągiewką ?
O kogo chodzi ?
Odpowiedz
3
@ Tak przykre..
dnia 19.07.2012, 11:44 · Zgłoś
A ja jestem SOBĄ, a nie jakimś przyd...sem i lizit...kiem polityków i nie interesuje mnie kto więcej przed wyborami obieca ("Zamki na piasku" to tylko taka piosenka).
Odpowiedz
9
@ Kamiś
dnia 19.07.2012, 11:29 · Zgłoś
Kurowska się lansuje...
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 19.07.2012, 19:58 · Zgłoś
Tylko po co ???
Odpowiedz
13
@ dada
dnia 19.07.2012, 11:22 · Zgłoś
Żal mi nas wszystkich- wierzymy politykom a to są sami kłamcy niezależnie od ugrupowania. Każdy kasę do swojej kieszeni a nas mają jako marionetki do ich popierania.
Ale co my możemy zrobić - głosujemy -żałujemy i płacimy za coraz nowsze ich wymysły... ceny w góre ale szary człowiek dużo wytrzyma. Oni więcej wydają dziennie niż my na miesiąc. Dlatego tak się walczy o władze.
My się wyzywamy od moherów i innych a im właśnie o to chodzi. Bijcie się biedoto a inni skorzystają na tej głupocie... pozdrawiam
Odpowiedz
7
@ do dady
dnia 19.07.2012, 11:29 · Zgłoś
święta racja tylko wszyscy jeszcze żyjemy nadzieja ,że kiedyś te mury runą, oj runą i to z wielkim hukiem, bo gdyby nie ta nadzieja to już dawno byśmy zwariowali
Odpowiedz
2
@ zack
dnia 19.07.2012, 11:10 · Zgłoś
a co to za strona - Krynica4u ??? info może ważne ale co mnie obchodzi wydarzenie w jakiejś Krynicy ?
Odpowiedz
-6
@ do zack
dnia 19.07.2012, 11:19 · Zgłoś
ale w tej jakiejś Krynicy depczą po deptaku sławni jaślanie zobacz zdjęcie to uwierzysz
Odpowiedz
9
@ UFO
dnia 19.07.2012, 11:59 · Zgłoś
Sławni = ahhhaaa, hhhiii, uhhhaa, ojjjooojku.
Odpowiedz
9
@ bodi
dnia 19.07.2012, 12:51 · Zgłoś
to kurowska4u!
Odpowiedz
5
@ do zack
dnia 19.07.2012, 13:12 · Zgłoś
A o czym mają pisać w Jaśle, jak tu marazm,stagnacja i cisza! O władzy pisać prawdy nie wolno, bo wtedy musieliby pisać źle. A dobrze pisać nie ma o czym. No to dobrze, że w ogóle o czymś i o kimś piszą, i mamy coś do poczytania. Czyż nie?!
Odpowiedz
3
@ łopservatore
dnia 19.07.2012, 10:52 · Zgłoś
Dosyć dzielenia Polaków na [...] i Tuskowych!!!Czy te polityczne małpy zrozumieją wreszcie że podstawą bytu każdego narodu jest jedność a nie podziały?Dzisiaj te podziały idą nawet przez rodziny!!Nienawiść przed rozumem!!To jest wasza robota panowie politycy PO i PiS.Przy najbliższych wyborach [...] tych siewców nienawiści z naszego Parlamentu!!
Odpowiedz
1
@ l
dnia 19.07.2012, 11:13 · Zgłoś
a ja jestem czerwony
Odpowiedz
3
@ UFO
dnia 19.07.2012, 10:40 · Zgłoś
Babcie i [...]ki zorobily sobie darmową wycieczkę na koszt podatnika czyli w tym przypadku upadającej parti politycznej. Ale członkinie nie powinny się martwić z upadku, w następnych wyborach będzie do wyboru kilka nowych parti.
Odpowiedz
-7
@ uczestnik
dnia 19.07.2012, 10:53 · Zgłoś
Kłamco ! Jaka darmowa wycieczka ?! Ludzie sobie zapacili i pojechali ! A tobie co do tego, na co przeznaczają swoje pieniądze ?! [...] !
Odpowiedz
6
@ do uczestnika
dnia 19.07.2012, 11:23 · Zgłoś
to po co nam [...] pokazują gdzie wożą swoje t... co nam do tego mamy swoje sprawy
Odpowiedz
8
@ żenada
dnia 19.07.2012, 10:29 · Zgłoś
a dlaczego ten spacerek po krynickim deptaku.Nudzi się staruszkom i zwiedzają okolice.Biednych tam niema bo muszą harować na chleb albo ich nie stać na wycieczki.Jeszcze jedna partia do wyżywienia z podatków robotnika, a wszyscy to jedno wielkie bagno idea piękna ,realizacja zerowa.Odłamy tej partii też już były u władzy i co komu się żyło lepiej chyba tylko im.TRzeba dziesiątek lat albo trąby powietrznej,aby pokonać niesamowitą pazerność POLAKÓW .
Odpowiedz
9
@ xyz
dnia 19.07.2012, 10:24 · Zgłoś
A ja się pytam gdzie mają moherki???
Odpowiedz
10
@ LOBO
dnia 19.07.2012, 10:22 · Zgłoś
Problem w tym ze obecna wladza nie jest lepsza od poprzedniej a poprzednia nie byla lepsza od ...itd bledne kolo. W Polsce brak jest elit politycznych i ostatnio to dobrze bylo za Sanacji.
Odpowiedz
-12
@ do LOBO
dnia 19.07.2012, 17:09 · Zgłoś
Dlatego Nową Nadzieją jest SOLIDARNA POLSKA !
To SOLIDARNA POLSKA ma program dla "normalnych" i ubogich ludzi i determinację aby go zrealizować.
Miejmy więc nadzieję, że jeszcze Polska będzie Polską !
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 19.07.2012, 20:02 · Zgłoś
Jeśli sądzisz, że [...] kupi te bzdury o Solidarnej (betonowo-klerykalnej ) Polsce, to się grubo mylisz !
Odpowiedz
7
@ au
dnia 20.07.2012, 02:00 · Zgłoś
Bardzo ograniczona jest Twoja wiedza na temat sanacji, jeżeli uważasz,że wtedy było porządne państwo. Ja nie mam złudzeń gdzie mnie ma ta czy inna władza i w rewanżu mam każdą władzę w tym samym miejscu. Dbam o siebie i swoich najbliższych i oni są dla mnie ważni. Nadawcy medialni tez mają za cel jedno. Zrobić ludziom z mózgu wodę i to nie tylko publiczna, tvn, polsat, ale i trwam. Jeżeli ktoś nie ma własnych poglądów to musi mieć jakiegoś guru, żeby mu w głowie mieszał. Politycy, którzy organizują tego typu marsze liczą na rzesze bezkrytycznych przyszłych słuchaczy czy oglądaczy, a w konsekwencji wyborców, którzy umożliwią im ciepłe posadki za przyzwoite wynagrodzenie bez gwarancji, że ci w rewanżu nie będą jak dotychczas,utrudniać im życia tworząc prawo, które utrudnia zamiast ułatwiać życie.Marzy mi się takie państwo, które nie chce mnie na siłę uszczęśliwiać, uszlachetniać i umoralniać. Marzy mi się państwo, które się ode mnie odczepi.
Odpowiedz
0
@ hasta
dnia 20.07.2012, 14:26 · Zgłoś
Co za troska... A może teraz cos napisz nt. korupcji w koalicji rządzącej, ratalnych opłatach za koncesje telewizyjne, długu publicznym, wieku emerytalnym? Odwazysz się?
Odpowiedz
15
@ argo
dnia 19.07.2012, 10:22 · Zgłoś
o matko,znowu ta kobieta...
Odpowiedz
17
@ Jasło_NM
dnia 19.07.2012, 10:16 · Zgłoś
Jasło, ale wstyd ! A ta babcia z chorągiewką to gdzie teraz przynależy?
Odpowiedz
-13
@ babcia z dowodem
dnia 19.07.2012, 10:33 · Zgłoś
Może się spalisz ze wstytdu? Please!
Odpowiedz
-14
@ do Jaso¨¨NM
dnia 19.07.2012, 11:00 · Zgłoś
A nasza Maria to się prezentuje jeszcze lepiej jak była burmistrzem ! Brawo! Tak trzymać !
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 19.07.2012, 12:43 · Zgłoś
mów za siebie, ona tam żadna moja.
Odpowiedz
5
@ bogdan nie-rzońca
dnia 19.07.2012, 14:22 · Zgłoś
Lokalny [...] zabrał głos...
Odpowiedz
3
@ arni
dnia 19.07.2012, 10:10 · Zgłoś
[...] [...]wską!
Odpowiedz
8
@ olo
dnia 19.07.2012, 09:52 · Zgłoś
marsz moherów!!!
Odpowiedz
3
@ tarzan-zan
dnia 19.07.2012, 10:07 · Zgłoś
niech walczą... A Ty nie marudź jak cię za nos będzie wodzić "wasza władza PO". Narzekać tylko potrafisz a sprzeciwić się nie...
Odpowiedz
4
@ żałosne
dnia 19.07.2012, 11:45 · Zgłoś
czlowieku a co to za walka o co walczą i z kim walczą i jaki wynik tej walki.Gdyby nawet byli zwyciężcami w tej walce myślisz ,żeby pamiętali o co walczyli smiech na sali
Odpowiedz
4
@ tarzan-zan
dnia 19.07.2012, 13:57 · Zgłoś
o wolność słowa i dostęp do niezależnych katolickich mediów
Odpowiedz
13
@ tojo
dnia 19.07.2012, 09:39 · Zgłoś
ale tłumy na tym zdjęciu, chyba z pół Jasła i okolic
Odpowiedz
34
@ marko
dnia 19.07.2012, 09:38 · Zgłoś
Dlaczego niektórym wydaje się, że polityka to gra o sumie zerowej?
Ja nie jestem Tuska [...], ani moherem. Nie szanuję i nie cierpię jednych i drugich! Ci i Ci to tacy sami [...].
Odpowiedz
-15
@ vvv
dnia 19.07.2012, 10:03 · Zgłoś
widać nie doczytałes a swoim stwierdzeniem i okresleniem jednych i drugich [...] pokazałes ze nie uznajesz ludzi o róznych pogladach. Dla mnie na ten przykład moga byc i jedni i drudzy i jeszcze inni i nikogo nie nazwal bym durniem . A skoro nie interesuje Cie temat to po co go czytasz ? Po to by stwierdzic ze jest bee ? Zeby miec szacunek do innych najpierw trzeba miec do siebie . pozdrawiam
Odpowiedz
12
@ wka
dnia 19.07.2012, 10:14 · Zgłoś
masz racje jedni i drudzy to sa [...] i zlodzieje ale ludzie popatrzcie na to co ma telewizja trwam do polityki a co polityka do tej telewizji religijnej
Odpowiedz
-6
@ babcia z dowodem
dnia 19.07.2012, 10:33 · Zgłoś
A ty kim jesteś marko? [...] czy [...]?
Odpowiedz
0
@ sserhyttt
dnia 05.08.2012, 16:28 · Zgłoś
dobre
yhythtyhg
Odpowiedz
28
@ ika
dnia 19.07.2012, 09:37 · Zgłoś
a najlepiej uciec i żyć w innym kraju bo tu obiecanej " irlandii" jakoś nie widać !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.