Letnia Akademia Judo
Uczniowski Klub Sportowy „ASW-JUDO JASŁO” przy wsparciu Urzędu Miasta Jasła organizuje letnią akademię judo dla wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować tej sztuki walki.
Zajęcia prowadzone będą codziennie od poniedziałku do piątku w sali sportów walki przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Godziny zajęć uzależnione będą od ilości chętnych i podziału na grupy.
Zajęcia prowadzić będą: Agnieszka Jamróg( grupa początkująca), Czarnecki Przemysław (grupy średniozaawansowana i zaawansowana) oraz Paweł Pliszyło (zajęcia samoobrony).
Zajęcia są nieodpłatne, należy zabrać ze sobą tylko strój na przebranie(koszulka spodenki, dres,) na macie ćwiczymy na boso.
Pierwsze zajęcia organizacyjno-sportowe odbędą się w dniu 14.07.2010(środa) o godz.17.00 na hali MOSiR.
Więcej informacji na www.judo-jaslo.pl
Przemysław Czarnecki
